40 639
Анотація до книги "Врятований тобою"
Квітослава — юна фельдшерка, яка живе на маленькому хуторі разом із дідом і бабою-знахаркою. Одного вечора вона рятує у лісі пораненого чоловіка. І ця зустріч поділить її життя на «до» і «після».
Поліський контрабандист на прізвисько Бйорн — легковажний і зухвалий, звик грати у ризиковані ігри, а його минуле оповите таємницею, яку він повинен розгадати. Як незнайомка з хутора змінить його життя?
Їхня зустріч не випадкова — так вирішила доля! Це історія порятунку і кохання, яке не могло пройти повз!
Поліський контрабандист на прізвисько Бйорн — легковажний і зухвалий, звик грати у ризиковані ігри, а його минуле оповите таємницею, яку він повинен розгадати. Як незнайомка з хутора змінить його життя?
Їхня зустріч не випадкова — так вирішила доля! Це історія порятунку і кохання, яке не могло пройти повз!
бандитневинна героїняпротистояння характерів
“Захоплива історія кохання двох протилежностей, яка веде крізь глибокі почуття, небезпеку та непростий вибір, здатний змінити долю! Це книга, до якої захочеться повернутися ще не раз. Рекомендую! ”
“Сільська фельдшерка і бандит. Випадковість, схожа на долю. Вона врятувала його життя, та чи розтопить він її серце?.. Раджу цю атмосферну і цікаву новинку!”
Зміст книги: 50 глав
471 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧитаєш і аж фізично відчуваєш запах поліських трав і сирість лісу))
Кейт Лорен, Дякую❤️✨❤️✨❤️
Вітаю! ❤️❤️❤️
Соломія Вейра, ❤️✨❤️✨❤️
Дякую авторко за творіння, за талант. Дуже приємно читати цю книгу. Тут є дуже багато повчальних елементів, особливо Стах, його поведінка. Він вже сам все про себе сказав Славі. Перед своїми хлопцями він лідер, а перед дідом та бабою, як кажуть: на чиї лаві сидиш, таку й пісню співай. Адже він покірний, вдячний за порятунок. А найголовніше, які ніжні і щирі почуття до Слави. Недарма дівчину називає нареченою. Просто неймовірно.
Марія Іщук, Дякую за такі щирі і теплі слова про мою історію - вони гріють мені серце❤️❤️❤️Мені дуже приємно, що Вам подобається книга і Стах. В наступних розділах він ще більше розкриється і ми побачимо його трохи з іншого боку. Щиро вдячна за постійну підтримку❤️✨❤️✨❤️
Ну капець… Васько взяв і так просто здав його. Хоча не дивно.
Страшно уявити, що буде, коли ті нагрянуть. І Квітці може дістатися…
Отакої) Тиха)) А він гучний) Протилежності притягуються)) ❤️❤️❤️
Ахахах, Стах уже і нареченою її оголосив, навіть нічого не спитавши))) Серйозна заява)))) Квітка хоч і попросила окрему кімнату, а все одно не встояла перед його чарами))) І чудове у неї прізвище, їй дуже підходить))❤️❤️❤️
І чому мені здається, що Ніна не просто так запропонувала свою персону в якості допомоги?))) Гадаю, її Олег зацікавив))) Може буде ще одна пара... Сподіваюся, Стах знає що робить і з Квіточкою все буде добре)) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Побачимо(◠‿◕)❤️❤️❤️Дякую за постійну підтримку і чудові коментарі❤️❤️❤️
Ого... Це кого там вже підірвали? А Бйорн уміє бути галантним кавалером)) Такий чоловік, що тримайте мене семеро))) Люблю впевнених у собі вовків))) Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Він вміє бути галантним та милим, але вміє робити і боляче. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Страшно, що ж тепер буде, і че зможе Стах захистити близьких? Як Квітці тепер на все це реагувати? Не очікувала вона такого повороту подій... От тепер подивиться, як Стах живе))
Анна Лір, Та чи сподобається Квітці все в житті Бйорна? Дякую за коментар❤️❤️❤️
Небезпека підкралася непомітно..!!! І невже то й справді Вадима … в авто..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Ох, там все так складно ( Дякую за коментар❤️❤️❤️
Забавно вони ковдру перетягували. Бйорн і сам забув, навіщо прийшов.
Без верхнього одягу виходити не можна, тому, так зрозуміла, виходити він взагалі не буде. І правильно))
Світлана Бонд, На, цей раз навіть кубики на пресі не допоможуть і доведеться йти до себе)) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Ох як все напружено! Хочеться швидше продовження.
Ларія Ковальська, В наступних розділах трохи послабимо напругу) Дякую за коментар❤️❤️❤️
2. Як на мене, найцікавіше тут навіть не поранення, а сама іронія ситуації: дід із Квіткою тягнуть напівмертвого чоловіка з лісу, а той перше, що видає після наркозу, комплімент про «персики». Одразу зрозуміло: проблем у нього багато, совісті мало, харизми через край. І ти сидиш і думаєш: ну все, Квітці спокійне життя закінчилось.✨️
Маргарита Сухина, Врятували на свою голову))) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Вітаю Вас.✨️ Одразу звернула увагу на те, як майстерно побудований контраст: після напруги й погоні на початку все переходить у спокійний побут, і саме через цей контраст момент із пораненим вражає ще сильніше. Атмосфера читається дуже живо, ніби поруч стоїш і сам чуєш той шурхіт у кущах.
Маргарита Сухина, Рада, що завітали і дякую за чудовий коментар❤️❤️❤️
Подруги для того й потрібні, щоб вислухати й розрадити)) Зараз Квіточка ще трохи підніме настрій "виноградним соком" і буде веселитися на повну)) А дехто нехай лікті кусає)) Або ж швидше легальний бізнес мутить)) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Побачили Бйорна при параді в усій красі та в своїй стихії)))) Ну от, так і знала, що будуть проблеми на хуторі через нього. І що ж тепер Квітка має робити? Їхати з ним? Дякую за інтригуючий розділ ❤️❤️❤️
Анна Лір, Тепер Квітка має довіритися Стаху. Побачимо, що із цього вийде. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Все одно вірю, що Стах зуміє обрати правильний шлях. Особливо коли він закохався, то не зможе зробити щось не те. З контрабандою покінчить і все буде добре. Дякую за цікаві розділи ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Контрабанда, це така дрібниця в порівнянні із тим, що йому доведеться обирати(
Так раділа, що Квітка і Стах зустрілись, а тут знову небезпека(
Ларія Ковальська, Будемо сподіватися, що в них все буде добре❤️✨❤️✨❤️
оо!! починається полювання на Бйорна. і Квітка в небезпеці!!
Олена Когут, Побачимо, як далі розгортатимуться події, але небезпека справді є ( Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
Дуже цікава історія. Тяжко,коли зраджують самі.близкі.друзі,з якими багато пройдено ,і кому довіряв. Але,надіюсь,що у Стаха все під контролем.
Татьяна Приходько, Стаха чекає попереду справжнє випробування. Побачимо, як він впорається. Щиро вдячна за підтримку і теплий коментар❤️✨❤️✨❤️
Ого.. Пішов накал. Минуле тисне на майбутнє
❤️❤️❤️
Ольха Елдер, І це тільки початок( Дякую за коментар❤️❤️❤️
Її подруга просто вогонь..!!! Серйозне попередження..!!!)
Що..?!? Ох нічого собі події..!!! Квітці точно не можна повертатися..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую за коментар ❤️❤️❤️ Далі події будуть ще більш напружені і цікаві❤️
У мене в голові крутиться лише одна фраза: "Ой що це коїться?" Ну куди Стах знову поліз? А Кістлявий? Невже й справді вчинив так з другом? А бідна Квіточка... Сподіваюся, ведмедик отямиться й не наробить дурниць. Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
оце пророцтво баби Марії!! дуже цікаво!!!
Олена Когут, Далі пророцтво ще цікавіше розгорнеться. Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
Стах придумав новий перспективний бізнес)))
Квітку шкода, вона за нього так переживає!
Якою ж буде іхня зустріч? Відчуваю, що подарунки тут не допоможуть, а Стах поки ще не готовий зробити вирішальний крок і змінити свою долю. ❤️❤️❤️
Оце так... після першої ночі й такі розмови. Ех, Бйорн... Кохаєш дівчину, то треба ж слухати, що вона каже, а не знову гнути свою лінію. Уже ж йому сказали про дві дороги, а він все рветься туди, де біда. Ну вже ці чоловіки... Дякую за цікавий, хоча й сумний, розділ❤️❤️❤️
Так, складно Стаху зараз, і друг зрадив, і Квітослави немає поряд, ма ще потрібно зробити складний вибір...
Ларія Ковальська, Вибір, який йому прийдеться зробити дійсно буде складний( Дякую за коментар❤️❤️❤️
Дружба руйнується на очах. Але Стах поки що обирає правильний шлях. Головне йому не втратити голову від зустрічі та ностальгії... Дякую за розділи ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, В нього буде ще шанс, як втратити голову так і зберегти. Причому в прямому і переносному значенні( Дякую за коментар❤️❤️❤️
Може Стах нарешті зрозуміє, що час вже облишити всі ці схеми і плани, а є речі набагато важливіші. Цікаво, що принесе зустріч з Вадимом.
Анна Лір, Всі ці схеми, дурниця в порівняні з справжньою спокусою, яка чекає Бйорна ( Ось тоді і побачимо, чого вартий наш чесний бандит. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Він іде..!!! І якесь дивне,тривожне передчуття..!!! Бо ж його друг…. вже не друг..?!?… Зрадив…?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дійсно, що із Вадимом і чи не становить тепер він загрозу Стаху ? А ще таємниця із минулого нашого героя і вибір, який має зробити .. В наступних розділах нас чекає ще багато чого цікавого ) Дякую за коментарі і підтримку❤️✨❤️✨❤️
Важко обом... аби хоч прийняли правильне рішення)
Ларія Ковальська, Будемо сподіватися❤️Дякую за коментар❤️❤️❤️
Куди подівся Стах..?!? Знову Бйорн керує..!!! Як він не розуміє,що не в грошах щастя..?!? Це Квітка намагається йому донести…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Квітославі ще доведеться повоювати із Бйорном, щоб бути зі Стахом ) Попереду на чоловіка чекає набагато більша спокуса ніж звичайна контрабанда ( Дякую, за такий щирий емоційний коментар❤️❤️❤️
Який ніжний і гарячий розділ ❤️❤️❤️ І ці слова кохання, неймовірні ❣️ Навіть незнаю, що їм робити далі. Але баба Марія казала що, якщо він до нового року поїде, то буде біда ( А зараз уже пройшов Новий рік, то думаю немає чого боятись! Не залишатися ж йому на хуторі)) Дякую❤️❤️❤️
Ну от( Нічого Бйорн так і не зрозумів зі слів Марії. Впертий і самовпевнений. Що ж має статися, щоб до нього нарешті дійшло? Відчуваю, що буде ще боляче обом, але дуже сподівають на щасливий фінал❤️❤️❤️
Анна Лір, Станеться, ще багато чого цікавого. Нудьгувати не будемо) Але вибирати Бйорну буде нелегко. Його
контрабанда, це дурниці, порівняно із тим що його чекає. Дякую за розділ ❤️❤️❤️
як гірко
Олена Когут, Побачимо, як буде далі ( Випробування, тільки починаються. Дякую, що залишаєтеся із моїми героями❤️✨❤️✨❤️
А це вже дуже важливий крок. Спека між Бйорном і Квіточкою була неймовірною)) Ведмедик вже не відпустить свою красуня. Звісно, якщо лиха доля не втрутиться. Дякую за гарячий та водночас ніжний розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Побачимо, що доля їм приготувала і яким буде цей сюрприз. Дякую за черговий чудовий коментар❤️❤️❤️
Оце ж зустрілися дві бідосі)) Але які вони щасливі разом. Відкриті одне перед одним. Милі у своїй щирості)) В цьому розділі я відчула новорічну атмосферу: казкову й неповторну)) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, У Квіткослави і Бйорна своя новорічна казка ) Дякую за теплі коментарі❤️❤️❤️
оооо!!!вони такі милі обоє! такі щасливі в моменті!!
Олена Когут, Так, вони закохані та щасливі. Будемо сподіватися, що вони зроблять вірний вибір і не втратять одне одного. Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
Це було просто прекрасно! ❤️❤️❤️Неймовірно ніжний і чуттєвий опис, я у захваті! ❤️❤️❤️Так хочеться, щоб Квітка і Стах були щасливі, та підозрюю, що на них ще чекають випробування.
Анна Лір, Ви праві ( Дякую за коментар❤️❤️❤️
Бьорн сказав, що не відпустить і нікому не віддасть Квітку, надіюсь, дотримає слова...
Ларія Ковальська, Побачимо... Дякую за коментар❤️❤️❤️
Цікаво
Марго Вольова, Дякую❤️❤️❤️
За Бйорном як за кам'яною стіною. Як їх розкидав! Добре сказав, що деякі не під спідниці заглядають, а здалеку милуються.
Орнула з діда. Одяг їм його не сподобався, треба було ще врізати
Світлана Бонд, Бйорн завжди зуміє захистити Квітославу) а дід - мудрий і вже це зрозумів) Дуже дякую за коментарі та підтримку❤️❤️❤️
Ахаха ой Васька як видав. Не проти, щоб вони ходили разом. Тепер це так називається)) ну зустрічалися.
Якщо мати і дід не проти, тоді звісно, треба одружуватися. А інших можна не питати.
Світлана Бонд, Васінці простіше жити, коли за нього все вирішує матуся ) , але у Квіткослави свій розум, тому ,,мамина радість'' пролітає )) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Я думала навпаки буде! А тут ти диви, дід з бабою вирішили звести молодих. Якийсь не сміливий контрабандист трапився (ха-ха) Дякую за чарівний розділ про новий рік. Обірвали на самому цікавому ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Щоб ці молоді і перелякані робили без Марії і Кіндрата)) А Стах обов'язково стане сміливішим, коли зрозуміє, що Квітослава його кохає ) Дякую за такий чудовий коментар❤️❤️❤️
Який неймовірний перший поцілунок. (。♡‿♡。)(。・ω・。)ノ♡ Нарешті снігова королева, трохи відтанула, і Бйорн змінився.
Світлана Романюк, Кохання змінює людей ❤️ Дякую за такий теплий коментар❤️❤️❤️
Ох і вигадники Марія та Кіндрат)) Цілий план капкан для ведмедика та Квіточки намудрували)) Новорічна ніч і двоє гарячих сердець... Вже з нетерпінням чекаю на цю феєрію почуттів)) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Дякую за такий теплий коментар❤️❤️❤️
То вони обоє… непотрібні були..!!! Дві самотні душі.. так несподівано зустрілися..!!!… І це свято (я дуже сподіваюся!!!) стане приємним подарунком для них..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Це свято стане початком чогось справді прекрасного і важливого для них ❤️ Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
"Не бандит я."
"А хто?"
Найкращий момент)) Це і смішно, і грішно)) І завершення розділу дуже миле ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Дякую за теплі коментарі❤️❤️❤️
Найщасливіщий Новий рік для, як вони сказали, двох "непотрібних дітей". Дуже мило і романтично)))
які зранені душі. яка атмосфера Нового року! відчула запах мандарин і я))) так гарно!!
Олена Когут, Дякую за такий чудовий коментар❤️✨❤️✨❤️ Тільки десь відчуваю разом запах хвої і мандаринів, відразу спрацьовує пам'ять, де я мала і шукаю під ялинкою мандарини і цукерки від ,,зайця''. (✿^‿^)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати