Страх і неприйняття

Привіт усім! Я авторка-початківець. Напевно, дехто вже бачив мою книгу, та ніхто не знає моєї історії.Мені було дуже важко почати писати знову. Ще в дитинстві мені сказали, що в мене ніколи це не вийде, а мої вірші та дитячі казки ніхто й ніколи не читатиме. Тоді я спалила все, що створила. Після цього я жодного разу не брала до рук ручку, щоб щось написати.

Але що коїлося в моїй голові весь цей час! Інколи мозок був настільки переповнений, що сюжет сам просився назовні, та я боролася з цим бажанням. Проте тепер, у свої тридцять років, я вирішила спробувати знову.І зараз я знаю одне: я ніколи не перестану писати. Моє життя змінилося, а голова більше не відчувається такою перевантаженою. Я нарешті почуваюся вдома.

Та сьогодні в мене з'явився інший страх. По сто разів на день я запитую себе: «А що, як те, що я пишу, ніхто не читатиме?». Але попри ці думки, я все одно продовжую писати й публікувати нові розділи

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іванна Верес
27.06.2026, 20:22:34

Хочу вам надіслати промінчики підтримки)))
В моєму випадку була аналогічна ситуація) В дитинстві дуже любила вигадувати історії і записувати їх. Але одного дня, мені сказали, що це все дурниці...
Писати покинула майже на 20 років. Але історії в голові ставали все гучніші, їх ставало все більше)
Тому, я також тут) вперше вирішила спробувати)
Бажаю вам успіху!

Larysa Samoryha
27.06.2026, 20:29:26

Іванна Верес, Дякую вам за ваш коментар , і за те що поділились своєю історією. Бачу нас таких багато . Бажаю вам успіху на своєму шляху

avatar
Юлія Куліш
27.06.2026, 20:00:49

Як я вас розумію. Саме через ці страхи втратила багато часу. Почала писати ще в дитинстві, і так само була невпевненість і ніякої підтримки знайомих та, нажаль, і рідних. А потім сім'я, діти, навчання та робота. Звісно немає коли. Ще й соромно, кому воно буде потрібно. І як це не болісно, знову почала писати коли почалася війна. Свого роду схованки від реальності. Сугубо для себе. А потім прийшла думка, що ми не знаємо чи буде завтра, а я так і не спробувала. Ось такий у мене початок. Тож пишіть обов'язково. На каждий твір знайдеться свій читач.

Larysa Samoryha
27.06.2026, 20:14:09

Юлія Куліш, Дякую вам що ділитись своєю історією , боляче чути що і вам прийшлось пережити подібне . Та думаю це зробило нас тільки сильнішими. Під час війни я також почала думати про те щоб почати писати, та довго не могла зібратись із силами .

avatar
Пацюк Червоній
27.06.2026, 20:09:14

Бажаю кохання і дітей!

Larysa Samoryha
27.06.2026, 20:12:18

Пацюк Червоній, Дякую вам в мене є чоловік і двоє прекрасних діток.

avatar
Вадим Сухобрус
27.06.2026, 15:22:29

Ще Микола Гоголь почав той флешмоб!)
Я свої твори загубив, коли віз їх показати. Та коли старша донька була маленька казки вигадував, але нічого не записував. Але що ж тепер.
Женіть той страх подалі! Все одно читач буде. Бо якщо буде цікаво, та прикласти зусилля про себе заявити - будуть й читачі. Чого вам побажаю!

Larysa Samoryha
27.06.2026, 15:25:30

Вадим Сухобрус, Дякую вам за підтримку . І не думала що люди відгукнуться на мій блог.. Приємно що в наш час ще є так багато людей , які зможуть підтримати добрим словом . Це те що потрібно ..

avatar
Єва Ромік
27.06.2026, 15:10:43

Подібні сумніви притаманні багатьом автрам, і не початківцям теж. У моїй збірці "Давайте напишемо роман" є навіть окремий розділ на цю тему. Наполегливі люди їх успішно долають, чого і вам бажаю. Я заглянула у вашу першу книгу, початок мені сподобався, хоча я побачила кілька негараздів, які можуть заважати просуванню книги на Букнеті. Якщо вас цікавить моя думка і самі ви не впораєтесь, прочитавши методичку, відгукніться, допоможу.

Larysa Samoryha
27.06.2026, 15:21:12

Єва Ромік, Дякую вам за ваш коментар . Прочитаю методичку і спробую розібратись сама , якщо не впораюсь то обовязково попрошу допомоги у вас. Дякую вам що готові допогти .

avatar
Вень Чжулун
27.06.2026, 14:51:39

підтримую)

Larysa Samoryha
27.06.2026, 14:55:26

Вень Чжулун, Дякую за вашу підтримку)

Інші блоги
Про себе.
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
Що робити, коли почуття стають табу? сьогодні -25%
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Мене продав власний батько… І це стало початком..
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку. Не через любов. А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Анонс новинки яка вийде вже зовсім скоро ❤️
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю? Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок... Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
Життєва історія
Якось моя знайома вирішила взяти собі тваринку з притулку на кілька тижнів, а саме кота. Думала вона про це якось майже по-дитячому, типу от візьму я покинуту тваринку, вона буде розуміти, що не всі готові її прийняти,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше