40 639
Анотація до книги "Врятований тобою"
Квітослава — юна фельдшерка, яка живе на маленькому хуторі разом із дідом і бабою-знахаркою. Одного вечора вона рятує у лісі пораненого чоловіка. І ця зустріч поділить її життя на «до» і «після».
Поліський контрабандист на прізвисько Бйорн — легковажний і зухвалий, звик грати у ризиковані ігри, а його минуле оповите таємницею, яку він повинен розгадати. Як незнайомка з хутора змінить його життя?
Їхня зустріч не випадкова — так вирішила доля! Це історія порятунку і кохання, яке не могло пройти повз!
Поліський контрабандист на прізвисько Бйорн — легковажний і зухвалий, звик грати у ризиковані ігри, а його минуле оповите таємницею, яку він повинен розгадати. Як незнайомка з хутора змінить його життя?
Їхня зустріч не випадкова — так вирішила доля! Це історія порятунку і кохання, яке не могло пройти повз!
бандитневинна героїняпротистояння характерів
“Захоплива історія кохання двох протилежностей, яка веде крізь глибокі почуття, небезпеку та непростий вибір, здатний змінити долю! Це книга, до якої захочеться повернутися ще не раз. Рекомендую! ”
“Сільська фельдшерка і бандит. Випадковість, схожа на долю. Вона врятувала його життя, та чи розтопить він її серце?.. Раджу цю атмосферну і цікаву новинку!”
Зміст книги: 50 глав
471 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА,може, Вадим і справді не винний? І Бьорн, схоже, хоче йому допомогти... Аби лиш все добре закінчилось...
Ларія Ковальська, Будемо сподіватися❤️❤️❤️Дякую за коментар❤️❤️❤️
Хоч поживе іншим життям, а то звикла в своєму селі...
Стільки подарунків подарував, круто так)
А ось про заручників у спальні і конкурентів у підвалі... я б не здивувалася, якби це було правдою
Світлана Бонд, (✿^‿^)❤️Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
Так мило, прийшов до неї в кімнату, попросився на краю лягти))
А взагалі хвилююся за старих. Добре ще, що через них на Бйорна тиснути не почали
Світлана Бонд, ❤️✨❤️✨❤️
Оце Стах запустив себе. Треба швидко брати себе в руки, бо точно буде лихо. Добре, що вирішив у те село поїхати. Може, знайде відповіді на питання. Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Це допоможе краще, ніж хандра) Дякую за коментар❤️❤️❤️
оооо!! як все гарно прокрктив прокурор. де великі гроші, там замішані всі. ох
Буде захищати Вадима тепер))) Добре серце все-таки у Стаха)))❤️❤️❤️❤️
Ви праві, Бйорн та Стах це дуже різні особистості, які борються між собою. Бйорн — не Стах, а Стах — не Бйорн. Може в лікарню?))
Квіточка впорається, щоб там не було. Баба та дід сильна команда ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, ❤️❤️❤️
Невже після поїздки Стах ще буде вагатись? Чи, може, відразу до Квітки поїде?
Ларія Ковальська, У нього ще буде важлива справа . Дякую за коментар❤️❤️❤️
Поки дівчина страждає накрутила себе повністю і чекає на нього, хоча ж сама пішла. Добре, що подружка підтримала вона зовсім не така, як Квітка бере одразу, якщо дають. Бйорн страждає також, але ж гордий не поїхав до неї. Хоча знає де вона . Але нарешті можливо дізнається більше зі свого минулого. І тоді стане трохи легше. Цікаво, що буде далі. Чи вирішаться проблеми))
Світлана Романюк, Побачимо в наступних розділах.) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Добре, що з'їздив, і все встало на свої місця)) Може якщо виконає обітницю, то і доля буде до нього ласкава, і все із Квіткою добре складеться❤️❤️❤️
Анна Лір, Будемо сподіватися. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Яка прода..!!! Стає нарешті згадав свою обіцянку..!!! То може тепер легше буде прийняти рішення..?!?.. Адже Олег правий..!!!…
Дякую!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Так, він згадав і сподіваємося, це допоможе прийняти правильне рішення. Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
як добре, що Стах згадав свою обітницю! Глава до мурашок
Олена Когут, Дякую❤️✨❤️✨❤️
Іншого я й не очікувала. Звісно, Марія знає все. І про стан Квіточки в тому числі. Коли ж Стах вже одумається? Це ж він і Ніниного Олега за собою потягне... Що ж далі буде? Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, В наступних розділах Стах буде шукати відповідь на запитання, що йому робити далі. Дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️
Всім би таку подружку, як Ніна)) Он як за Квіточку розпереживалася)) До речі, я теж вважаю, що Стаху треба розповісти. Може, це б його відвадило від бандитського життя)) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Ніна справжній вогонь і дуже практична дівчина, яка дає гарні поради)) але у Квітки своє бачення життя і вона завжди живе власним розумом❤️❤️❤️Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
Ох дурник Стах, замість того щоб миритися з Квіткою, оце займається незрозцміло чим і себе жаліє. Ну добре хоч нарешті вирішив поїхати в село, може там в нього мізки вправляться))) Дуже чекаю на їхню з Квіткою зустріч)))❤️❤️❤️
Анна Лір, У Бйорна справді завелика спокуса і йому прикро, що Квітослава його не розуміє). Хоч саме вона і
бачить цю ситуацію правдиво, без
прикрас. Будемо сподіватися, що Бйорн прийме правильне рішення. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Може в тому селі Стах знайде відповіді на питання, а разом з ним і ми дізнаємось щось про цю давню історію...
Ларія Ковальська, Так, всі відповіді там. І добре, що Бйорн врешті наважився на цю поїздку. Дякую за коментар❤️❤️❤️
16. Ім'я лягло дуже влучно. Наче в ту ж мить він перестав бути «гостем» і став частиною цього столу.✨️
Маргарита Сухина, ❤️✨❤️✨❤️
15. Момент з банькою... ну чесно, мені так само важко залишатися спокійним, як і Квітці. Дякую за розділ.❤️❤️❤️
Маргарита Сухина, Ну, хто ж буде спокійним біля такого красеня❤️❤️❤️
14. Цей момент з Вадимом читається на одному подиху. Просто він взяв і не відвернувся, а іноді це важливіше за будь-які правильні слова. Дуже сильно сподобався розділ, дякую.✨️❤️
Маргарита Сухина, Дякую за такий теплий коментар❤️❤️❤️ В цьому і полягає цінність дружби❤️❤️❤️
Ось і Ніна уже плаче, бідній Квітці важко це все витримати, і стареньких шкода( А Стах пропав десь...
Ларія Ковальська, Сподіваємося на краще. Дякую за коментар❤️❤️❤️
13. Баба Марія говорить ніби жартома, а влучає точно в те, від чого не сховаєшся. І чомусь здається, що цей Новий рік для них усіх буде зовсім не звичайним.✨️
Маргарита Сухина, Так і є❤️❤️❤️
яка Марія загадкова!! Вона все знає))
Олена Когут, У Марії дар - бачити і знати і ньому вона сама інколи не рада. Дякую за коментар ❤️✨❤️✨❤️
Ох щось дуже тривожно після чергового пророцтва Марії. Напевно, чекають на Стаха неприємності великі(((
20. Розвеселив момент з Васьком і «весною поженимось». Смішно і водночас життєво, оце сільське «вже все вирішили без тебе» (хаха). А відповідь Квітки наприкінці просто бальзам.✨️
19. Оцей момент, де Бйорн віддає всі гроші за незнайомого діда, як би так сказати... влучає в сердечко? Ні подвигу, ні очікування винагороди, просто зробив, бо інакше не міг. А далі вже як доміно: один вчинок потягнув за собою ціле життя. Дякую за розділ, дуже цікавий.❤️✨️
18. Оцей момент з вишкою вийшов прямо іронічно-нервовий. Вона жартує про сіно і геройство, а я читаю і ловлю себе на думці: сміх сміхом, але ніби щось тут не так... чи, може, просто так здається.✨️
17. Тут уже хочеться просто сидіти й усміхатись під час читання. ☺️ Підколи, жарти, ця легка зухвалість з обох боків... Особливо сподобалося, як серйозні моменти плавно переходять у сміх. Дякую за розділ.❤️✨️
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Jane Doe, ❤️✨❤️✨❤️
От і маєш… насіннячко проросло..!!! А Ніна просто шалена подруга..!!! Без неї Квітці було б сумно..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Квітославі поталанило із Ніною))) А Ніна в деяких питаннях набагато розсудливіше ніж Квітка) Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
Так, з такою подругою, як Ніна, Квітослава точно не пропаде)))
от подруга в неї відмінна!!!
Олена Когут, Зовсім Квітці без неї було б сумно)) Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
Прогуляла пару днів, а тут такі новини.. ♥️♥️♥️
Ольха Елдер, А висновок? Не пропускайте нових розділів(◠‿◕) ❤️✨❤️✨❤️
Нінка все-таки хороша подруга)))
Що ж Стах мовчить і не показується? Невже Квітці таки самій доведеться телефонувати йому з новинами?
❤️❤️❤️
О, а я здогадуюся звідки такий дивний стан у Квіточки)))
А точніше його причини... Ось тільки мовчатиму, поки
авторка сама не відкриє нам завісу таємниці))
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, (. ❛ ᴗ ❛.)❤️❤️❤️
Ех, Бйорн, ну що ж ти коїш? Так і хочеться ляснути його чимось
важкеньким, щоб голівонькою краще думав. Сам винен, що Квіточка
пішла. Але ж вона може й повернутися. Головне, щоб він все зважив
і прийняв вірне рішення)) Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Підтримую і дозволяю❤️❤️❤️ Будемо сподіватися, що він прийме правильне рішення. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Ой бідна Квіточка, що ж тепер робити? Симптоми красномовні.... Сподіваюся, Стах схаменеться і поверне її!!❤️❤️❤️
Анна Лір, Побачимо далі. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Нарешті вони знову зустрілися))
Я вже й забула, що Бйорна шукали, бо там на Новий рік такі події були... а тут знову з'явилися. Небезпечно Квітці туди повертатися(
Світлана Бонд, Так, і Стах це розуміє. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Дуже страшний сон. Бйорн дуже заплутався треба точно дізнатися більше про своє минуле воно не дає рухатися вперед. Мені дуже цікаво що ж то за монахиня, що там було? І яке йому рішення прийняти))
Світлана Романюк, Вже зовсім скоро дізнаємося. Дякую за коментар❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Міра Голд, Дякую❤️✨❤️✨❤️
Дивно, що Стах Квітку за два тижні ще не шукав, впевнена, що він її не відпустить...
Ларія Ковальська, Згодом зрозуміємо чому. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Дитина це завжди радість,а Стах прийме правильне рішення.(Надіюсь)
Татьяна Приходько, Стах впертий, але не дурний, тому будемо сподіватися на правильне рішення. Щиро дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
оооо!! а наслідки кохання не забарилися)
Олена Когут, Дорослі люди - дорослі наслідки) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Бьорн правий щодо того, що потрібен час аби не наробити дурниць. А тут ще й Квітослава залишила таку записку, ох і нелегко тепер йому(
Ларія Ковальська, Але він мусить зробити свій вибір. Дякую❤️❤️❤️
Оце так сон... Але Квіточка правильно сказала, треба їхати в те село. Дівчина зі сну — знак. Гадаю, у Стаха й справді залишилося мало часу. Що ж буде далі? Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Далі Стаху буде потрібно зробити вибір. Дякую❤️❤️❤️
Ну от... Але ж він сам винуватий, а Квітку я повністю розумію і підтримую. Сподіваюся, Бйорн зробить правильні висновки. ♥️♥️♥️
Анна Лір, Будемо сподіватися. Дякую❤️❤️❤️
Головне щоб Тису не перепливав!
Анна Лінн, Хіба, що Прип'ять) Не буде. Але в Карпати йому доведеться з'їздити, щоб розгадати таємницю минулого. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Гммм.. Самотність… І цього разу ти сам її вибрав,Бйорне..!!!.. Сам..!!! Тож тепер ти на роздоріжжі..!!! І якою дорогою ти підеш залежить тільки від тебе..!!! Ніхто не зробить вибір за тебе..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Для Бйорна це буде справді нелегкий вибір( Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
ооо!! грядуть непрості часи!!
Олена Когут, Так і є ( Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
Дуже цікаво, яке ж рішення прийме Бйорн. Чи пристане на пропозицію Гната Павловича? А з Кістлявим що буде? Мені все ще не хочеться вірити, що друг дитинства міг піти на такі підступи. Але якщо це правда, то з ним необхідно поквитатися за законами кримінального світу. Дякую за цікавий розділ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Забагато спокус для Стаха(... Побачимо, чи зуміє дати їм раду. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Оце так сон, прям гіперреалістичний! Квітка має рацію, спочатку треба розібратися з монахинею. Дуже цікаво, які таємниці приховує те село. Дякую, історія захоплююча❤️❤️❤️
Анна Лір, Для Стаха це дуже важливо. Головне, щоб він це зрозумів. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати