Додано
04.08.19 13:54:51
Питання
Привіт усім! Мені цікаво, що ви думмаєте про мої твори і чи вони вам подобаються. Для мене як для автора це є дуже важливо. Також я маю питання- чи написати в друкованому вигляді свою першу книгу, яку я написав в одинадцять років? Звісно я трохи її покращу, але все таки, ви хотіли б це прочитати?
DReaper
26
відслідковують
Інші блоги
...а справжня шукає шлях до свободи і помсти. Гела дівчина вперта, тож запрошую поспостерігати за її пригодами. У принцеси власні плани Гела вперто кружляла по палацу, намагаючись знайти спосіб знешкодити
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Всім привіт! Я тут новенька. Це початок моєї творчої історії на booknet-і Насправді, пишу давно. Писала протягом життя, але постійно знищувала написане. Іноді через когось, іноді так складалися обставини, але частіше
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Чи багато історій, які почалися з пристрасного сексу, закінчилися великим коханням? Тіло й розум не завжди доходять до злагоди, але не у випадку Маріанни і Вадима. Дівчина поїхала на літні канікули до подруги і закохалася
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУ вас є свій неперевершений стиль, ваші книги цікаві. І так в них є свої недоліки, але загалом все чудово. Одну книгу я толком не осилив... Це книга про Кловіса... А от 'моя дівчина янгол...' особливо її початок дуже сподобалася. На мою думку вам потрібно писати, шліфувати камінчик свого таланту. І з часом, можливо, будемо мати чудового автора бестселера. Удачі вам! А ми скільки зможемо, будемо підказувать помилки.
DReaper, хто зна... напевно сказати до прочитання не можливо... іноді в одній книзі різні глави читаються по різному... а спорт... думаю навряд... я більше люблю гумор емоції і постап звичайно
У мене поки що один з Ваших творів висить у бібліотеці, поки не мала часу до нього приступити, на жаль.
Ірина Ярошенко, Дуже сподіваюсь на вашу підтримку і те, що мої твори вам сподобаються, для мене це буде найбільшою нагородою.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати