Врятований тобою
40 639
Букнет Любовні романи Врятований тобою

Врятований тобою 18+

Любовні романи

Тея Калиновська

Тея Калиновська · автор

Повний текст · 164 стор.
346
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 471
Анотація до книги "Врятований тобою"
Квітослава — юна фельдшерка, яка живе на маленькому хуторі разом із дідом і бабою-знахаркою. Одного вечора вона рятує у лісі пораненого чоловіка. І ця зустріч поділить її життя на «до» і «після».

Поліський контрабандист на прізвисько Бйорн — легковажний і зухвалий, звик грати у ризиковані ігри, а його минуле оповите таємницею, яку він повинен розгадати. Як незнайомка з хутора змінить його життя?

Їхня зустріч не випадкова — так вирішила доля! Це історія порятунку і кохання, яке не могло пройти повз!

бандитневинна героїняпротистояння характерів

Зміст книги: 50 глав
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.

471 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Стаху пощастило з Каіткою, вона турботлива та мудра) і лише вона йому допоможе розібратись у цій складній ситуації)

Тея Калиновська
20.12.2025, 00:52:27

Ларія Ковальська, Та чи послухає?(( Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
18.12.2025, 08:18:01

Ох відчуваю, що Квітку таки хтось використає, як слабке місце Стаха.... раз Гнат Павлович про неї знає, то знають і інші не дуже приємні люди(

Тея Калиновська
18.12.2025, 22:58:35

Анна Лір, Будемо сподіватися, що цього не станеться( Дякую❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
18.12.2025, 12:09:11

Бйорн більше стає Стахом. Такий правильний, принциповий та зайнятий іншими справами) Гарна еволюція персонажа. Але бачу, що це ще не фінал.. ❣️

Тея Калиновська
18.12.2025, 22:41:51

Ольха Елдер, Побачимо далі чи Стах переможе Бйорна. Буде нелегко( Дякую❤️❤️❤️

Ох, і важко буде Бьорну зробити вибір, кримінальний світ його не хоче відпускати(

Тея Калиновська
18.12.2025, 22:09:18

Ларія Ковальська, Дуже. (Така пропозиція в житті на вагу золота. Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
18.12.2025, 13:04:29

Таки Вадим..!!! Але сам би до такого не додумався..!!! Хто ж його підбив піти проти… дружби..?!? Невже так засліпили гроші і влада..?!?…
Нічого собі пропозиція..!!! Спробуй зробити правильний вибір у цій ситуації..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
18.12.2025, 20:41:29

Олена Гушпит, Пропозиція, яка може засліпити будь - кого. Побачимо, яку відповідь дасть Бйорн. ДЯКУЮ ЗА КОМЕНТАР❤️✨❤️✨❤️

avatar
Олена Когут
18.12.2025, 06:59:01

Гнат Павлович приємний чоловік. Людина слова і честі

Тея Калиновська
18.12.2025, 20:37:44

Олена Когут, Свій авторитет Гнат Павлович формував роками, причому в середовищі, яке не пробачає жодної слабинки. Він легенда для свого оточення. Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️

avatar
Анжеліка Горан
17.12.2025, 19:46:24

Чи можна вірити словам "казенного"? Ось в чому питання. Невже все це й справді справа рук Кістлявого? Якось все так легко складається, ніби Вадима хочуть підставити й зіштовхнути їх з Бйорном. Цікаво, що ж буде далі. Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:33:48

Анжеліка Горан, Великі гроші і великі амбіції. А чиї - дізнаємося в наступних розділах. Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
17.12.2025, 19:40:17

Як це мило та незвично звучить: "Кохана відьма"))) А яка пристрасть між ними)) Просто шквал емоцій))) Зазвичай, після такого трапляється щось погане, тому я трохи хвилююся. Дякую за палкий розділ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:32:38

Анжеліка Горан, Так, випробування наших героїв тільки починаються( Дякую за коментар❤️❤️❤️

Так, дуже все це туманно, прокурор теж щось задумав, аби хоч Бьорн впорався і з Квітославою було все гаразд. Дуже насторожує хвилювання дідуся, хоча баба Марія, ніби і спокійна...

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:30:22

Ларія Ковальська, Бйорн розумний і досвідчений в кримінальному світі. Будемо сподіватися, що впорається. Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
17.12.2025, 08:33:32

Правильно, що не прийняв пропозицію прокурора, але напевно саме через це будуть ще проблеми(((

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:28:30

Анна Лір, Побачимо) Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Олена Когут
17.12.2025, 06:56:45

ого!! то не все так просто з Вадимом! прокурор просвітив

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:27:44

Олена Когут, Так, Вадим наламав дров ( Побачимо, яке рішення прийме Бйорн. Щиро дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️

12. Сцена в магазині шикарна. Кіндрат тримається гідно, а розмова з головою показує весь тиск і підкилимні ігри. Читала з усмішкою, дякую.✨️❤️

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:26:14

Маргарита Сухина, Дякую вам за цікаві та теплі коментарі❤️❤️❤️

11. Дуже чітко показано, як Бйорн крок за кроком усвідомлює зраду: розмова з Кістлявим, дивні смерті, недовіра і логічна пастка. Читається тривожно. Цікавий розділ.❤️✨️

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:25:40

Маргарита Сухина, Бйорн розумний і вміє аналізувати. Дякую за коментар❤️❤️❤️

10. Сцена з наркоманом добре ламає ілюзію «затишного хутора». Квітослава молодець: не фліртує і не грається, чітко тримає межі. А Бйорн... хм... дивиться, думає зайве, лізе з напівжартами і морально «отримує по носі».☺️ Дякую за розділ.❤️✨️

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:24:14

Маргарита Сухина, Ну, Бйорн молодий чоловік і йому важко бути спокійним біля такої красуні❤️ Дякую за коментар❤️❤️❤️

9. А тут Бйорн вже не бравадний, більше спостерігає, пробує жартувати, але видно, що насторожений. Баба Марія, окрема любов, вона дуже влучно вплітає відчуття долі, і це не страшно, а тривожно й цікаво. Відчувається, що попереду важливі рішення.❤️✨️

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:22:58

Маргарита Сухина, Так, попереду доленосні рішення❤️❤️❤️ Дякую за коментар❤️❤️❤️

Оx, яка Квітка запальна жінка. Майже все взяла в свої руки. Справжня відьма, як Бйорн сказав. Дякую за гарячий розділ ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:22:10

Світлана Романюк, Дякую за коментарі і підтримку❤️❤️❤️

8. О, тут уже пішла чиста насолода.☺️ Ви дуже точно через побут і діалоги показуєте характери героїв. Квітка: спокійна, з іронією, тримає дистанцію і ні на що не ведеться. Розумничка, вона мені дуже подобається. А Васько… ну тут без коментарів, мамин синочок у всій красі. Дякую за розділ. ❤️✨️

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:20:21

Маргарита Сухина, Дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️

Яке чарівне зізнання в коханні і пропозиція. Нехай не думає, а швидко погоджується. Вони такі милі. Навіть страшно і не віриться, що все так добре. Сон Квітки дивний потрібно було в баби Марії запитати про це
((

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:19:27

Світлана Романюк, Бйорн вміє бути романтичним❤️❤️❤️ Дякую за коментар❤️❤️❤️

7. Оце так розрядка після попереднього напруженого розділу! Тут класно зіграно на діях і ситуаціях. Бйорн явно намагається провернути свою маленьку аферу з «душно і зле», але в результаті отримує діда Кіндрата замість Квітки, і це капець, як було смішно. Кіндрат взагалі топ: прямий, без сентиментів. Дякую за розділ.❤️✨️

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:17:53

Маргарита Сухина, На хитрого знайдеться хитріший❤️❤️❤️ Дякую❤️❤️❤️

Сподіваюсь, що у Бьорна добре підуть справи з секондом, бо так хочеться, щоб вони вже зажили спокійним щасливим життям...

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:16:44

Ларія Ковальська, За щастя доведеться поборотися. Дякую за коментар❤️❤️❤️

6. Ого… напруга між Бйорном і Кістлявим відчувається фізично, ніби сидиш з ними в тій кабінці. Дуже сильний момент про вибір, свободу і ціну грошей. Бйорн тут прямо до мурах: холодна голова проти сліпої жадоби. Цей розділ мені страшенно сподобався, дякую.❤️✨️

Тея Калиновська
17.12.2025, 23:15:58

Маргарита Сухина, Є речі, які Бйорн цінує вище папірців. Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
16.12.2025, 09:42:19

Ммм, який гарячий розділ!❤️❤️❤️ Але дуже переживаю за Стаха і цю зустріч. І ще й фотографія трошки моторошна....

Тея Калиновська
16.12.2025, 16:38:26

Анна Лір, Фотографія - ключ до минулого❤️❤️❤️Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
16.12.2025, 11:35:01

Яка красива сцена! Її неможливо назвати гарячою, бо вона дійсно любовна, ніжна, чуттєва ♥️♥️♥️ Дякую за таку красу ✨✨✨

Тея Калиновська
16.12.2025, 16:37:41

Ольха Елдер, Дякую за такий чудовий коментар❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
16.12.2025, 00:21:42

Який наш ведмедик романтик))) як же все це красиво й ніжно)) Трохи сумно через Вадима, бо видно, що Бйорну болить. Та таке вже життя. Може, ще все налагодиться. Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
16.12.2025, 00:38:18

Анжеліка Горан, Зустріч із Вадимом обов'язково буде. І на ній все вирішуватиме Стах. А яке це буде рішення... побачимо. Дякую за коментар❤️❤️❤️

А Стах таки романтинтик, ще й метеликів придумав випустити) А ще цікавить це старе фото, впевнена, що воно теж до чогось приведе)))

Тея Калиновська
15.12.2025, 21:33:52

Ларія Ковальська, Фото - ключ до минулого. Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Олена Когут
15.12.2025, 07:29:04

оооо!!! оце пропозиція!!!!

Тея Калиновська
15.12.2025, 21:33:06

Олена Когут, Так, Стах дуже старався, щоб компенсувати Новий рік) Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
15.12.2025, 12:33:57

Як це ніжно! Ну як же ніжно! Мурахи та метелики ೋღ♥️ღೋ Дякую за такий солодкий розділ♥️♥️♥️

avatar
Анна Лір
15.12.2025, 08:59:13

Ваааау!!! Яка романтична пропозиція!!! Навіть моє серце розтануло♥️

avatar
Анжеліка Горан
14.12.2025, 23:11:24

Не очікувала, що то Шаблезубий... Невже в цьому й справді винен Кістлявий? Ох і наробив справ Вадим... А Стах щедрий))) Нічого не шкодує для Квіточки))) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
14.12.2025, 23:27:39

Анжеліка Горан, Далі дізнаємося, що натворив Вадим( Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
14.12.2025, 23:16:54

Цікаво, що то за фото дітей? Здається, це щось важливе й має вплив на історію. А як там Марія опинилася? Невже видіння чи й справді приїхала? Ох скільки питань)) Дякую за інтригуючий розділ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
14.12.2025, 23:26:28

Анжеліка Горан, Фото - ключ до таємничої обітниці Стаха. А Марія - лише наснилася, та це предвісник сумних подій( Дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бонд
14.12.2025, 17:46:41

Як різко все змінилося. Але Квітка права. Нехай свої справи там вирішує, зав'язує з цим усім, тоді вже можна і про спільне майбутнє думати

Тея Калиновська
14.12.2025, 19:14:21

Світлана Бонд, Бйорну прийдеться вибирати. І вибір для нього буде нелегкий( Щиро дякую за коментарі та підтримку❤️✨❤️✨❤️

avatar
Олена Гушпит
14.12.2025, 17:42:00

Квіточко,це що,ревнощі..?!? Хіба ти не помітила,що Стах нікого крім тебе не бачить..?!?…
О-йой..!!! І до чого цей сон..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
14.12.2025, 19:13:15

Олена Гушпит, Сон натякає, що далі Квітці прийдеться поплакати ( Щиро дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бонд
14.12.2025, 17:41:05

У них такий класний Новий рік, не можу перестати посміхатися. Ніби фільм дивлюся, така атмосфера мм.
Все звісно, круто, але він пообіцяв завжди бути поруч. Хоча у нього там таке минуле... що майбутнє може просто не настати. Ай ладно, не важливо. Там таке твориться!!! Постільна сцена так красиво написана, кайф☺️☺️☺️

Тея Калиновська
14.12.2025, 19:12:11

Світлана Бонд, Майбутнє справді може не настати, про це і говорить Марія( Але Бйорн впертий і йому важко робити, те що треба, а не те що він хоче.

avatar
Світлана Бонд
14.12.2025, 17:29:07

Ахахах, боже, старі вже все продумали. Затримаються вони там))
А взагалі, діло кажуть, молодим нема чого в такому селі сидіти. Їм би в люди кудись. А то Квітка життя толком не бачила. Але все одно у них там по-своєму затишно.

Тея Калиновська
14.12.2025, 19:07:39

Світлана Бонд, На хуторі Квітослава точно не залишиться) Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бонд
14.12.2025, 17:25:14

Ой, нарешті це сталося. Квітка навіть піддалася. А потім ляпнула за ту щетину...
А ось якщо почне її цілувати тільки коли поголиться, подивлюся на неї)

Тея Калиновська
14.12.2025, 19:06:19

Світлана Бонд, Поголиться спеціально і результат буде того вартий(⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧Дякую за коментар❤️❤️❤️

На початку розділу хотілось, щоб Квітослава навела в домі порядок, повикидала понтові речі і внесла трішки жіночої теплоти) А от вкінці, коли дівчина побачила сумну Марію, стало раптом страшно(

Тея Калиновська
14.12.2025, 19:04:50

Ларія Ковальська, Справді Квітославу чекають невеселі дні( Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
14.12.2025, 10:16:32

О, стількі цікавого. Хто ж на старому фото?
Похід по магазинах для Квітки незвичний, але тепер буде в чому зваблювати Стаха))))
А завершення розділу налякало, що ж сталося???
Дякую за такі емоції❤️❤️❤️

Тея Калиновська
14.12.2025, 19:03:25

Анна Лір, Дякую за коментар❤️❤️❤️ Скоро дізнаємося❤️

avatar
Олена Когут
14.12.2025, 09:28:10

ого!! що ж за фото?! інтригуюча кінцівка!!

Тея Калиновська
14.12.2025, 19:02:16

Олена Когут, Фото є ключем до таємничої обітниці Стаха в дитинстві) Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️

цікавий твір і читається легко, автор майстер. але чи буде далі дуже сомніваюсь

Тея Калиновська
14.12.2025, 16:29:14

Любовь Лазуренко, Дякую❤️❤️❤️ Що Вам відповісти? Поживемо - побачимо ❤️

Все вирішив за неї. Навіть заміж, не покликав, а вже знає що вона погодиться. Дуже мила закохана пара. Цікаво буде спостерігати, як дівчина витратить гроші. І чи не викине того ведмедя в холі будинку? Бо готує, якийсь сюрприз)) Дякую за проду ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
14.12.2025, 02:16:50

Світлана Романюк, Стах дуже самовпевнений) але у Квітки взагалі непробивний характер і вона його ще покаже. Дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️

avatar
Олена Когут
13.12.2025, 14:04:00

коханий ведмедик, то так мило))))

Тея Калиновська
13.12.2025, 17:31:27

Олена Когут, Сама пишу і посміхаюся❤️ Але далі події будуть більш напружені, хоч і не менш цікаві. Дякую за теплі слова і підтримку❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
13.12.2025, 13:52:22

Вони порозумілися..!!! І дідусь з тіткою заспокоїлись..!!! Але… де ж Вадим,якщо то Шаблезубий згорів..?!?…Невже…?!?…..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
13.12.2025, 17:30:02

Олена Гушпит, Вадим ще дуже здивує, обіцяю. Але чи приємним буде це здивування?(( Щиро дякую за коментарі та підтримку❤️❤️❤️

Дуже мені подобаються стосунки Квітки та Стаха, здається, порозумілись... Аби лиш скоріше всі проблеми вирішились, то заживуть щасливо на радість дідусеві з бабусею)))

Тея Калиновська
13.12.2025, 17:28:15

Ларія Ковальська, Справжні проблеми тільки почалися(( Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Марія Іщук
13.12.2025, 13:01:56

Дійсно Стах дуже розумний, адже пройшов важку школу життя. Безкорисливий, вірний дружбі, вміє бути вдячним, добре пам'ятає тих, хто допомагає і їх поради, сміливий, правдивий. І я впевнена, що Стах зуміє перемогти ворога , закінчити їх наміри, навіть доказати родичу - прокурору про свою непричетність до вбивства Шаблезубого. І мабуть, йому допоможе ,, врятований дідусь".Хочемо бачити їхнє сімейне життя, їхніх діток і легальний бізнес. Вибачте, але я знаю, авторко, що Ваш талант розкриє дуже багато цікавого і корисного. Дякую.

Тея Калиновська
13.12.2025, 17:27:20

Марія Іщук, Стах заслуговує поваги, але як він поведе себе, коли стикнеться із спокусою в багато разів сильнішою, ніж та , що завела у біду Вадима? Дякую за щирі коментарі і підтримку. Мені дуже і дуже приємно. Це справді надихає❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
13.12.2025, 11:23:19

Уже й з'їхались)) Пригоди, яки прискорюють події — це прекрасно)) ❤️❤️❤️

Тея Калиновська
13.12.2025, 17:23:19

Ольха Елдер, Їх ще чекає не просто пригода, а справжнє випробування( Дякую за коментар❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
13.12.2025, 09:08:46

Боже, той Стах вже статус дружини надав Квітці? А він не поспішає?)))) Ох, сподіваюся, він розбереться з усіма своїми справами і небезпекою.
А Квітка молодець, вже роздивляється будинок, швидко наведе свої порядки)))♥️

Тея Калиновська
13.12.2025, 17:22:16

Анна Лір, Вони один одного варті) А Стах такий))) швидкий хлопець❤️ Дякую за коментар❤️❤️❤️

5. А після цього розділу в мене лишилося дивне відчуття тривоги. Ніби Бйорн ще лежить у ліжку, але все найнебезпечніше тільки підповзає. Оце пророцтво Марії дуже чіпляє... воно звучить не як бурчання старої, а як щось серйозне й невідворотне. І страшно, і цікаво водночас: здається, далі йому доведеться робити вибір, від якого вже не сховаєшся. Дякую за розділ.❤️✨️

Тея Калиновська
13.12.2025, 17:19:50

Маргарита Сухина, Вибір буде ціною життя. Так це бачить Марія і намагається допомогти. Та чи послухає Бйорн її? Дякую за розділ❤️❤️❤️

4. Після цього розділу Бйорн відчувається зовсім інакше. Не просто поранений чоловік, а людина з дуже глибоким і важким минулим. Дитячі спогади, дід, та обіцянка усе це ніби тягнеться за ним крізь роки. Стало дуже цікаво, ким він є насправді і що несе всередині. Дякую за розділ.✨️❤️

Тея Калиновська
13.12.2025, 17:18:27

Маргарита Сухина, Його обіцянка справді тягнеться крізь роки і визначає долю. Дякую за коментар❤️❤️❤️

3. Мені дуже сподобалися розмови між героями. Без зайвих слів, але з підтекстом і характером. Дід з бабусею — просто любов, а сцени з Бйорном тримають напругу. Дякую за цікавий розділ.❤️✨️

Тея Калиновська
13.12.2025, 17:17:05

Маргарита Сухина, Дякую за коментар❤️❤️❤️ Особливо багато підтексту в словах Марії. Вона відчуває, що мусить допомогти Бйорну і її дар цьому дуже сприяє❤️

avatar
Анжеліка Горан
13.12.2025, 01:19:35

Ось це я розумію затишок і тепло)) Молода наречена нехай не опирається, а вже тихо й мирно живе зі своїм ведмедиком)))) Вони такі милі)) Уявила їх запеклий бій подушками))) А що там Кістлявий? Пропав, мов у повітрі розчинився... Дякую за цікавий та емоційний розділ ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше