Додано
19.03.19 08:12:22
Пані та панове!!! Help!!!!
Шановні добродії та добродійки! Допоможіть непосвяченому паничу зрозуміти, як в блогах Ви можете залишати прямі посилання на ті чи інші сайти або ж власні роботи?! Викладаю просто посилання на свою роботу, і бачу перед собою лише чорний текст...
Назар Мулик
327
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДобрий день) коли ви пишете коментар у себе у блозі, то там у віконечку є функції редагування тексту, а також є кнопка "вставити посилання" (на вигляд як скрепочка). За допомогою неї можна додавати посилання і називати його. Якщо натиснути її, то відкриється віконечко, у якому будуть різні рядочки для посилання і для назви посилання.
Василина Сіденко, Хух, щиро вдячний, зараз спробую!
Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати