"Королівство у спадок 2" тепер у передплаті

Гарного дня, мої прекрасні читачі і любі колеги!

Сьогодні в мене гарна новина! Завершальна частина мого роману-дилогії "Королівство у спадок: нагорода чи покарання" тепер продається за передплатою! Це моя перша підписка, дуже хвилююча мить!

Я щиро вдячна всім моїм читачам, друзям і колегам, які підтримували і надихали! Завдяки вам я змогла перетворити хобі на фах і це прекрасно! Відтепер обіцяю працювати ще більше, щоб в жодному разі не розчарувати тих, хто повірили в мене, заплативши тих 35 грн. 

Ну що ж, пані та панове, нова глава вже на сайті, сповнена ніжності, пристрасті, душевних переживань... А попереду ще так багато таємниць, інтриг, кохання, гумору... Насичений динамічний сюжет обіцяю, сумувати точно не доведеться))) 

Усіх люблю! Ваша Юліанна!)))

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Стефанія Лін
05.09.2019, 12:06:16

Вітаю)) Це прекрасно, коли можна отримувати винагороду за працю))) Натхнення й вдячних читачів)

Юліанна Бойлук
05.09.2019, 13:49:31

Стефанія Лін, Щиро дякую, Стефаніє!!! Надзвичайно приємно чути такі хороші слова від Вас))))

avatar
Ярина Мартин
04.09.2019, 23:23:15

Вітаю з підпискою! Бажаю Вам багато натхнення, щоб радувати своїх читачів)

Юліанна Бойлук
04.09.2019, 23:32:52

Ярина Мартин, Красно дякую, Яриночко, за чудові слова!!! Мені шалено приємно!!!!))))

avatar
Олена Когут
04.09.2019, 22:22:10

Ну цей твір таки вартує підписки!!! Вітаю!!!

Юліанна Бойлук
04.09.2019, 22:41:51

Olena Kogut, Ваші слова, мов мед, Оленочко!!! Безмежно дякую за підтримку впродовж написання!!!)))) Мені дуже приємно чути такі важливі для мене слова від Вас, моєї постійної улюбленої читачки))))

Вітаю!!! бажаю успішної передплати))

Юліанна Бойлук
04.09.2019, 22:39:26

Вікторія Задорська, Щиро Вам дякую!!! Мені дуже приємно чути від Вас, Вікторіє, привітання!!!))))

avatar
Nataliya Lopata
03.09.2019, 20:48:12

Вітаю Юліанко, я вже читаю продочку....мммммм смакота❤️

Юліанна Бойлук
04.09.2019, 13:53:36

Nataliya Lopata, Оооо, я дуже цьому рада, Наталочко!!! Щиро дякую))))

avatar
Ксенія Чейз
03.09.2019, 19:02:56

Вітаю! Ви молочинка! Вдячних читачів!

Юліанна Бойлук
03.09.2019, 19:52:42

Ксенія Чейз, Красно дякую, люба Ксеніє!!! Мені дуже приємно, що Ви мене вітаєте!)))

avatar
Лія Щеглова
03.09.2019, 17:04:52

Вітаю з підпискою! нехай проєкт виявиться вдалим! Натхнення!

Юліанна Бойлук
03.09.2019, 19:52:01

Лія Щеглова, Дуже приємно отримати від Вас, Ліє, привітання! Щиро дякую за хороші слова)))

avatar
Анна Пахомова
03.09.2019, 16:26:03

Вітаю! Щедрих читачів ;-)

Юліанна Бойлук
03.09.2019, 17:04:28

Анна Пахомова, Дякую, Анночко!!! Мені дуже втішно отримувати від Вас привітання, ще раз дякую за буктрейлер до циклу, Ви теж внесли свій вклад у рекламу цього роману)))

Вітаю! Це круто!))

Показати 3 відповіді
Юліанна Бойлук
03.09.2019, 16:56:57

Анна Котляревська, ❤)))))

avatar
Мар'яна Доля
03.09.2019, 15:49:37

Вітаю! Натхнення вам та багато вдячних читачів!

Юліанна Бойлук
03.09.2019, 16:55:37

Мар'яна Доля, Дякую, Мар'яночко! Мені дуже приємно!!!)))

avatar
Софія Чайка
03.09.2019, 15:29:35

Вітаю! Це прогресивний момент) Натхнення!

Юліанна Бойлук
03.09.2019, 15:34:08

София Чайка, Велике дякую!!! Мені дуже приємно!!!))))

avatar
Уляся Смольська
03.09.2019, 14:44:49

Вітаю з підпискою! Впевнена, що така чудово книга обов'язково матиме попит! Бажаю великих продаж!

Юліанна Бойлук
03.09.2019, 15:32:34

Уляся Смольська, Дякую, моя люба!!! Мені дуже приємно, що ти вважаєш мою книгу чудовою!!! Всього навзаєм)))))

avatar
Ірина Ярошенко
03.09.2019, 14:23:01

Вітаю з підпискою! Бажаю натхнення та наснаги!

Юліанна Бойлук
03.09.2019, 14:24:25

Ірина Ярошенко, Щиро дякую, Іриночко!!!))) Дуже приємно!!!)))

Інші блоги
❣️❣️❣️ сторінка взаємної підтримки❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
"Танго з мажором", "Дика фурія..." — оновлено!
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
Тримай мене міцніше буде недоступна
Друзі, книга "Тримай мене міцніше" буде недоступна на букнеті з завтрашнього дня, 25 червня. Будь ласка, дочитайте, якщо вас захопила історія Лізи та Романа.
Містика? здогадка? чи життєвий досвід?..
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше