Додано
11.08.19 12:36:00
Питання до письменників!
І поки я пишу новий розділ до своєї книги "Вовча зграя" (посилання знизу), за вікном йде дощ, атмосфера прямо ж таки стимулює писати та писати. Особисто мені)
https://litnet.com/uk/book/vovcha-zgraya-b156430
Однак стало цікаво, чи впливають на Вас погодні умови під час роботи? Коли найкраще пишеться?

Назар Мулик
341
відслідковують
Інші блоги
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
Чи пам'ятаєте ви той момент життя, коли ви твердо вирішили, "від сьогодні я більше не буду таким/такою. Я стану іншим. Стану найкращою версією себе, а тоді перевершу і її"? Головний герой книги "Мер твого сердечка"
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПогодні умови ніяк не впливають! Поганої погоди для творчості немає)
Назар Мулик, В мене скоро фарба скінчиться, червоніти. Дякую)
Для роботи над рукописами мені потрібна тиша, для обмірковування сюжету - спокійна музика, а погода майже не впливає)
+
На мене погода не впливає взагалі))) І взагалі нічого не впливає, пишу кожної вільної миті, де б не знаходилася і що б не було. Оскільки пишу на телефоні, то з цим без проблем. Єдине, що мені заважає - коли гамірно, працює телевізор (!), хтось постійно смикає,сильно схвильована або от просто немає натхнення)))
Хохохо! Тоді вже буде точно не до писання)))
Основна вимога- тиша. Але зізнаюся, люблю писати коли погана погода)
Вікторія Задорська, Абсолютно погоджуюся та плюсую.
Погода майже не впливає. Для творчості потрібна тиша, вільний час і хороша музика. Сприяє натхненню, чи, вірніше, новим ідеям, прогулянки на самоті. Вчора поки ходила - от і сюжет придумала)
Назар Мулик, Дякую!
Погода для мене не являється джерелом натхнення. Помітила, що хороші ідеї і розв'язки для нових розділів з'являються під час готування їжі або ж коли приймаю ванну)) Пишу виключно на ноуті, на телефоні не можу - Б (бісить). Головне, щоб не відволікали, коли я сідаю за писанину і не смикали. Телебачення минулого місяця відключили і знаєте що? Слава Богу! Спокій такий тепер, навіть підключати не буду)
Уляся Смольська, Також не збагну, як можна писати на телефоні...це ж не зовсім зручно та швидко...Хоча, усі різні та особливі
На мене, мабуть, таки впливає погода. Коли хмарно, не можу й речення докупи скласти. Ніби зв'язок із космосом переривається)))
Ооо, зізнаюсь – погода є одним із моїх основних джерел натхнення! ) Особливо період літніх дощів чи гроз неймовірно надихає! Проте, все ж, якщо мені враз захотілося писати, мене не хвилює, що там за вікном коїться )))
Radianta, Аналогічно) Однак погода частенько буває в нагоді, особливо якщо вона збігається з твоїм настроєм)
На мене погода особливо не впливає , але люблю писати, коли ніхто не смикає, не заважає, щоб було тихо, і вся родина або десь пішла гуляти, або лягла спати)) Тому найкраще пишеться рано вранці ( спершу полюбляла сидіти за комп'ютером уночі, але зрозуміла, що потім цілий день ходжу, як сонна муха, тож тепер вимушено "перефарбувалася" в жайворонка).
Мар'яна Доля, І справді, в нашій нелегкій творчій праці головне знайти час для цього...
Взагалі погода не впливає. Залежить від стану душі, що хочеться писати. Але, за рік свого клацання по клавіатурі, вже як звичка, сісти і добавити нову главу.
Буяна, Наркотик)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати