Сонце ясне забриніло,
Сніг розтанув у воді.
І сніжинки лапаті падають уві сні.
І мороз на шибці
Малює птиці.
Як місяць зійде
То усе оживе.
Віхола гуляє,
Сніжинки летять.
А птиця на шибці
Пісню бринить.
Сніжинка танцює,
Віхола стукає
І до нас вона спішить.
Мороз на шибці
Малює дивні квіти
І все подалося кудись.
Навіть сніговик подівсь із двору кудись.
Він біг за зайченям,
Що на сніданок моркву вкрало.
Усе співало в новорічну ніч
І все бриніло в той день.
Від такого свята
Раділи у дворі малята.
І все сміялось і бриніло,
І зайченя морквинку з'їло.
Та сніговик не розізлився
Малому морковки подарив.
Відредаговано: 20.06.2026