Фінал...
Вітаю вас всіх, дорогі читачі)
Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг.
Останнім часом мені стало набагато складніше писати розділи, розписувати ідеї для них і загалом писати. Також активність на книгах (маю на увазі ті книги, котрі були в процесі написання) взагалі не втішала а ще більше змушувала задуматися над тим, чи варто мені продовжувати...
Врешті, я прийняла остаточне рішення дати собі відпочинок в написанні книг і взяти відпустку... Її тривалість є невідомою, як і сам факт чи повернуся я взагалі до цього сайту як автор.
Окремо хочу подякувати всім, хто справді підтримував мене та читав книги у процесі їх написання)
Дякую всім хто прочитає цей блог, і всім гарного літа)
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати