Письменницький щоденник № 1

✨ВСІМ ПРИВІТ☺️

Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери)

Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так багато, присвячую довершенню останнього розділу останньої глави книги «Становлення Героїв» із серії «Повсталі Легенди».

Думаю, що через день-два буду готовий опублікувати цей розділ. Він зазнав змін. Я трохи більше деталізував окремі моменти, але не хочу уточнювати які саме, щоб не спойлерити майбутні події. Загалом розділ стане трохи більшим, але беззаперечно, це піде йому на користь. Додаткові деталі розширять окремі сцени, зроблять їх більш живими. Завдяки цьому він перетвориться з простого переказу подій на більш атмосферну й захопливу історію. Маштаб дуже великий і треба це гарно подати, щоб уло цікаво писати, і щоб нічого не пройшло повз.

Не забуваю і про «Мандрита». Зараз триває редагування третьої глави. Нагадаю, що нові глави цієї історії виходять раз на місяць, а липень уже зовсім близько, тож готую для вас нову главу!

Після завершення першої книги з серії «Повсталі Легенди» я зможу повністю зосередитися на «Мандриті». І, можливо, якщо працюватиму лише над однією історією, вдасться випускати не одну главу на місяць, а дві!

А як ви вважаєте: для «Мандрита» краще й далі публікувати по одній главі, як було раніше, чи, якщо буде така можливість, переходити на дві глави на місяць?

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аса Шель
27.06.2026, 17:30:18

Глава на місяць - оце ви катуєте очікуванням своїх читачів)

Показати 2 відповіді
Аса Шель
27.06.2026, 19:54:42

Василенко Сергій, Зазирнула до вашої творчості й об`єм глав вражає) Просто цікавість: чому не розділяєте главу на 4 частині й не викладаєте щотижня по одній, наприклад?

avatar
Зодча Тіней
27.06.2026, 17:38:26

Мені здається, головне, щоб ви, як письменник, почували себе зручно. Комусь легше працювати під тиском дедлайнів але, на мій погляд, це не йде на користь якості тексту та сюжета. Краще уникати вигорання прислухаючись до внутрішнього комфорту.

Показати 2 відповіді
Alika Ost
27.06.2026, 19:45:10

Василенко Сергій, Я теж підтримую ✨❤️✨

avatar
Вень Чжулун
27.06.2026, 18:53:26

так, приєднуюсь до того, що великий розділ краще розбивати на невеликі, по 1-2 букнетні сторінки, так легше з телефона читається і простіше знайти на чому зупинився, якщо читав з нестабільного інтернету і щось підвисло)

Вень Чжулун, Дякую за коментра, матиму на увазі✨

avatar
Оксана Соловій
27.06.2026, 18:16:58

Для букнету повільні оновлення-погано. Краще робіть глави пеньші але частіше

Оксана Соловій, Дякую, візьму до уваги.

avatar
Лєна Міле
27.06.2026, 17:49:43

Для алгоритмів, я так розумію, краще, коли більше. Але якщо ви не прив'язані до конкретного графіка, то робіть так, як буде отримуватися. Може, прийде натхнення, і напишите за один раз багато. Життя - непередбачувана річ. У будь-якому разі бажаю успішної роботи над творами!

Лєна Міле, Дякую за пораду✨

я так зрозуміла у вас достатньо обʼємні глави якщо раз в місяць)
звісно буде краще викладати дві глави по можливості)
а так бажаю успіхів в творчості!)

Маргарита Хольська, Так, глави виходять десь по 30 к символів. І розбити їх на розділи не виходить, бо буде порушена цілісність сюжетної арки.

Інші блоги
Про себе.
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
Що робити, коли почуття стають табу? сьогодні -25%
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Мене продав власний батько… І це стало початком..
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку. Не через любов. А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Анонс новинки яка вийде вже зовсім скоро ❤️
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю? Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок... Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
Життєва історія
Якось моя знайома вирішила взяти собі тваринку з притулку на кілька тижнів, а саме кота. Думала вона про це якось майже по-дитячому, типу от візьму я покинуту тваринку, вона буде розуміти, що не всі готові її прийняти,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше