Шістнадцяте травня.
День вишиванки. (16.05.2024)
Соломія (Мія).
Весна почалась чудово. Зміна зачіски, а після й одягу. Так, я змінила свій темний одяг, почала носити більш яскравий одяг. Я вже одягаю у школу не чорні, сірі та коричневі светри, футболки, а червоні, жовті, рожеві та білі.
Ми все також з Арсеном разом, сидимо за партою разом. У школу ходимо також, він зустрічає мене біля мого будинку та йдемо у школу тримаючи один одного за руку. Як вчителі поставились до того що ми зустрічаємось? В основному всі були здивовані. Світлана Миронівна, вчителька з історії сказала, що це чудово, що ми зустрічаємось. Мама їй розповіла про мене, мою замкненість та небажання з кимось спілкуватись. А тепер все змінилось. Не змінилось одне, ставлення Рити до мене. Я вже у компанії Арсена і саме це Риті не подобається. Не може й досі прийняти цей факт, що я разом з Арсеном, точніше навпаки він зі мною. Арсену все одно на це, він не дивиться в її сторону.
Сьогодні ж у мене ще один щасливий день в моєму житті. У мене сьогодні день народження. Мене розбудила мама, привітала мене та подарувала подарунок. Батьки подарували мені новенький телефон. Мама сказала, що це найкраща модель цього телефону. Ну, звісно ж я знаю хто їм допоміг його вибрати. Це тітка Дана, вона займається телефонами, профі у своїй справі.
Хоч сьогодні мій день народження, але школу ніхто не скасовував, бо сьогодні четвер. Сьогодні у школу я одягну сукню вишиванку. Подивимось як на мій одяг відреагують вчителі та й однокласники. Вони вже не впізнають мене. Кажуть, це не та Соломія, яку ми знали. А я скажу, вони мене взагалі не знали як і я себе. А тепер потроху починаю розуміти, що я багато чого ще можу досягти, якщо змінюсь.
Я привела себе до ладу, а саме зробила собі зачіску хвостик. Волосся у мене стало таким яким було, тобто довгим та й колір я змінила. Арсен сказав “З крайності у крайність”, Роман його підтримав. Волосся у мене чорне як смола тільки один локон зробила синім. Єдиний локон який я не збирала у хвостик саме синій. Мені подобається як я виглядаю. Ось тільки піджак не пасує під цей стиль, але треба. Вирішила, що я буду його просто носити у руках. Днями купила собі сумочку, вирішила ходити у школу саме з сумочкою. Рюкзак вже набрид.
Я вийшла з будинку, біля нього стоїть Арсен. Він побачив мене та посміхнувся.
- Яка ж ти красуня
- Дякую
- До речі, з днем народження. Це тобі — він дав мені букет з квітами в яких цукерки — як він й казав, що даруватиме тільки такі букети. Я взяла букет — основний подарунок подарую ввечері. А зараз ходімо у школу, бо уроки скоро почнуться — він взяв мене за руку, ми пішли у школу.
- Пам’ятаєш, що сьогодні здача роботи по біології
- Так. У нас же все готово?
- Так. Флешку я взяла, роздруківки повинні бути у тебе. Я гортаю слайди, а ти розповідаєш
- Все правильно. І до речі, це перший урок
Ми зайшли у клас, сіли за другу парту. Арсен наполіг, щоб ми сиділи за другою партою. Ми сидимо за Єгором та Марійкою. А позаду нас сидять Даня з Ірою.
Почався урок. У клас зайшла Альбіна Мирославівна. Ми всі привітались, вона було хотіла сказати, щоб ми сідали та побачила мене у такій сукні.
- Соломіє, а де твоя форма?
- Піджак висить на стільці, а, що?
- Піджак само собою, та не тільки він вважається шкільною формою
- А ви щось маєте проти вишиванки?
Альбіна Мирославівна роздивилась мене повністю.
- Нічого не маю проти вишиванки. Я проти сукні
- Мені її зняти?
- Ти дивись якою стала! Ану, швидко з класу! Йдемо до директорки!
Ми вийшли з класу. Та швидким кроком пішли до директорки. Вчителька по дорозі казала мені, що через мене ми втрачаємо час. Могли б перейти вже до перевірки завдання і тому подібне, а вона має розбиратись зі мною. Теж мені проблему на рівному місці придумала. Ні, щоб привітати мене з днем народження, так до директорки мене повела. Напевно, що хоче, щоб директорка мене привітала з днем народження.
Ми зайшли у кабінет директорки. Вона на нас не зразу звернула увагу, адже поливала квіти, які стоять на підвіконні.
- Чим я можу допомогти?
- Катерино В’ячеславівно, дивіться у чому прийшла у школу Соломія. Це зовсім не шкільна форма
- Хм, і правда не шкільна. Але такий одяг припустимий у день вишиванки — я помітила, що директорка у вишиванці. Вона полюбляє такий одяг.
- Ви згодні з її сьогоднішнім виглядом?
- А ви щось проти маєте цієї сукні?
- Вибачте, але я саме таке ж поставила питання — директорка подивилась на мене та посміхнулась, а після подивилась на класну керівничку.
- То я не почула відповіді
- Не проти, але ж це не шкільна форма
- Ви хочете, щоб діти виглядали однаково? Кожен має право на те, щоб хоч раз одягти щось типу такого. До речі, Соломіє, у тебе красива сукня
- Дякую
- І якщо я не помиляюсь сьогодні у тебе день народження
- Так і є
- Тому, вітаю. Ти можеш бути вільною. А вас Альбіна Мирославівна, я попрошу залишитись — я вийшла з кабінету та пішла у клас. Ох і нарвалась класна керівничка на неприємності. Буде винити у всьому мене. Та по суті ж вона сама винна. Чи не так? Я йду та думаю, хоч би сьогоднішній мій вигляд, який не сподобався вчительці ніяким чином не вплинув на оцінку по нашому з Арсеном завданню. Адже буде прикро якщо через це нам поставлять погану оцінку. Я зайшла у клас сама, на мене всі звернули увагу. Я сіла за парту.
- Що тобі було?
- Нічого. Директорці сподобався мій зовнішній вигляд, а ось вчительці зовсім не пощастило. Щось мені здається, що сьогодні у неї буде поганий настрій
За п’ять хвилин прийшла вчителька. Вона на диво була у хорошому настрої, може мені просто здалось, що буде все погано. Першим кого вона викликала до дошки із завданням це були я та Арсен.
#982 в Молодіжна проза
#367 в Підліткова проза
#5858 в Любовні романи
#2431 в Сучасний любовний роман
Відредаговано: 09.04.2024