Правила бою
Це Система мислення бійця, яка допомагає вижити на фронті, однак переноситься і в цивільне життя.
Близькі люди побачать зміни у поведінці. Головне — зрозуміти, ЯК він мислить і як з ним правильно знов і далі будувати комунікацію і взаємодію.
Правило 1!
БЕЗПЕКА
та виживання в цілому завжди в центрі уваги бійця.
Порушиш це правило — ти мертвий!
Тому воїн постійно перебуває в режимі сканування ймовірної небезпеки, бойової готовності відбивати напади, захищати чи шукати укриття. Будь-який звук, відблиск, жест, що потенційно може означати загрозу — для нього фактично означає загрозу. В інтернеті можна знайти відео з добіркою хатніх звуків, що схожі і можуть асоціюватися зі звуками небезпеки.
Об'єм уваги кожної людини становить сім плюс/мінус два. Тому враховуйте, коли він втомлений — це максимум п'ять. А з цих п'яти мінус всі схожі чи різкі звуки. Тож, важливо не перевантажувати його психічний процес сприйняття, увагу і мозок зайвою інформацією, слідкувати, чи він ще сприймає розповідь про щось цивільне, чи вже поринув у думки і сприйняття тої інформації, яку ми зазвичай не помічаємо.
Вдома може готувати близьких до ймовірної загрози чи, навпаки, відсторонюватись, щоб пережите ним не становило їм загрози. І те, і інше зараз норма. Незвична, неприємна. Але норма. Це НЕ означає, що близькі стали менш важливі.
#1847 в Жіночий роман
#2529 в Сучасна проза
складні долі та зцілення коханням, доброта та підтримка, фактори ризику та ресурси бійця
Відредаговано: 19.01.2024