Ранок розпочався з відключення світла. Плюс додалася повітряна тривога. Від того настрій в мене зовсім зник. Хотілося сховатися в шафу, щоб не дозволити емоціям захлиснути себе. Не було бажання готувати їжу і виходити на вулицю. Я відчувала себе занадто вразливою. Юра кудись подівся. Що ж - нехай.
За вікном падав сніг. Людей на вулицях майже не було. Лише голі стовбури дерев та зграйка ворон, які кружляли чорною хмарою над будинком.
Раптом я відчула на своїй шиї чийсь подих. Повільно обернулася і почала Юру. Він тримав у руках чорні троянди.
--Юлю, це тобі. - він простягнув мені букет.
-- Дякую, Юро. - я обережно взяла його в руки, вдихаючи дивний аромат. Від того паморочилось в голові, а смуток відступав. Цей чоловік чи хто він там вмів вражати.
Хоч смуток відступив та тривога залишалася в тілі. Руки дрібно тремтіли. Я не могла розслабитися. Хотілося кави.
Юра сів на підлогу і взявши в руки гітару почав награвати мелодію. З кожним новим акордом пружина в моїй душі розкручувалася. Згодом з очей бризнули сльози. Я стояла посеред кімнати з квітами в руках і плакала від музики.
Поглянувши на мене він згодом припинив грати в відклав інструмент. Встав і підійшов до вікна.
--Мала, ти нагадала мені одну знайому з минулого.- мовив він.
-- Кого саме, Юро?- поцікавилась я у нього, повільно повертаючись до реальності.
-- То довга історія. - відповів він , поглянувши на мене. - Вона теж плакала від музики. На жаль її вже нема.
Я ковтнула. Це було схоже на зізнання. Миттю забула про свої проблеми. Помітивши мою реакцію Юра промовив:
-- Мала, це вже в минулому. Зараз у мене є ти.
--Це зізнання в коханні? - запитання саме зірвалося в мене з язика.
--Можливо. - відповів Юра, лукаво підморгнувши мені.
Я остовпіла. Жоден чоловік раніше мені такого не говорив. Та на цьому сюрпризи не закінчилися. Юра клацнув пальцями і ми опинилися в замку. Якраз починався бал маскарад. Залу освітлювали тисячі свічок. Люди були одягнені в дивовижні костюми минулих епох. Та найбільше вражала музика. Це була суміш панк року з елементами класики.
Та найбільше мене вразив Юра. На ньому був чорний сюртук, біла сорочка та чорні класичні штани. На руках були білі рукавички. Я аж роззявила рот від такого видовища.
-- Мала, не лови ґав. - почула нарешті його голос. Після чого він розсміявся. Я сміялася разом з ним.
Далі ми почали танцювати. В цю мить не було нікого крім нас і дивної мелодії, що здавалося лунала звідусіль.
Раптом усе зникло. Я знову опинилася сама в квартирі. Не можу зрозуміти, що трапилось. І головне - куди знову зник Юра?
#1420 в Фентезі
#312 в Міське фентезі
харизматичний демон музикант, прийняття власної темряви і віра в себе, смілива розумна й вродлива героїня
Відредаговано: 21.06.2026