Додано
10.10.19 22:18:22
Питаннячко
Професійне питання.
Як для вас буде краще:спочатку написати всі розділи,а потім їх викладати,чи як тільки розділ написаний одразу викладати.
Чекаю відповідей.
Fanta Маска
61
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої любі читачі! Мабуть, ви вже встигли засумувати за цією історією — так само, як і я, а можливо і забути! Ця довга пауза була мені життєво необхідною, і я щиро радію, що знову повертаюся до письменництва. За цей
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку.
Не через любов.
А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю?
Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок...
Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОдразу ж!
Я пишу трішки на перед. Тому потім, коли публікую на сайті, маю змогу перечитати, підредагувати... Є така фішка, що по гарячих слідах власні помилки ну дуже погано видно, тому краще, щоб текст хоча б трішки "відлежався".
Якщо спершу написати книгу, то потім звісно почуваєш себе спокійно, бо точно знаєш, що не буде штуки типу: "аааа! мені за півгодини новий розділ публікувати, а в мене нічого нема". Та й редачити спокійно можна по ходу. Але на написання книги треба чималенько часу, а читач не любить, коли автор призупиняє свій актив (деякі навіть відписуються).
Тому, відповідь на ваше питання буде десь по середині цих двох варіантів)))
А до кого питання?
До читачів? Їм важливо аби оголошена автором періодичність не порушувалась, Все інше-ні.
До авторів? Тут, взагалі, все індивідуально.
На мою думку,то як тільки напишете розділ і викладати
Гаразд
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати