Ми викреслюємо з життя кожного, хто створює для нас хоч найменший дискомфорт.
Бажаємо побудувати навколо себе ідеально стерильний світ, де немає критики, немає викликів, а є лише «безпечний простір» - ідея, що відома з давніх давен - прагнення "нірвани " чи мукті ( звільнення).
Змінилися лише зовнішні декорації - замість лісів та печер - квартири багатоповерхівок. Сучасні цивілізовані "йоги-відлюдники" можуть одним натисканням пальця позбавити себе небажаного та "токсичного " спілкування.
Та в цій комфортній ідеальній камері свого его, де його ніхто не чіпає, втрачається здатність не тільки рости, а й бути щасливим. Бо внутрішнє зростання можливо лише через правильно пройдений конфлікт, а повноту щастя неможливо відчути наодинці.