На Київську Лавру, на Святиню Святих
Підняли московські антихристи руку.
Запалали в пожежі Печерські хрести,
Бо взяли на себе українську муку.
Столиця Русі усі ночі страждає.
Нащадки Батия аж від злості киплять.
З Хрестом Володимир на це споглядає.
Скільки у погляді цьому болю й проклять.
Побійтеся Бога, московські злочинці.
Нахабність люту Київ знов покарає.
Забули історію, мабуть, ординці.
Столиця за віру пощади не знає.
Відредаговано: 22.06.2026