Додано
03.03.19 01:05:55
Продовження- а чи варто?
Дуже хочу почути думку колег з написання книг. Нещодавно закінчила роман «Гірські квіти не в‘януть». І коли ставила останню крапку в епілозі, то зрозуміла, що не все ще закінчено, хочеться продовжити. Але пам‘ятаю, що зазвичай продовження чи то книги, чи то фільма- виходить гірше за першу версію та псує думку про увесь твір.
Можливо це хибне ствердження чи уявлення, бо дивлюсь на цьому сайті дуже багато продовжень. Що скажете, колеги? Варто чи ні продовжувати, якщо ще є, що сказати ?) Дуже сподіваюсь на діалог
Тетяна Гречишнікова
38
відслідковують
Інші блоги
По спостереженням - багато хто любить. З одного боку, хочеться розуміти, що береш читати. Іноді хочеться якогось певного тропу, певного жанру. Але, з іншого боку, а як же ефект несподіванки? Це ж як вам на перших сторінках
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це не просто
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
— Якщо ти думаєш, малятко, що в мене є час панькатися з тобою, то ти дуже, блять, помиляєшся, – мій голос став крижаним. Ребекка завмерла. На секунду в її зіницях промайнув справжній страх, але замість того, щоб
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТа не завжди продовження гірше) То залежить від наснаги й фантазії самого автора. Я мала задоволення читати серії із більш, ніж трьох книг, кожна наступна з яких лише більше затягувала. Зважте свої сили і якщо відчуваєте, що зможете, то пишіть
Tory_Chameleon, Дякую, так, дійсно, все залежить від автора, але він вже обмежений тим, що написав, мені так здається та буде завжди повертатись, хоча б подумки до вже написаної частини і порівнювати. А якщо зовсім зв‘язку не буде, то це вже і не продовження зовсім. Якось так
Якщо Вам, як автору, потрібно це пережити - пишіть продовження. Це може бути навіть інший стиль подачі. А потім вже приймете рішення - публікувати чи ні.
Senja Aleksandra, Думаю, треба пережити, інакше не постало би питання про продовження. Дякую, дійсно, рішення публікувати чи ні залишається за мною!
Ви неодинокі в цьому питанні. Коли я закінчила свій роман, теж думала про продовження. І, навіть почала його продумувати. Та потім зрозуміла, що виходить досить банально і вже без тієї інтриги, що відчувається в першій частині. Тому я облишила цю ідею.
А з приводу фільмів. Так, друга частина майже завжди гірша, ніж перша, або третя )))
Інка Вікторова, Дякую за відповідь! Саме так й бачила це. Не хочеться втрачати ту інтригу, яка була. Але я ще подумаю, просто відчуваю якусь недосказаність, хоча, може так і на краще.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати