Мальва завжди хотіла вийти з лісу. Але не так! Не тоді, коли увесь її ліс палав вогнем, а якийсь чоловік у чорному руйнував її світ!
Мальва ніколи не вирізнялася, жила собі звичайним життям, вирощувала різні трави. Вона не знала, чому саме перед нею відкрився портал. Видно, так вирішили Синиці*. Зайчиха вірила, що вони вибрали її, аби зупинити руйнування і врятувати світи.
Тому опинившись у нашому світі, Мальва не гаяла ні секунди. Вона почала шукати серце, адже цим самим займався й мисливець. У її лісі мисливців вважали чимось на кшталт непереможних демонів. Тому зайчиха вирішила, що переможе його, уславиться навіки й піднесеться у Вищий світ, себто до Городів, як їх називають лісові. Там живуть найславетніші та найвпливовіші зайці. Вони не знають страху голоду та неврожаю. Її колишній сусід переїхав туди, коли переміг страшнючу лисицю, заманивши ту на тонкий лід. Аби вона знала, про життя городян, то навряд чи хотіла б туди. Але для лісових, Городи були недосяжною розкішшю, тож Мальва вже уявляла, як гризтиме капусту, один качан якої коштував два сходи**, про що вона звісно не знала.
Зайчиха навіть не уявляла, як легко було знайти серце. Воно просто знаходилось у печері. І до тієї печери треба було лише дійти. І ніяких смертельних пасток чи чогось такого. Мальва вирішила, що це буде легко.
Але все склалося набагато цікавіше…
_________
*У світі 5.09.81, звідки походить Мальва, синиці вважаються божествами. Адже вони здатні літати, а отже бачать більше. Також синиці харчуються комахами й насінням, отже впливають на врожаї. Насправді синицям немає діла до зайців і їхніх вірувань. Вони мають власне суспільство і їхня взаємодія з зайцями пов’язана виключно з харчуванням.
** Городами, як місцями вирощування їжі, володіють одні зайці (городовласники), яким і належить врожай, а працюють на них геть інші (городяни), які хочуть цей врожай купити. Один схід – це або один день роботи, яким платять звичайні городяни, або один пагін іншої рослини, яким платять городовласники. Будь-хто може стати городовласником, якщо на вільному місці підготує город і посадить пагони, які навесні коштують вдвічі дорожче, ніж продукт. Також замість сходів є й інша валюта – кільця. Одне кільце – рівне одному сходу. Їх віддають, якщо городянину, як заробітну плату, якщо він працював не напряму у продавця, або коли схід (рослина) не може бути відданим одразу, наприклад, восени. Також ціни різних продуктів і сходів (рослин) можуть різнитись.
#4233 в Фентезі
#1047 в Міське фентезі
#2825 в Сучасна проза
пригоди і магія, нелінійна розповідь, дракон і інші магічні істоти
Відредаговано: 12.02.2023