1 895
Анотація до книги "Шрами та Шовк"
Її світ — це бездоганний шовк, крижані манери та дистанція, яку ніхто не наважувався подолати. Мішель звикла панувати, ховаючи вразливість за маскою високомірної принцеси. Доки в її житті не з’явився він.
Його світ — це рвані шрами, випалена пустка всередині та минуле, про яке не говорять уголос. Кейден зневажає правила її товариства. Він бачить те, що Мішель так ретельно приховує: її страх і її таємну жагу підкоритися.
Вона боїться його темряви, але прагне згоріти в цій небезпечній близькості. Він прийшов, щоб зруйнувати її спокій, але сам став залежним від її світла. Коли грубі шрами торкаються забороненого шовку, контроль розсипається в прах.
Його світ — це рвані шрами, випалена пустка всередині та минуле, про яке не говорять уголос. Кейден зневажає правила її товариства. Він бачить те, що Мішель так ретельно приховує: її страх і її таємну жагу підкоритися.
Вона боїться його темряви, але прагне згоріти в цій небезпечній близькості. Він прийшов, щоб зруйнувати її спокій, але сам став залежним від її світла. Коли грубі шрами торкаються забороненого шовку, контроль розсипається в прах.
від_ненависті_до_коханняемоційні_гойдалкиеротична література
Зміст книги: 36 глав
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОх ну все, Кейден вже поплив))) Мішель вж пробралася йому під шкіру, і ніякі інші дівчата не потрібні. А вона вже теж його привласнила і ревнує, ахах))
Анна Лір, Дякую, що залишаєтеся з цією історією! ❤️ Мені дуже приємно, що вона вам подобається. І окреме дякую за коментарі
Хороший звісно план, закохати його у себе, але чи взагалі здійсненний?)) Ооо, але щойно Мішель підвернула ногу, Кейдена як підмінили, він став такою солоденькою булочкою, я прям не очікувала)))
Так, а ще в нього досі кошмари... Ну нарешті вже Мішель здогадалась щось дізнатись про його минуле! Тепер вона багато чого зрозуміла!
Оце так глибокі вибачення)))))) А Кейден все-таки таке сонечко, без її вербальної згоди не хотів нічого робити))) А вона ще й заснула потім, так мило))) Ну сподіваюсь, він таки вибачить її))))
Анна Лір, У мене щоразу усмішка від ваших коментарів ? Дуже рада, що вам цікаво спостерігати за цими двома ❤️
Ооооо, що там далі понеслося, оце так! Ну він просто розмазав бідну Мішель, вона такого приниження напевно ніколи ще не відчувала. Ох, що ж далі буде...
Та це точно він сам все це робить заради помсти)) Ого, яка цікава умова) Ну і звісно ж дотиснув Мішель так, що їй не було куди діватись. Дочитала до того моменту, як він зачинив їх у кімнаті. Ух, що ж там буде...
Анна Лір, Скажімо так, він отримав саме ту реакцію, на яку розраховував)
Схоже, що Кейден сильно змінився з часів школи. Сцена в басейні просто вогонь))) Я спочатку злякалась, що книгадоволі велика, але тепер тільки радію, бо хочеться більше часу провести з цим неймовірно гарячим хлопцем)) буду розтягувати задоволення❤️
Анна Лір, Дякую за відгук ❤️
Так, Кейден дуже змінився. Настільки, що наша королева навіть не впізнала його при зустрічі. Хоча, якщо бути чесними, тоді вона взагалі мало кого помічала навколо себе.
Мені дуже приємно, що вам подобається історія. Сподіваюся, попереду герої ще не раз вас приємно здивують і не розчарують ❤️
Ви неймовірна. А ваші фото до цієї історії, бомбезно. ???
Lubov Polozz, Дуже дякую за приємні слова!
Дуже старалася, щоб усе виглядало атмосферно, тому ваша оцінка для мене багато значить ❤️
Це просто неймовірна історія кохання.Читала і хотіла,щоб ця книга не закінчувалася ніколи.Дякую автору за пережиті емоції.Це було дуже дуже круто!!!
Алла Солод, Дякую вам! Надзвичайно рада, що книга подарувала вам такі яскраві емоції. Це найвища нагорода для автора — знати, що з історією не хотілося розлучатися. Дякую, що прочитали до самого кінця!
На одному диханні!
Щиро вдячна за Ваше творіння! Історія кохання зі своїми шрамами, помилками, щемливим почуттям, полум'яною жагою, зрадою та прощенням - дійсно залишила слід в моїй душі. Я вірила героям, і отримала море задоволення від прочитаного. Ще раз дякую!
Татьяна Гончар, Надзвичайно цінно для мене читати такі глибокі та проникливі слова! Для мене важливо знати, що історія відгукнулася у Вашій душі та викликала такі емоції. Мені безмежно важливо відчувати, що написане знаходить відгук у серцях читачів. Ваша підтримка дуже надихає мене рухатися далі й творити ще. Дякую, що поділилися своїми враженнями. Дуууже… дуже дякую ❤️
Дівчатка, читайте - не пожалкуєте
Вітаю з новинкою) Успіху книзі)
Юлія Богута, Дякую, Навзаєм!
Вітаю з новинкою! Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, Дякую Вам!
Вітаю з новинкою!❣️ Бажаю успіхів та натхнення!❣️
Ася Кас, Дуже дякую вам!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати