Шрами та Шовк
1 895

Шрами та Шовк 18+

Романтична еротика

V F Winter

V F Winter · автор

Повний текст · 402 стор.
18
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 14
Анотація до книги "Шрами та Шовк"
Її світ — це бездоганний шовк, крижані манери та дистанція, яку ніхто не наважувався подолати. Мішель звикла панувати, ховаючи вразливість за маскою високомірної принцеси. Доки в її житті не з’явився він.

Його світ — це рвані шрами, випалена пустка всередині та минуле, про яке не говорять уголос. Кейден зневажає правила її товариства. Він бачить те, що Мішель так ретельно приховує: її страх і її таємну жагу підкоритися.

Вона боїться його темряви, але прагне згоріти в цій небезпечній близькості. Він прийшов, щоб зруйнувати її спокій, але сам став залежним від її світла. Коли грубі шрами торкаються забороненого шовку, контроль розсипається в прах.

від_ненависті_до_коханняемоційні_гойдалкиеротична література

Зміст книги: 36 глав
Пролог
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22
Розділ 23
Розділ 24
Розділ 25
Розділ 26
Розділ 27
Розділ 28
Розділ 29
Розділ 30
Розділ 31
Розділ 32
Розділ 33
Розділ 34
Епілог

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лір
25.06.2026, 09:27:48

Ох ну все, Кейден вже поплив))) Мішель вж пробралася йому під шкіру, і ніякі інші дівчата не потрібні. А вона вже теж його привласнила і ревнує, ахах))

V F Winter
25.06.2026, 09:51:38

Анна Лір, Дякую, що залишаєтеся з цією історією! ❤️ Мені дуже приємно, що вона вам подобається. І окреме дякую за коментарі

avatar
Анна Лір
24.06.2026, 08:47:00

Хороший звісно план, закохати його у себе, але чи взагалі здійсненний?)) Ооо, але щойно Мішель підвернула ногу, Кейдена як підмінили, він став такою солоденькою булочкою, я прям не очікувала)))
Так, а ще в нього досі кошмари... Ну нарешті вже Мішель здогадалась щось дізнатись про його минуле! Тепер вона багато чого зрозуміла!

avatar
Анна Лір
23.06.2026, 08:28:54

Оце так глибокі вибачення)))))) А Кейден все-таки таке сонечко, без її вербальної згоди не хотів нічого робити))) А вона ще й заснула потім, так мило))) Ну сподіваюсь, він таки вибачить її))))

V F Winter
23.06.2026, 10:09:14

Анна Лір, У мене щоразу усмішка від ваших коментарів ? Дуже рада, що вам цікаво спостерігати за цими двома ❤️

avatar
Анна Лір
23.06.2026, 08:22:21

Ооооо, що там далі понеслося, оце так! Ну він просто розмазав бідну Мішель, вона такого приниження напевно ніколи ще не відчувала. Ох, що ж далі буде...

avatar
Анна Лір
22.06.2026, 13:40:29

Та це точно він сам все це робить заради помсти)) Ого, яка цікава умова) Ну і звісно ж дотиснув Мішель так, що їй не було куди діватись. Дочитала до того моменту, як він зачинив їх у кімнаті. Ух, що ж там буде...

V F Winter
22.06.2026, 14:14:12

Анна Лір, Скажімо так, він отримав саме ту реакцію, на яку розраховував)

avatar
Анна Лір
22.06.2026, 11:23:09

Схоже, що Кейден сильно змінився з часів школи. Сцена в басейні просто вогонь))) Я спочатку злякалась, що книгадоволі велика, але тепер тільки радію, бо хочеться більше часу провести з цим неймовірно гарячим хлопцем)) буду розтягувати задоволення❤️

V F Winter
22.06.2026, 11:40:17

Анна Лір, Дякую за відгук ❤️
Так, Кейден дуже змінився. Настільки, що наша королева навіть не впізнала його при зустрічі. Хоча, якщо бути чесними, тоді вона взагалі мало кого помічала навколо себе.
Мені дуже приємно, що вам подобається історія. Сподіваюся, попереду герої ще не раз вас приємно здивують і не розчарують ❤️

avatar
Lubov Polozz
25.05.2026, 16:52:59

Ви неймовірна. А ваші фото до цієї історії, бомбезно. ???

V F Winter
25.05.2026, 21:36:14

Lubov Polozz, Дуже дякую за приємні слова!
Дуже старалася, щоб усе виглядало атмосферно, тому ваша оцінка для мене багато значить ❤️

avatar
Алла Солод
15.05.2026, 20:44:25

Це просто неймовірна історія кохання.Читала і хотіла,щоб ця книга не закінчувалася ніколи.Дякую автору за пережиті емоції.Це було дуже дуже круто!!!

V F Winter
15.05.2026, 21:59:24

Алла Солод, Дякую вам! Надзвичайно рада, що книга подарувала вам такі яскраві емоції. Це найвища нагорода для автора — знати, що з історією не хотілося розлучатися. Дякую, що прочитали до самого кінця!

avatar
Natali Step
13.04.2026, 15:12:29

На одному диханні!

avatar
Татьяна Гончар
10.04.2026, 21:32:19

Щиро вдячна за Ваше творіння! Історія кохання зі своїми шрамами, помилками, щемливим почуттям, полум'яною жагою, зрадою та прощенням - дійсно залишила слід в моїй душі. Я вірила героям, і отримала море задоволення від прочитаного. Ще раз дякую!

V F Winter
10.04.2026, 23:15:37

Татьяна Гончар, Надзвичайно цінно для мене читати такі глибокі та проникливі слова! Для мене важливо знати, що історія відгукнулася у Вашій душі та викликала такі емоції. Мені безмежно важливо відчувати, що написане знаходить відгук у серцях читачів. Ваша підтримка дуже надихає мене рухатися далі й творити ще. Дякую, що поділилися своїми враженнями. Дуууже… дуже дякую ❤️

avatar
Татьяна Гончар
10.04.2026, 21:33:11

Дівчатка, читайте - не пожалкуєте

avatar
Юлія Богута
01.04.2026, 22:02:09

Вітаю з новинкою) Успіху книзі)

V F Winter
01.04.2026, 22:08:30

Юлія Богута, Дякую, Навзаєм!

avatar
Лана Рей
01.04.2026, 11:48:54

Вітаю з новинкою! Успіхів, натхнення і багато читачів

V F Winter
01.04.2026, 12:03:51

Лана Рей, Дякую Вам!

avatar
Ася Кас
31.03.2026, 22:55:11

Вітаю з новинкою!❣️ Бажаю успіхів та натхнення!❣️

V F Winter
01.04.2026, 11:23:40

Ася Кас, Дуже дякую вам!!!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше