Пройшло ще три місяці і почалася підготовка до весілля. Весілля у єврейського народу святкується аж через рік після того, як пара вирішує одружитися. Так як Тель-Авів багатий мегаполіс, то весільні банкети потрібно замовляти за кілька місяців, а то й за пів року, залежить від рейтингу закладу. Нісан та Інна вирішили надати весь клопіт весільному агентству. Вони тільки приходили контролювати та підбирати варіанти, що їм сподобалися. Вони вибрали автомобілі для гостей, що будуть возити їх. З каталогу ресторанів зупинилися на тому, що на березі моря, щоб хупу поставити на піску біля літнього майданчика зі столиками. Потім вони підібрали меню. В салоні Інні шили весільну сукню. Гості вже були повідомлені, запрошення розіслані.
Ще через місяць з коми вийшов Антон. Інну відразу повідомили про це. Вона з Нісаном швидко приїхали до лікарні. В реєстратурі у Інни ніхто не просив пропуск, ні хто вона і до кого, так як всі знали хто вона і навіщо сюди ходить. Інна зайшла в кімнату. Стіни тут були викрашені в ніжний блакитний колір, на вікнах білі занавіски, а біля кроваті тумбочка. Антон лежав з відкритими очима та дивився в сторону вікна. Біля нього щось робила медсестра.
Інна зрозуміла, що тут щось не так.
Мати зрозуміла, що син не пам’ятає нічого років сім, це було дуже їй на руку.
Антон поглянув за матір, там біля входу стояв Нісан. Мати помітила це.
Нісан протягнув руку Антону, Антон пожав її.
Інна пішла, а Нісан з Антоном почали розмовляти. Вона зайшла в кабінет до лікаря.
Мати заповнила деякі документи і вже через неділю Антон був вдома. Він дуже схуд за час в комі, погано ходив. Мати поселила його в кімнату на другому поверху рядом з її спальнею, так щоб балкон теж виходив на море. В кімнаті стояла широка кровать з шовковою білизною, рядом з нею тумбочка з нічним світильником, напроти на стіні висіла плазма, а під нею стояв стіл з комп’ютером. На балконі стояв столик і два стільці, на ньому стояв вазон з квітами. Вранці Антон прокинувся, вийшов на балкон і вдихнув тепле, солоне повітря Середземного моря. Це було дуже приємно і йому сподобалося. Він подумав як же буде далі? Скільки часу утрачено, годи вже не молоді, а ні сім’ї ні дітей немає. Він пішов на перший поверх до матері. Мати робила бутерброди з шинкою, салатом і сиром, кавоварка варила каву. Нісан сидів за столом і дивився новини.
Інна налила кави в чашки, поставила ще одну тарілку на стіл перед Антоном. Потім поставили бутерброди і якийсь салат з морепродуктами.
Всі поснідали, зібралися і поїхали на екскурсію. Першим ділом вони поїхали на міський пляж, бо Антон не був ніколи на Середземному морі. Вони з задоволенням поплавали в чистій воді, крізь яку видно було оксамитовий пісок з рідко пропливаючими медузками та рибками. Потім всі поїхали в сафарі-парк Рамат-Ган , де отримали масу задоволення. Тварини, що на одній частині жили вільно, заглядали в автомобіль, підходили близько до них так, що можна було погладити. А в другій частині зоопарку держали хижаків та великих тварин в клітках і вольєрах. Тут був поважний лев зі своєю гордою левицею, в воді ніжились на сонці бегемоти, Жирафи витягали свої довгі шиї з вольєрів, все норовили схопити когось своїми довгими хоботами слони. Після зоопарку вони поїхали до парку Яркон. Тут вони побродили по гарних стежках серед різних дерев та галявинок з зеленою травою. Покормили хлібом качечок в ставку, послухали різні концерти, що влаштовували міські музикальні групи, поїли морозива, відвідали ботанічний сад з рідкісними видами рослин. Так пройшов цілий день, ввечері вони поїли в ресторані недалеко від дому, а вдома всі моментально заснули тільки-но добравшись до кроваті. На слідуючий день вони з’їздили до Єрусалиму. Першим ділом вони відвідали стіну плачу. Вона була збудована з величезних каменів ще за царя Ірода і тяглася п’ять кілометрів. Біля неї було дуже багато людей, в основному туристів. Ця стіна дуже важлива для єврейського народу, з усього світу вони їдуть сюди, щоб помолитися. Інна з Нісаном теж помолились, а потім всі написали записки з бажанням і примостили їх в стіні.