Про третю книгу із циклу "Мелл"

Дорогі читачі,

Зараз я планую систематизувати інформацію, з перших двох книг, тому, скоріш за все, прода буде викладатися нерегулярно. Ви уже можете ознаймитися з прологом, однак я була б дуже вдячна, якби ви написали мені у коментарях, які запитання у вас виникали під час прочитання перших двох книг. В особливості це стосується сюжету. 

Це суттєво допоможе мені в написанні заключної частини, і дозволить не упустити чогось важливого)

P. S.: Скоріш за все книга буде платною.

 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Галина
07.10.2019, 19:05:35

Очень жду продолжения

avatar
Тетяна
05.09.2019, 09:03:28

Цікавить таємниця перетворення Мелл (перша міні ініціація), що Еш пообіцяв Тьмі в обмін на життя дівчини.
Хочеться трішки пристрасті між ними, бо трохи дивно, сплять разом, а поцілувати боїться)
І якщо пощастить, можливо в двух темних з силою напів бога і бога, народиться якийсь бог хочаб ¾))
Про долю Рейза та маленького племінника Мелл теж, хочеться дізнатись.
Дякую що цікавитесь думками читачів

avatar
Ketrin
05.09.2019, 08:19:40

Хотілося би більше пристрасті і відносин між Мел і Ешем)

avatar
Тетяна
30.08.2019, 09:50:08

Чекаю з нетерпінням.

avatar
Vycheslavovna
29.08.2019, 23:37:49

Дуже рада що скоро буде продовження. Як склались стосунки Кайі і Девона? З якими перепонами їм доводиться зустрітись? Чи є у наших героїв хобі, якісь звички, вподобання? Як почувають себе батьки Ешкара, як сильно вони бажали народити ще дітей? У ваших героїв завжди різко виражені характерні риси: запальний, розгублений, впертий, ніжний. Можно додати заздрість, підступ, жадібність, пиху, безпечність, слабкість духом. Можливо можна додати улюблених тварин та непередбачувані сили природи, витівки студентів, лють та безпорадність сильних магів. Життя вирує і поза шляхів наших героїв. Обставини диктують поведінку.

avatar
Larisa Chelter
29.08.2019, 22:14:27

В мене є питання - скільки ще Мелл буде " маринувати" чоловіка ( нехай він навіть " тінь"))? І ще не дуже зрозуміло, чому ви його постійно називаєте " ініційованим", він же таким народився??

Яна Паувел
29.08.2019, 22:27:10

Larisa Chelter, дякую, обов'язково розпишу це під час редагування.

avatar
Буяна Іррай
29.08.2019, 21:41:02

натхнення вам!

Яна Паувел
29.08.2019, 21:44:45

Буяна Іррай, дякую)

Інші блоги
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки (1,1 млн символів О_о), на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший
Не залишити своїх
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
Що в першу чергу приваблює вас як читача?
Коли ви бачите нову книгу, що викликає у вас бажання її прочитати - назва, обкладинка, анотація чи теги? У мене так: 1. Назва 2. Теги 3. Далі - або анотація, або відразу читаю перший розділ. Багато хто вважає обкладинку
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Землянка по знижці - кусь для всіх, хто вагається)
Красотульки, залишаю шматочок для тих, хто ще не вирішив, читати чи ні))) https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Торн, який усе ще виглядав злегка пом’ятим, але вже не таким наляканим, обережно підтягнув її назад, ближче до
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше