Додано
26.02.19 23:13:46
Реєстрація права інтелектуальної власності на твір
Інтелектуальне право в Україні не найрозвинутіша галузь права. Томуі мало хто знає, що його твір може бути зареєстрований, а автору видадуть документ, який посвідчить авторство.
До чого це я? До того, що маю досвід такої реєстрації, та відповідно можу допомогти колегам письменникам з паперовою роботою.
Анна Пахомова
3504
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
3 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНасправді є дуже і дуже простий спосіб. Роздруковуєте та надсилаєте самому собі бандеролькою чи рекомендованим листом. Там буде штамп з датою.
У випадку проблем принести та відкрити в залі суду.
Профіт.
Анна Пахомова, аааааа, моє серце розбите(
Я б була б не проти. Це дуже гарна пропозиція! Розкажіть подробиці! Як ця процедура проходить і що це коштує?
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати