Перша ода...

Всім привіт! Це моя перша ода! Мій дебют!

Ну ... не зовсім. Перший він тут. Я доволі багато пишу, але завжди у рамках, за які не можна виходити. Тут же я маю намір вийти за всі існуючі рамки: цензури, по-декуди моралі та власної фантазії. За рамки не можливого. Ступити на грані реальності.

Моє ім'я походить з грецької й означає "світла, пухнаста". Але ви називайте мене просто й вишукано МБліст. 

Я доволі давня, але не настільки, щоб не розуміти покоління 2006, яке я люблю називати "З". Певно тому що  у їхньому дитинстві не було розваг, таких які були у моєму. ("З", тому що залежність).

Але думаючи так, то всі ми від чогось "залежні", хтось любить попоїсти (моя залежність №1), хтось читати (от і №2), хтось поринає у світ по той бік екрана. 

Але, знаєте, так легше жити. Сучасний світ дуже й дуже жорстокий. Діти злі, й вірних друзів можна знайти в світовій паутині. Та що ж робити, коли прийде пора повертатись до реальності? Як не розчаруватись?

Дуже складне питання... Не кожному щастить зняти рожеві окуляри, перд тим як вони розіб'ються й засиплять склом ваші очі. 

Здається хтось іде... 

Це була МБліст та її Перша ода.... Перша, але не остання

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Колишній повертається з секретами
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Talis est Obsessio: хвилювання архангела✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Перо здавалось теплим, воно злегка тремтіло, виблискуючи. Естефанія здивовано витріщалась на
♥️ Я (не) спік інгліш вже на сайті (запрошую) ♥️
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Облога. Світ та ШІ
Повість «Одержимі облогою» повністю викладена на сайті і доступна для читання. Сподіваюся, вам сподобається. Буду радий будь-якому фідбеку! Радий, що нарешті зміг щось завершити і викласти в публічний доступ.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше