Питання

Привіт усім! Мені цікаво, що ви думмаєте про мої твори і чи вони вам подобаються. Для мене як для автора це є дуже важливо. Також я маю питання- чи написати в друкованому вигляді свою першу книгу, яку я написав в одинадцять років? Звісно я трохи її покращу, але все таки, ви хотіли б це прочитати?

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Alex@ua
12.08.2019, 09:36:00

У вас є свій неперевершений стиль, ваші книги цікаві. І так в них є свої недоліки, але загалом все чудово. Одну книгу я толком не осилив... Це книга про Кловіса... А от 'моя дівчина янгол...' особливо її початок дуже сподобалася. На мою думку вам потрібно писати, шліфувати камінчик свого таланту. І з часом, можливо, будемо мати чудового автора бестселера. Удачі вам! А ми скільки зможемо, будемо підказувать помилки.

Показати 2 відповіді
Alex@ua
14.08.2019, 18:05:10

DReaper, хто зна... напевно сказати до прочитання не можливо... іноді в одній книзі різні глави читаються по різному... а спорт... думаю навряд... я більше люблю гумор емоції і постап звичайно

avatar
Ірина Ярошенко
04.08.2019, 18:01:12

У мене поки що один з Ваших творів висить у бібліотеці, поки не мала часу до нього приступити, на жаль.

DReaper
05.08.2019, 09:54:10

Ірина Ярошенко, Дуже сподіваюсь на вашу підтримку і те, що мої твори вам сподобаються, для мене це буде найбільшою нагородою.

Інші блоги
Принц врятував не ту принцесу, а справжня...
...а справжня шукає шлях до свободи і помсти. Гела дівчина вперта, тож запрошую поспостерігати за її пригодами. У принцеси власні плани Гела вперто кружляла по палацу, намагаючись знайти спосіб знешкодити
Запрошую!
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Початок моєї історії на booknet-і
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Спочатку в ліжко, а потім в серце
Чи багато історій, які почалися з пристрасного сексу, закінчилися великим коханням? Тіло й розум не завжди доходять до злагоди, але не у випадку Маріанни і Вадима. Дівчина поїхала на літні канікули до подруги і закохалася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше