Врятований тобою
40 639
Букнет Любовні романи Врятований тобою

Врятований тобою 18+

Любовні романи

Тея Калиновська

Тея Калиновська · автор

Повний текст · 164 стор.
346
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 471
Анотація до книги "Врятований тобою"
Квітослава — юна фельдшерка, яка живе на маленькому хуторі разом із дідом і бабою-знахаркою. Одного вечора вона рятує у лісі пораненого чоловіка. І ця зустріч поділить її життя на «до» і «після».

Поліський контрабандист на прізвисько Бйорн — легковажний і зухвалий, звик грати у ризиковані ігри, а його минуле оповите таємницею, яку він повинен розгадати. Як незнайомка з хутора змінить його життя?

Їхня зустріч не випадкова — так вирішила доля! Це історія порятунку і кохання, яке не могло пройти повз!

бандитневинна героїняпротистояння характерів

Зміст книги: 50 глав
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.

471 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лір
26.11.2025, 08:28:17

Дуже милі словесні баталії))) Квітка явно Бйорну не байдужа, і тут вже не тільки просто потяг як до привабливої дівчини)) Але чи не спровокують відправлені повідомлення ще більше проблем? Дякую за чудовий розділ❤️

Тея Калиновська
26.11.2025, 16:52:48

Анна Лір, Побачимо ) Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Олена Когут
26.11.2025, 09:37:26

ну добре, що додумався повідомлення написати. але тепер буде мучитися думками чи вони дійшли до адресатів)

Тея Калиновська
26.11.2025, 16:51:37

Олена Когут, Буде( В наступному розділі ми дізнаємося, ще більше, чому Бйорн відчуває провину перед Вадимом і так переживає за нього. Дякую за коментарі та підтримку❤️❤️❤️

Романтична у них вийшла поїздка, навкруги незаймана зимова природа і жодної зайвої людини... Не зможе Бьорн вже без Квітки у місті...

Тея Калиновська
26.11.2025, 16:48:47

Ларія Ковальська, Однозначно)) , але коли він це визнає) Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
26.11.2025, 11:08:35

Які прикольні їх словесні пікіровки..!!! Отримують задоволення обоє..!!! І схоже наш Бйорн вже влииииип..!!! По самі дзендзелики..!!!…
Але що ж то не може добитися до друга..?!? Щось не відповідає…. Чи не в біді..???
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
26.11.2025, 16:47:51

Олена Гушпит, Влип)), але ще не хоче визнавати) Дякую за коментар і підтримку❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
26.11.2025, 11:32:08

Вони душевно поговорили) Може й не відкрились один одному, але все ж таки, якусь свою правду про бачення іншого розповіли

❤️❤️❤️

Тея Калиновська
26.11.2025, 16:46:43

Ольха Елдер, ♥️♥️♥️Дякую за коментар♥️

avatar
Анжеліка Горан
25.11.2025, 23:28:39

Мені так подобаються перепалки Квіточки й Бйорна))) У обох язики добряче підвішені)) Ох і весело їм буде разом))) Ведмедик і його маленька квіточка)) Дякую за веселий розділ ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
25.11.2025, 23:31:32

Анжеліка Горан, Дякую за такий щирий і позитивний коментар❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
25.11.2025, 08:26:44

Оце так ліки від храпу Квітка запропонувала))) А взагалі між ними іскри так і летять, обидва гострі на язик)))❤️

Тея Калиновська
25.11.2025, 21:09:10

Анна Лір, Є такий момент(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)❤️❤️❤️

avatar
Олена Когут
25.11.2025, 09:22:02

в них такі прикольні діалоги)) Квітка та Ведмідь)))

Тея Калиновська
25.11.2025, 21:08:30

Олена Когут, Обом палець до рота не клади (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠) Дякую, що читаєте і коментуєте❤️❤️❤️ Мені дуже приємно❤️

avatar
Світлана Бонд
25.11.2025, 16:26:51

Який затишний у них вийшов сніданок. Ще й так стіл накрили ммм
Дуже подобається за цими двома спостерігати. Роблять вигляд, ніби нічого не відбувається, а там...
Як він чесно все розповів. Це було красиво❤️

Тея Калиновська
25.11.2025, 21:04:30

Світлана Бонд, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бонд
25.11.2025, 16:30:21

Оо і про прізвисько розповів. Я все думала, що це з норвезької Bjørn
І правда

Тея Калиновська
25.11.2025, 21:04:08

Світлана Бонд, Українсько-норвезьке)) Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бонд
25.11.2025, 16:31:33

«Я хроплю вночі. Хочеш перевірити?» Я хочу!!! Ідіть перевіряйте

Тея Калиновська
25.11.2025, 21:03:22

Світлана Бонд, (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)❤️❤️❤️

Дід Кіндрат дуже мудрий, а Квітослава ще та жартівниця)

avatar
Анна Лір
24.11.2025, 08:30:20

"Не зовсім бандюган" - це чудова характеристика))))) А ім'я яке цікаве і незвичне, і добре вписується в колектив))) Дуже сподобався розділ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
24.11.2025, 21:50:11

Анна Лір, Дякую за такі теплі слова❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
24.11.2025, 16:51:08

Уявляю як Бйорн вийшов із баньки))) 100% видовище цікаве)) Квіточка он теж не змогла відвести очей))) У вас так класно вийшло передати цю атмосферу)) Зацікавлення... ммм... Дякую за розділ, я побігла читати далі❤️❤️❤️

Тея Калиновська
24.11.2025, 21:49:22

Анжеліка Горан, (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)Дякую❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
24.11.2025, 16:57:10

Ого, яке ім'я... Стах... Дуже цікаве, не чула ніколи такого))) Чесний бандит))) Ну все Квіточка трохи знизить оборону)) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
24.11.2025, 21:48:54

Анжеліка Горан, Скоро побачимо, хто перший капітулює)) Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
24.11.2025, 10:49:40

І знову дівчина обслуговує чоловіка... Ех... Той продовжує прикриватись слабкістю, а вона, добродійка, годує ледь не з ложечки)

❣️❣️❣️

Тея Калиновська
24.11.2025, 21:47:09

Ольха Елдер, І його чоловіче серце помаленьку тане ))) Дякую за коментар❤️❤️❤️

Та й зовсім він не бандит, якщо не хоче невинну кров проливати...

Тея Калиновська
24.11.2025, 21:44:55

Ларія Ковальська, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
24.11.2025, 15:19:48

Доки вона ще не розуміє,дідусь з Марією вже все помітили..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
24.11.2025, 18:52:16

Олена Гушпит, Щиро Вам дякую за постійну увагу до моєї історії❤️❤️❤️ Кіндрат і Марія дуже мудрі люди і вже розгледіли між Квіткою і Стахом вогник ❤️

avatar
Олена Когут
24.11.2025, 15:17:33

яке цікаве ім'я!! про стосунки Вадима з Стахієм було дуже зворушливим!

Тея Калиновська
24.11.2025, 18:46:36

Олена Когут, Дякую за такий теплий коментар❤️❤️❤️Попереду нас чекає справжнє випробування дружби Стаха і Вадима.

avatar
Світлана Бонд
23.11.2025, 16:08:35

Дід добре придумав. Ось як Бйорн одужає, нехай працює. А виганяти його не треба))
Сумна у нього історія, добре, що Вадим його не кинув. Стільки всього зробив для нього

Тея Калиновська
24.11.2025, 01:27:25

Світлана Бонд, Історія, яка пояснює, чому Бйорн так переймається долею Вадима. Дякую за коментар❤️❤️❤️

Схоже Квітка закохується) Тільки чомусь насторожив останній абзац про чиюсь незрозумілу тінь....

Тея Калиновська
24.11.2025, 01:25:55

Ларія Ковальська, Ну, біля Бйорна ходять дві долі) Йому потрібно буде вибирати. Можливо натяк ;) Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бонд
23.11.2025, 15:59:14

Ну які ж реалістичні діалоги в магазині))
Ось там згодна, занадто вони далеко живуть. Страшно, що вони самі їздять, за Квітку хвилююся.

Тея Калиновська
24.11.2025, 01:21:25

Світлана Бонд, Квітослава вже звикла до такого життя. Дякую за коментар❤️❤️❤️

Цікаво чи погодиться до Нового року в них в гостях бути. І якось коли він з ними, боюсь що він цю сім'ю наражає на небезпеку. Хоч би його ніхто не шукав.

Показати 2 відповіді

Тея Калиновська, О це вже страшно

Ну вже трохи кригу в серці Квітки розтопив. Гарненький оцінила все коли побачила майже оголеного Бйорна. ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
24.11.2025, 01:17:50

Світлана Романюк, (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
23.11.2025, 10:21:26

Бідна Квіточка... Таки вже придбав її серденько Бйорн ♥️ (А дід й справді зрадник)) ♥️♥️

Тея Калиновська
24.11.2025, 01:16:03

Ольха Елдер, ❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
23.11.2025, 09:25:37

О, ну який же він гарячий, мммм)))) Харизма так і б'є фонтаном))) Ну як може бідна Квітка спокійно дивитися на всю цю красу?))) А буде ще веселіше, якщо вони почнуть навмисно один одного дратувати☺️☺️☺️

Тея Калиновська
24.11.2025, 01:15:47

Анна Лір, (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
23.11.2025, 16:03:56

Їй незрозуміле власне збентеження та почуття,тому Квітка і злиться..!!! А ще й Бйорн так… посміхається,що вона… не може вгамувати емоції..!!!… Ох які іскри..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
23.11.2025, 22:28:26

Олена Гушпит, Так, для Квітослави це абсолютно нові почуття і вона їх не розуміє, тому злиться на Бйорна. Дуже Вам вдячна за увагу до моєї історії і за такі щирі емоції❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
22.11.2025, 15:28:34

Я взагалі не очікувала, що Кістлявий людина з доброю душею... Це для мене велика несподіванка) Але тепер зрозуміло чому Бйорн так переймається за друга. Сподіваюся, вони ще зустрінуться, а їхня дружба не закінчиться на поганій ноті. Дякую за цікавий розділ ✨️❤️✨️❤️✨️❤️✨️

Тея Калиновська
23.11.2025, 01:16:27

Анжеліка Горан, Зустрінуться, а що із цього вийде побачимо. Дякую за коментар❤️❤️❤️

Так, минуле у Бьорна нелегке, якби не Вадим, то хтозна що з ним було б...

Тея Калиновська
23.11.2025, 01:12:30

Ларія Ковальська, Бйорну дуже поталанило, що в свій час поруч був Вадим. Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
22.11.2025, 11:41:28

Гарне пояснення того,що їх повʼязує..!!! Тепер зрозуміло,чому Бйорн так переймається долею друга..!!! Хочеться сподіватися,що встигне витягнути його з болота..!!!
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
22.11.2025, 12:26:18

Олена Гушпит, Бйорн ще відчуває свою провину перед Вадимом. Через що - ми дізнаємося у наступних розділах. Дуже дякую, що читаєте і ділитеся емоціями❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
22.11.2025, 08:57:21

Баба Марія напевно вже знає, що долі Квітки і Бйорна тісно переплетені))
Було цікаво дізнатися такі подробиці про Бйорна і про Вадима, тепер ще краще розуміється, що їх пов'язує))♥️

Ваша історія пахне затишком та гостинністю. Здається, сама заходжу в ту хатину, де смачно пахне вечеря і зараз вечерятиму з героями книги)

Тея Калиновська
21.11.2025, 20:30:29

Ларія Ковальська, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
21.11.2025, 17:29:32

Я на боці діда Кіндрата та бабці Марії. Не можна Бйорна виганяти)) Ще дуже рано)) А Квіточка, мабуть, хвилюється через увагу чоловіка. Але ж він уміє бути милим)) Я в це вірю)) А Васька Квіточці не треба))) Без чорної ікри можна легко обійтися)) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
21.11.2025, 17:38:56

Анжеліка Горан, Дякую за теплі і щирі коментарі❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
21.11.2025, 08:54:57

Баба Марія вічно говорить загадками)) Цікаво, що вона бачить там таке про Бйорна)) А Квітка уже хоче його скоріше вигнати, та доведеться терпіти аж до Нового року)) Відчуваю, що Бйорн по мірі одужання буде ще більше до неї підкатувати))) Дуже класно прописані всі персонажі, одне задоволення читати♥️♥️♥️

Тея Калиновська
21.11.2025, 16:42:34

Анна Лір, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
21.11.2025, 11:20:03

Мені подобається субординація: "Молодій натякав, а у старої відпрошуєшся"))) Я теж залилася сміхом)) Бабуня моє сонце у цій книзі ☀️☀️☀️

Тея Калиновська
21.11.2025, 16:42:17

Ольха Елдер, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
20.11.2025, 21:03:22

Ох і неприємна та мама черешеньки Васятки. Ще буде розповідати хто й з ким має бути. 27 років хлопцю, а все за спідницею ховається... Не треба такого добра Квіточці. А дід Кіндрат — мужик вогонь, правильно все говорить) Дякую за цікавий розділ ✨️❤️✨️❤️✨️❤️✨️

Тея Калиновська
20.11.2025, 21:07:18

Анжеліка Горан, Дякую Вам , що читаєте і так тепло коментуєте❤️✨❤️✨❤️

avatar
Анна Лір
19.11.2025, 08:13:11

Бйорн такий добрий до баби Марії, ще й готувати вміє)) А свої темні справи хай справді тримає подалі від хутора, рано ще йому цим займатися.

Тея Калиновська
20.11.2025, 20:56:27

Анна Лір, Він ніколи не стане наражати на небезпеку, тих, хто йому дорогий❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
19.11.2025, 09:24:53

От. Не такий вже й поганий хлопець ♥️♥️♥️ Кеба клікає тримати своїх "друзів" подалі від хутора й добре))

Тея Калиновська
20.11.2025, 20:55:32

Ольха Елдер, ❤️❤️❤️

Звісно, що Бьорн потрапив у пастку, тільки хто його підставив? Надіюсь, не найближчі) та добре, що він старається вберегти своїх рятувальників)

Тея Калиновська
20.11.2025, 20:55:12

Ларія Ковальська, Дізнаємося пізніше❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бонд
19.11.2025, 17:29:13

Як сміливо вона йому відповіла. Мабуть, і справді звикла до чоловічої уваги.
Краще вже він, ніж «мамина радість»

Тея Калиновська
20.11.2025, 20:54:47

Світлана Бонд, Квітослава вміє постояти за себе)) Дякую за коментар❤️❤️❤️

Точно. Ну і вибір у Квітослави. Один мамина синочка-корзиночка. Один бандюг.
Тут і думати немає про що звісно Бйорна треба обирати у нього, хоч совість є і такий хазяйновитий. Сніданки готує для всіх враховуючи всі їхні уподобання.
Добрий і навіть не нахабний ❤️❤️❤️ Дякую

Тея Калиновська
20.11.2025, 19:31:10

Світлана Романюк, Дякую за коментар❤️❤️❤️ Бйорн цікавий і далеко непростий персонаж ) Ми багато ще чого дізнаємося про нього❤️❤️❤️

Правильно сказав дід Кіндрат, нехай сама онука вибирає собі пару, а головиха нехай веселить свого синочка!

avatar
Олена Гушпит
20.11.2025, 10:11:26

То й що,що головиха..?!? Кіндрат теж не пальцем роблений..!!! Якщо так журишся своїм Васінькою,то й розважай його сама..!!! Іч,що вигадала - Славка їм підходить..!!! А ви Славку запитали,чи ВИ їй підходите..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
20.11.2025, 15:17:02

Олена Гушпит, Дякую за такий щирий та емоційний коментар❤️❤️❤️ Кіндрат справді не ликом шитий, а Васінька ще отримає на горіхи ))) ❤️

avatar
Анна Лір
20.11.2025, 09:04:40

Як того Васіньку рекламують, ахаха)))) Але дід Кіндрат молодець, все популярно пояснив))) Не треба нам такого щастя, у нас там гарячий харизматичний бандит чекає❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
19.11.2025, 17:27:01

Ну і чому Кістлявий такий непробивний? Замість того, щоб друга з яким стільки всього пройшов послухати, топить за Шаблезубого. Ох і телепень... А Бйорн виявляється хазяйновитий. І піч затопить і їсти приготує))) Мужчина хоч куди)) Дякую за цікавий розділ ✨️❤️✨️❤️✨️❤️✨️

Тея Калиновська
19.11.2025, 17:36:15

Анжеліка Горан, Життя навчило. В наступних розділах ми ще більше дізнаємося про минуле Бйорна і Кістлявого. Буде цікаво . Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
18.11.2025, 08:29:42

Бандюган все-таки краще за "мамину радість"))) Але ж і настирливий Бйорн зі своїми компліментами, та Квіточка йому швидко розповіла про кабанчиків, молодець)))

Тея Калиновська
19.11.2025, 01:02:48

Анна Лір, ❤️❤️❤️

Бйорну стало краще, от він і став більше компліментів робити, а Квітка молодець, знає, що йому відповісти)

Тея Калиновська
19.11.2025, 01:02:08

Ларія Ковальська, ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
18.11.2025, 17:07:00

Кому як, а мені бандюган більше сподобався, ніж мамина корзиночка)) Бйорн он на ноги стане, то зможе захистити квіточку від будь-якої біди))) Справжній чоловік))) А вже як заглядає на дівчину)) Ще трохи й геть загубить себе від її вроди)) Дякую за цікавий розділ ✨️❤️✨️❤️✨️❤️✨️

Тея Калиновська
19.11.2025, 01:00:46

Анжеліка Горан, Однозначно Бйорн кращий за ,,мамину радість'' )) Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Олена Когут
18.11.2025, 10:04:46

і мені Квітка подобається. і наш хутір! а совісний Бйорн теж))

Тея Калиновська
18.11.2025, 10:20:03

Олена Когут, Дякую, що читаєте і ділитеся враженнями❤️❤️❤️ Ми ще багато чого дізнаємося цікавого про Бйорна, навіть його справжнє ім'я )

avatar
Світлана Бонд
18.11.2025, 00:47:19

А дідусь вміє труси розрекламувати))
Після роздумів Нінки аж сумно стало. Їй би й Митьку кинути, а шукати іншого. А то начебто і все розплановано, але щастя не буде((

Тея Калиновська
18.11.2025, 01:00:59

Світлана Бонд, Ніні багато для щастя не потрібно ) Дякую, що читаєте і коментуєте❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше