Рання творчість : за чи проти ?

Приїхала до батьків у відпустку і знайшла 14(!) списаних вручну зошитів. Є всякого : недописане фентезі в 3-х зошитах на 64 ст. в кожній клітинці, купа підліткового "мила", якісь драми ( короткі і дописані ), бойовики. Цікавих тем дуже багато, і сюжети цікаві, але написано по-дитячому, якось надто просто, купа "нестиковок". Сиджу, перечитую, сміюсь/плачу, і думаю - а може варто взятись за це все? 

Але є одне але. В мене вже є 2 незавершених романи і оповідання. 

Як бути ? Може варто не чіпати ті свої дитячі писачки, і лишити все як є - в столі? Чи все таки переробити по-дорослому ?

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Рома Аріведерчі
04.11.2024, 11:12:02

Ви ж їх нащось шукали , ще й роздивлялися. Це знак від підсвідомості. Так що краще там, хоч від руки допишіть закінчення. нехай скоромовкою типу "і жили вони потім довго і щасливо,й померли в один день". Чому так краще зробити, витративши трохи часу? Тому що зараз ваша підсвідомість і вии самі знаєте,що можна не завершувати історію. І це створює блок. Ну і шепоче,коли нема настрою,що і те, що пишете зараз, можна не закінчувати. У мене колись теж таке було. І довелося дописати й навіть викласти тут історію про пірата - щоб відпустити персонажів і вільно займатись іншими сюжетами ) отут на першій сторінці написано. і до речі допомогло не тільки мені ) https://booknet.ua/book/io-ho-ho-pratska-novela-b333620

avatar
Поліна Крисак
04.11.2024, 10:56:29

Можете залишити дитячі твори в столі, а може переробити. Головне питання: Хочете ви цього, чи ні? Будете ви потім говорити собі: а може треба було спробувати?
Рішення залежить тільки від вас.
Гарного дня.

avatar
Надія Філіпська
03.11.2024, 20:40:16

На те вони й дитячі, щоб залишити їх такими: трохи незграбними, з дитячими поглядами і купою невідповідностей. Це все був ваш досвід. Краще пишіть нове.
До того ж ви самі пишите, що вам є що завершувати зараз.

Ірина Скрипник
04.11.2024, 10:34:21

Надія Філіпська, Згодна, минуле — в минулому ❤️

avatar
Ліна Діксон
03.11.2024, 20:47:32

Ооооо, це так мило)). Я теж писала ще малою в зошитах від руки всілякий кринж (у мене на сторінці є про це запис :) ), але ті рукописи десь на горищі загубилися(

avatar
Ніка Цвітан
03.11.2024, 20:33:58

Вітаю! А може спробувати як в контрольній роботі: варіант 1 і варіант 2. Тобто, опублікувати ваш дитячий твір і за цим сюжетом вже зараз написаний твір. Я такого ще не зустрічала, хоча, можливо, таке є.

avatar
Емілія Зінченко
03.11.2024, 20:20:34

Вітаю! Як на мене, краще почати писати спочатку, а дитячі твори залишити на пам'ять (точно не викидайте, для Вас це ж, мабуть, ностальгія). Бажаю Вам успхів та натхнення!
P.S. Якщо буде важко почати писати знову, рекмоендую один мій блог: https://booknet.ua/blogs/post/382949

Я б взялася за дитячі роботи, в мене, між іншим, теж є, але поставила б за мету дописати вже розпочаті. Так і вбила б обох зайців: простимулювала себе на завешення початого для якнайшвидшого відродження забутого.

avatar
Анатоль
18.05.2018, 19:42:53

"Як бути ? Може варто не чіпати ті свої дитячі писачки, і лишити все як є - в столі? Чи все таки переробити по-дорослому ?"

Не треба переробляти "по-дорослому". Розміщуйте як є.
Це і цікаво буде подивитись, і взагалі як я бачу дитячі твори тут найбільш популярні.

Показати 4 відповіді
Лавра Ольгів
18.05.2018, 19:54:55

Анатоль, мабуть, так і зроблю))

avatar
Анатоль
18.05.2018, 19:47:54

Я почав писати рівно рік тому (в 63 роки). "Дитинство Ісуса (Євангеліє від Анатоля)".
А в шкільні роки взагалі творів не міг писати, вимучував ледве на чверть сторінки.
Бо важко писати якщо і не читав того, про що треба писати.

Колись я так і зробила. Залишила дитячі історії для майбутнього. Ми постійно змінюємося, отже наші твори це наше сучасне життя. Хоча ідеями, сюжетами можна скористуватись, звичайно.

Показати 8 відповідей
Ирен Нерри
18.05.2018, 15:55:29

Татьяна Гурьева КРЫЛАТКА, так, довід також має велику вагу

avatar
Мія Грано
17.05.2018, 18:13:52

В мене теж таке десь у мами в шафах є ))))) Які ж ми тут схожі зібралися ))))

Інші блоги
Мода і потреба
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Рецензія на книгу Єви Ромік ✨️
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового
Приховав 2 своїх хоррори, бо...
Вітаю! Ті, хто давно мене читає, знають, що я інколи розважаюся таким жанром, як горрори. (хоррори, horror, жахи - і скільки там ще назв у цього жанру). І, мушу зізнатися, мені складно уявити, чим такий жанр може налякати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше