5 995
“Талісман обраної”
Анотація до книги "Спадкоємець Місхону"
- Любий... - солодкий голосочок Лотті обірвався на півслові, коли герцог, повернувшися до неї спиною, вийшов з будуару, а дворецький шанобливо причинив за ним двері.
Вона підбігла до столика і схопила статуетку, що зображувала жінку з яблуком у руці та велику чорну змію на дереві.
- Хай йому грець! - статуетка полетіла на підлогу, розбившися на тисячу шматків.
Так само, як її мрія стати справжньою герцогинею. Вони ніколи цього не дозволять!
(Раніше книжка була опублікована під назвою "Третя сила")
Вона підбігла до столика і схопила статуетку, що зображувала жінку з яблуком у руці та велику чорну змію на дереві.
- Хай йому грець! - статуетка полетіла на підлогу, розбившися на тисячу шматків.
Так само, як її мрія стати справжньою герцогинею. Вони ніколи цього не дозволять!
(Раніше книжка була опублікована під назвою "Третя сила")
сильна героїнявін і вонанепередбачувані повороти долі
Зміст книги: 83 глави
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПАру днів назад закінчила читати.Все роздумувала як мені прокоментувати.І ось склалося.
По перше не дуже добре,коли між викладанням книг є проміжок часу(читаю тільки завершені).
2.На початку доводилося згадувати хто є хто,а також розбиратися з новими персонажами. І тільки потім включилася в сюжет,бо спочатку було якось мляво.Навіть декілька разів залишала читання,звертаючись до попередніх книг,щоб згадати.Потім подіі пришвидшилися і закрутилися колесом,що стало цікаво.Закінчення,як завжди, трикрапка. В четвертій книзі буде розв"язка? чи всі розбіжаться по своіх світах.Ось така моя думка. В цілому книга сподобалася,хоча перші дві мені ближче по сюжету.❤️?
Любов Козлова, Вже розмірковую в даному напрямку і вдячна, що звернули на це увагу ❤️ Працюватиму над тим, щоб додати до книжок передмову.
З новинкою)
Іва Дюваль, Дякую!)
З новинкою!
Поліна Ташань, Дякую!)
З новинкою ✨
Romul Sheridan, Дякую!)
Вітаю з новинкою. Творчих успіхів
Оксана Соловій, Дякую!)
Вітаю з новинкою! Успіхів автору та книзі
Лана Рей, Дякую!)
Витаю з новинкою! Успіхів книзі!
Анна Лір, Дякую!)
Зберігаю.)
Читатитиму потихеньку. )
Тая Бровська, Приємного читання!)
Вітаю з новиночкою)) Успіху книзі))
Анжеліка Горан, Дякую!)
Вітаю з новинкою!
Сергіель Краель, Дякую!)
Вітаю з новинкою)
Лілія Зелена, Дякую!)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати