Додано
12.12.18 12:53:03
Книга "Бог Індерону"
Отримав певну порцію критики на книгу. Є деякі зауваження, яки я визнаю цілком справедливими. Тож можливо найближчим часом книга може зникнути з доступу і відправитись на переробку. Думаю, будуть виправлені діалоги, додані описи та сцени, яких не вистачає для розуміння певних подій та вчинків. Скоріш за все, щось буде викинуте або змінене. Тож всіх, хто раптом втратить можливість читати, прошу не ображатися, адже це спрямовано на покращення продукту.
White Klay
115
відслідковують
Інші блоги
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Нова книга під назвою «Заборонена близькість» вже почала публікуватися! Книга буде безкоштовною в процесі написання ♥️ Легка і гаряча історія для
Привіт, любі ⭐️❤️ Оновлення "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" заплановане сьогодні на 18:00 ❤️ У цьому розділі буде аж дві неочікувані зустрічі ✨
Але не буду сильно кидати Вам спойлер, просто покажу візуалізацію
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНа мою думку краще залишити старий текст, а після того як переробите усе що того потребує, зальєте нову версію на сайт. Хай люди читають те що є. Потім створете ще один блог про те що зявилась нова, відредагована версія. Не потідно зносити книгу повністю, то добра не приведе)
Sirius M, гм... може й так. Але все поїде. Я хочу там порядок розповіді дещо змінити. І може вийти, що людина щось прпустить, а щось двічі прочитає
А копії книги у Вас нема, щоб правити її, а викладена хай поки залишається.
Анатоль, Звісно є. Але тоді хтось отримає "щастя" дірок в сюжеті або навпаки подвійного перечитування. Воно ж потім не співпаде на ті самі місця. Це ніби дивитись фільм, якому під час перегляду перемонтовують стрічку :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати