Перша ода...

Всім привіт! Це моя перша ода! Мій дебют!

Ну ... не зовсім. Перший він тут. Я доволі багато пишу, але завжди у рамках, за які не можна виходити. Тут же я маю намір вийти за всі існуючі рамки: цензури, по-декуди моралі та власної фантазії. За рамки не можливого. Ступити на грані реальності.

Моє ім'я походить з грецької й означає "світла, пухнаста". Але ви називайте мене просто й вишукано МБліст. 

Я доволі давня, але не настільки, щоб не розуміти покоління 2006, яке я люблю називати "З". Певно тому що  у їхньому дитинстві не було розваг, таких які були у моєму. ("З", тому що залежність).

Але думаючи так, то всі ми від чогось "залежні", хтось любить попоїсти (моя залежність №1), хтось читати (от і №2), хтось поринає у світ по той бік екрана. 

Але, знаєте, так легше жити. Сучасний світ дуже й дуже жорстокий. Діти злі, й вірних друзів можна знайти в світовій паутині. Та що ж робити, коли прийде пора повертатись до реальності? Як не розчаруватись?

Дуже складне питання... Не кожному щастить зняти рожеві окуляри, перд тим як вони розіб'ються й засиплять склом ваші очі. 

Здається хтось іде... 

Це була МБліст та її Перша ода.... Перша, але не остання

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Перший запис у блозі
Вітаю всіх! Мене звати Соломія Орлинська. Я розпочинаю свій творчий шлях на Букнеті та рада бачити кожного читача на своїй сторінці. Тут я публікуватиму свої книги, ділитимуся новинами про нові розділи, майбутні історії
Знижка! Нереальний зашкварок
Чесно кажучи, я досі не впевнена, хто в цій історії більший зашквар. Яніна, яка постійно влипає в пригоди. Чи Макс, який вперто лізе їй під шкіру. Але знаю одне: поки я писала цю книгу, усміхалася набагато частіше, ніж планувала. Тож
Я заморожую книгу
Оскільки я працюю над рукописом, який планую надрукувати у видавництві, і в мене не вистачає часу дописати книгу Короткий нарис з історії народів Давньої України, я вирішив її заморозити. Сподіваюся, коли закінчу писати
Відгук на книгу "Відун"
На безстроковому марафоні цього разу прочитав книгу Ріни Март "Відун". Власне, я її і взяв тому, що й так планував прочитати і навіть вже почав хх)) Але то нюанси. Що можна сказати? Це, безперечно, цікаве й насичене фентезі.
Полонянка Шейха ❤ Безкоштовно декілька днів
Любі мої, вітаю) Хочу повідомити чудову новину❤ Книга "Полонянка Шейха" декілька днів буде доступна для прочитання абсолютно безкоштовно) далі знову піде у продаж, тому якщо шукали можливість почитати її, не відкладайте
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше