Привітик)
Мене звати Чучмек, я українська авторка, яка любить писати різні історії про світи в своїй голові. Пишу в різних жанрах та настроях. Дуже люблю гумор у книгах та затишну атмосферу.
Моя перша робота - "Дощ, кіт і содєржанка". Це мій перший досвід написання детективної історії та бл. Буду рада, щиро надіюсь, що вам сподобається)
Також у мене є тг канал, де писатиму та інформуватиму про продовження, а також кидатиму арти та обговорюватимемо сюжет. Всіх запрошую за посиланням - https://t.me/+x0owNrCALL81ZDhi
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше