Час плинув, а у Антона і Фріди все не було дітей. А бабусі й дідусі вже бажали внуків та з посмішками на обличчях натякали на це. Вони сходили до лікаря, де їм сказали, що в них повністю не підходящі резуси і шанс мати дітей разом, практично відсутній. Антон засмутився, а Фріда зробила вигляд, що засмутилася.
Вони попрямували до ресторану. Фріда весь час посміхалася, щось розказувала, а Антон мовчки пив сік та іноді кивав чи щось одказував жінці. Тут телефон Фріди задзвонив. То була її подруга, вона запросила Фріду ввечері на прогулянку. Фріда закінчила розмову і весело одказала Антону:
Посмішка з лиця Фріди зійшла:
Антон подивився на неї:
Антон мовчав, дивився на Фріду, він не знав що сказати. Він взагалі не розумів що вона йому каже. Він думав чи так виглядає кохання? Вона сміється, а йому все одно; вона плаче, а йому теж все одно. Він лише ледь замешкується і не від того, що переживає за неї, а від того, що не знає що робити в цій ситуації. Він бачив в фільмах та читав в книжках, як чоловік голубить жінку та обнімає, коли вона плаче, як каже заспокійливі слова. І тоді Антон і сам починає обнімати Фріду та заспокоювати «не плач кохана, все минеться, я ж люблю тебе, тільки не плач, все буде добре». Фріда перестає плакати і починає по чуть-чуть посміхатися, балакати з чоловіком і тоді Антон відкладає справи, йде з Фрідою до тераси; робить чай і приносить його Фріді та собі, вони розмовляють до пізньої ночі і тоді все наладжується. Такої заспокійливої таблетки хватає Фріді десь на неділю-півтори, а потім Антонова байдужість знову отруює кожну клітинку Фрідиної душі. І знову Антон дає Фріді рятувальну дозу заспокійливого, а потім знову і знову, по новому колу. Але кожен живий організм з часом привикає до любої отрути і починає виробляти імунітет. Так і Фріда придбала імунітет і привикла жити без Антона. ЇЇ життя наповнювалося вже новими кольорами. Тож Антон вже почав мішати їй. Без нього стало краще, а його присутність вже псувала її буття.
Фріда швидко пішла з ресторану, а Антон продовжив сидіти скований і непорушний, лише дивився вслід Фріді, яка рішуче йшла по наміченому шляху.
Ввечері Фріда з подругою сходила на оперу. Після закінчення вона зосталася дуже задоволена.
Подруга подзвонила кудись.
До опери під’їхав автомобіль по типу джипу. З нього вийшли два чоловіки молодого віку. Подруга представила їм Фріду:
Дами всілися в автомобіль, хлопці на перед і вони рушили до клубу. На вулиці вже було темно, але вулиці нічного Тель-Авіву мерехтіли яскравими кольорами і вогнями. По тротуарам гуляла молодь, клуби манили гучною музикою. Як раз починалося нічне життя міста і клубів. Все те захоплювало дух своєю розкішшю і красою, зачаровувало силою і енергією. Але Фріда почувала себе ще якось сковано, вона вагалася чи правильно робить, що їде з подругою на дискотеку. Фріда думала: вона вже заміжня і не повинна гуляти в таку пізню ніч без чоловіка, це не добре для жінки, але ж що вона поганого робить? Вона лише хоче потанцювати та повеселитися з подругою, нічого проти правил вона не робить. Але ж там вдома Антон сам, один – чоловік ,який постійно на роботі, не привертаючий уваги своїй коханій жінці… а може вже й не коханій. А Фріда сходить з ума сама. Наче й в шлюбі, але сама… при живому чоловікові. І чому ж вона не має права веселитись, коли поруч з чоловіком вона вмирає з нудьги, а йому хоть би хни? Моє право! Фріда посміхнулася і приблизившись до хлопців весело мовила: «ну що, коли вже там ми доїдемо до того клубу? Я вже хочу повеселитись»!