Незабаром нова глава
Здається, Данило трохи перестарався зі своєю помстою. Тепер про нічний концерт під вікнами Марти говорить чи не весь університет, а чутки починають жити власним життям.
І знаєте, найбільше мене розсмішила одна думка: поки Марта щиро ненавидить Левицького, навколишні вже майже впевнені, що між ними роман.
Тепер мені дуже цікаво почути вашу думку:
Чи переборщив Данило зі своєю «серенадою», чи така помста була цілком заслуженою?
Як ви вважаєте, хто закохається першим: Данило чи Марта?
А може, вони ще дуже довго воюватимуть?
І найголовніше... чи сподобалася вам глава? Який момент змусив вас усміхнутися найбільше?
Обожнюю читати ваші враження, тому обов'язково залишайте коментарі. Саме вони надихають мене писати історію далі!
Нова глава уже сьогодні о 16:00.
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати