40 639
Анотація до книги "Врятований тобою"
Квітослава — юна фельдшерка, яка живе на маленькому хуторі разом із дідом і бабою-знахаркою. Одного вечора вона рятує у лісі пораненого чоловіка. І ця зустріч поділить її життя на «до» і «після».
Поліський контрабандист на прізвисько Бйорн — легковажний і зухвалий, звик грати у ризиковані ігри, а його минуле оповите таємницею, яку він повинен розгадати. Як незнайомка з хутора змінить його життя?
Їхня зустріч не випадкова — так вирішила доля! Це історія порятунку і кохання, яке не могло пройти повз!
Поліський контрабандист на прізвисько Бйорн — легковажний і зухвалий, звик грати у ризиковані ігри, а його минуле оповите таємницею, яку він повинен розгадати. Як незнайомка з хутора змінить його життя?
Їхня зустріч не випадкова — так вирішила доля! Це історія порятунку і кохання, яке не могло пройти повз!
бандитневинна героїняпротистояння характерів
“Захоплива історія кохання двох протилежностей, яка веде крізь глибокі почуття, небезпеку та непростий вибір, здатний змінити долю! Це книга, до якої захочеться повернутися ще не раз. Рекомендую! ”
“Сільська фельдшерка і бандит. Випадковість, схожа на долю. Вона врятувала його життя, та чи розтопить він її серце?.. Раджу цю атмосферну і цікаву новинку!”
Зміст книги: 50 глав
471 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже милі словесні баталії))) Квітка явно Бйорну не байдужа, і тут вже не тільки просто потяг як до привабливої дівчини)) Але чи не спровокують відправлені повідомлення ще більше проблем? Дякую за чудовий розділ❤️
Анна Лір, Побачимо ) Дякую за коментар❤️❤️❤️
ну добре, що додумався повідомлення написати. але тепер буде мучитися думками чи вони дійшли до адресатів)
Олена Когут, Буде( В наступному розділі ми дізнаємося, ще більше, чому Бйорн відчуває провину перед Вадимом і так переживає за нього. Дякую за коментарі та підтримку❤️❤️❤️
Романтична у них вийшла поїздка, навкруги незаймана зимова природа і жодної зайвої людини... Не зможе Бьорн вже без Квітки у місті...
Ларія Ковальська, Однозначно)) , але коли він це визнає) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Які прикольні їх словесні пікіровки..!!! Отримують задоволення обоє..!!! І схоже наш Бйорн вже влииииип..!!! По самі дзендзелики..!!!…
Але що ж то не може добитися до друга..?!? Щось не відповідає…. Чи не в біді..???
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Влип)), але ще не хоче визнавати) Дякую за коментар і підтримку❤️❤️❤️
Вони душевно поговорили) Може й не відкрились один одному, але все ж таки, якусь свою правду про бачення іншого розповіли
❤️❤️❤️
Ольха Елдер, ♥️♥️♥️Дякую за коментар♥️
Мені так подобаються перепалки Квіточки й Бйорна))) У обох язики добряче підвішені)) Ох і весело їм буде разом))) Ведмедик і його маленька квіточка)) Дякую за веселий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Дякую за такий щирий і позитивний коментар❤️❤️❤️
Оце так ліки від храпу Квітка запропонувала))) А взагалі між ними іскри так і летять, обидва гострі на язик)))❤️
Анна Лір, Є такий момент(≧▽≦)❤️❤️❤️
в них такі прикольні діалоги)) Квітка та Ведмідь)))
Олена Когут, Обом палець до рота не клади (✿^‿^) Дякую, що читаєте і коментуєте❤️❤️❤️ Мені дуже приємно❤️
Який затишний у них вийшов сніданок. Ще й так стіл накрили ммм
Дуже подобається за цими двома спостерігати. Роблять вигляд, ніби нічого не відбувається, а там...
Як він чесно все розповів. Це було красиво❤️
Світлана Бонд, Дякую❤️❤️❤️
Оо і про прізвисько розповів. Я все думала, що це з норвезької Bjørn
І правда
Світлана Бонд, Українсько-норвезьке)) Дякую за коментар❤️❤️❤️
«Я хроплю вночі. Хочеш перевірити?» Я хочу!!! Ідіть перевіряйте
Світлана Бонд, (✿^‿^)❤️❤️❤️
Дід Кіндрат дуже мудрий, а Квітослава ще та жартівниця)
"Не зовсім бандюган" - це чудова характеристика))))) А ім'я яке цікаве і незвичне, і добре вписується в колектив))) Дуже сподобався розділ❤️❤️❤️
Анна Лір, Дякую за такі теплі слова❤️❤️❤️
Уявляю як Бйорн вийшов із баньки))) 100% видовище цікаве)) Квіточка он теж не змогла відвести очей))) У вас так класно вийшло передати цю атмосферу)) Зацікавлення... ммм... Дякую за розділ, я побігла читати далі❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, (◕ᴗ◕✿)Дякую❤️❤️❤️
Ого, яке ім'я... Стах... Дуже цікаве, не чула ніколи такого))) Чесний бандит))) Ну все Квіточка трохи знизить оборону)) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Скоро побачимо, хто перший капітулює)) Дякую за коментар❤️❤️❤️
І знову дівчина обслуговує чоловіка... Ех... Той продовжує прикриватись слабкістю, а вона, добродійка, годує ледь не з ложечки)
❣️❣️❣️
Ольха Елдер, І його чоловіче серце помаленьку тане ))) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Та й зовсім він не бандит, якщо не хоче невинну кров проливати...
Ларія Ковальська, ❤️❤️❤️
Доки вона ще не розуміє,дідусь з Марією вже все помітили..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Щиро Вам дякую за постійну увагу до моєї історії❤️❤️❤️ Кіндрат і Марія дуже мудрі люди і вже розгледіли між Квіткою і Стахом вогник ❤️
яке цікаве ім'я!! про стосунки Вадима з Стахієм було дуже зворушливим!
Олена Когут, Дякую за такий теплий коментар❤️❤️❤️Попереду нас чекає справжнє випробування дружби Стаха і Вадима.
Дід добре придумав. Ось як Бйорн одужає, нехай працює. А виганяти його не треба))
Сумна у нього історія, добре, що Вадим його не кинув. Стільки всього зробив для нього
Світлана Бонд, Історія, яка пояснює, чому Бйорн так переймається долею Вадима. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Схоже Квітка закохується) Тільки чомусь насторожив останній абзац про чиюсь незрозумілу тінь....
Ларія Ковальська, Ну, біля Бйорна ходять дві долі) Йому потрібно буде вибирати. Можливо натяк ;) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Ну які ж реалістичні діалоги в магазині))
Ось там згодна, занадто вони далеко живуть. Страшно, що вони самі їздять, за Квітку хвилююся.
Світлана Бонд, Квітослава вже звикла до такого життя. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Цікаво чи погодиться до Нового року в них в гостях бути. І якось коли він з ними, боюсь що він цю сім'ю наражає на небезпеку. Хоч би його ніхто не шукав.
Тея Калиновська, О це вже страшно
Ну вже трохи кригу в серці Квітки розтопив. Гарненький оцінила все коли побачила майже оголеного Бйорна. ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, (◕ᴗ◕✿)❤️❤️❤️
Бідна Квіточка... Таки вже придбав її серденько Бйорн ♥️ (А дід й справді зрадник)) ♥️♥️
Ольха Елдер, ❤️❤️❤️
О, ну який же він гарячий, мммм)))) Харизма так і б'є фонтаном))) Ну як може бідна Квітка спокійно дивитися на всю цю красу?))) А буде ще веселіше, якщо вони почнуть навмисно один одного дратувати☺️☺️☺️
Анна Лір, (✿^‿^)❤️❤️❤️
Їй незрозуміле власне збентеження та почуття,тому Квітка і злиться..!!! А ще й Бйорн так… посміхається,що вона… не може вгамувати емоції..!!!… Ох які іскри..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так, для Квітослави це абсолютно нові почуття і вона їх не розуміє, тому злиться на Бйорна. Дуже Вам вдячна за увагу до моєї історії і за такі щирі емоції❤️❤️❤️
Я взагалі не очікувала, що Кістлявий людина з доброю душею... Це для мене велика несподіванка) Але тепер зрозуміло чому Бйорн так переймається за друга. Сподіваюся, вони ще зустрінуться, а їхня дружба не закінчиться на поганій ноті. Дякую за цікавий розділ ✨️❤️✨️❤️✨️❤️✨️
Анжеліка Горан, Зустрінуться, а що із цього вийде побачимо. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Так, минуле у Бьорна нелегке, якби не Вадим, то хтозна що з ним було б...
Ларія Ковальська, Бйорну дуже поталанило, що в свій час поруч був Вадим. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Гарне пояснення того,що їх повʼязує..!!! Тепер зрозуміло,чому Бйорн так переймається долею друга..!!! Хочеться сподіватися,що встигне витягнути його з болота..!!!
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Бйорн ще відчуває свою провину перед Вадимом. Через що - ми дізнаємося у наступних розділах. Дуже дякую, що читаєте і ділитеся емоціями❤️❤️❤️
Баба Марія напевно вже знає, що долі Квітки і Бйорна тісно переплетені))
Було цікаво дізнатися такі подробиці про Бйорна і про Вадима, тепер ще краще розуміється, що їх пов'язує))♥️
Ваша історія пахне затишком та гостинністю. Здається, сама заходжу в ту хатину, де смачно пахне вечеря і зараз вечерятиму з героями книги)
Ларія Ковальська, Дякую❤️❤️❤️
Я на боці діда Кіндрата та бабці Марії. Не можна Бйорна виганяти)) Ще дуже рано)) А Квіточка, мабуть, хвилюється через увагу чоловіка. Але ж він уміє бути милим)) Я в це вірю)) А Васька Квіточці не треба))) Без чорної ікри можна легко обійтися)) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Дякую за теплі і щирі коментарі❤️❤️❤️
Баба Марія вічно говорить загадками)) Цікаво, що вона бачить там таке про Бйорна)) А Квітка уже хоче його скоріше вигнати, та доведеться терпіти аж до Нового року)) Відчуваю, що Бйорн по мірі одужання буде ще більше до неї підкатувати))) Дуже класно прописані всі персонажі, одне задоволення читати♥️♥️♥️
Анна Лір, Дякую❤️❤️❤️
Мені подобається субординація: "Молодій натякав, а у старої відпрошуєшся"))) Я теж залилася сміхом)) Бабуня моє сонце у цій книзі ☀️☀️☀️
Ольха Елдер, Дякую❤️❤️❤️
Ох і неприємна та мама черешеньки Васятки. Ще буде розповідати хто й з ким має бути. 27 років хлопцю, а все за спідницею ховається... Не треба такого добра Квіточці. А дід Кіндрат — мужик вогонь, правильно все говорить) Дякую за цікавий розділ ✨️❤️✨️❤️✨️❤️✨️
Анжеліка Горан, Дякую Вам , що читаєте і так тепло коментуєте❤️✨❤️✨❤️
Бйорн такий добрий до баби Марії, ще й готувати вміє)) А свої темні справи хай справді тримає подалі від хутора, рано ще йому цим займатися.
Анна Лір, Він ніколи не стане наражати на небезпеку, тих, хто йому дорогий❤️❤️❤️
От. Не такий вже й поганий хлопець ♥️♥️♥️ Кеба клікає тримати своїх "друзів" подалі від хутора й добре))
Ольха Елдер, ❤️❤️❤️
Звісно, що Бьорн потрапив у пастку, тільки хто його підставив? Надіюсь, не найближчі) та добре, що він старається вберегти своїх рятувальників)
Ларія Ковальська, Дізнаємося пізніше❤️❤️❤️
Як сміливо вона йому відповіла. Мабуть, і справді звикла до чоловічої уваги.
Краще вже він, ніж «мамина радість»
Світлана Бонд, Квітослава вміє постояти за себе)) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Точно. Ну і вибір у Квітослави. Один мамина синочка-корзиночка. Один бандюг.
Тут і думати немає про що звісно Бйорна треба обирати у нього, хоч совість є і такий хазяйновитий. Сніданки готує для всіх враховуючи всі їхні уподобання.
Добрий і навіть не нахабний ❤️❤️❤️ Дякую
Світлана Романюк, Дякую за коментар❤️❤️❤️ Бйорн цікавий і далеко непростий персонаж ) Ми багато ще чого дізнаємося про нього❤️❤️❤️
Правильно сказав дід Кіндрат, нехай сама онука вибирає собі пару, а головиха нехай веселить свого синочка!
То й що,що головиха..?!? Кіндрат теж не пальцем роблений..!!! Якщо так журишся своїм Васінькою,то й розважай його сама..!!! Іч,що вигадала - Славка їм підходить..!!! А ви Славку запитали,чи ВИ їй підходите..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую за такий щирий та емоційний коментар❤️❤️❤️ Кіндрат справді не ликом шитий, а Васінька ще отримає на горіхи ))) ❤️
Як того Васіньку рекламують, ахаха)))) Але дід Кіндрат молодець, все популярно пояснив))) Не треба нам такого щастя, у нас там гарячий харизматичний бандит чекає❤️❤️❤️
Ну і чому Кістлявий такий непробивний? Замість того, щоб друга з яким стільки всього пройшов послухати, топить за Шаблезубого. Ох і телепень... А Бйорн виявляється хазяйновитий. І піч затопить і їсти приготує))) Мужчина хоч куди)) Дякую за цікавий розділ ✨️❤️✨️❤️✨️❤️✨️
Анжеліка Горан, Життя навчило. В наступних розділах ми ще більше дізнаємося про минуле Бйорна і Кістлявого. Буде цікаво . Дякую за коментар❤️❤️❤️
Бандюган все-таки краще за "мамину радість"))) Але ж і настирливий Бйорн зі своїми компліментами, та Квіточка йому швидко розповіла про кабанчиків, молодець)))
Анна Лір, ❤️❤️❤️
Бйорну стало краще, от він і став більше компліментів робити, а Квітка молодець, знає, що йому відповісти)
Ларія Ковальська, ❤️❤️❤️
Кому як, а мені бандюган більше сподобався, ніж мамина корзиночка)) Бйорн он на ноги стане, то зможе захистити квіточку від будь-якої біди))) Справжній чоловік))) А вже як заглядає на дівчину)) Ще трохи й геть загубить себе від її вроди)) Дякую за цікавий розділ ✨️❤️✨️❤️✨️❤️✨️
Анжеліка Горан, Однозначно Бйорн кращий за ,,мамину радість'' )) Дякую за коментар❤️❤️❤️
і мені Квітка подобається. і наш хутір! а совісний Бйорн теж))
Олена Когут, Дякую, що читаєте і ділитеся враженнями❤️❤️❤️ Ми ще багато чого дізнаємося цікавого про Бйорна, навіть його справжнє ім'я )
А дідусь вміє труси розрекламувати))
Після роздумів Нінки аж сумно стало. Їй би й Митьку кинути, а шукати іншого. А то начебто і все розплановано, але щастя не буде((
Світлана Бонд, Ніні багато для щастя не потрібно ) Дякую, що читаєте і коментуєте❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати