Зрада Дарія і трохи візуалізацій

Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою та Дарієм у минулому, і наш головний герой представлений у ному... Ну, м'яко кажучи, не у найкращому світлі. 

З одного боку він робить те, що роблять сотні інших закоханих головних героїв любовних романів - за усяку ціну намагається захистити Вассу - ось тільки, я сподіваюся, не лишилося жодних сумнівів у тому, що цей його вчинок був, можливо, найгіршим, що він зробив за усе життя. 

Я навмисно притримувала цей розділ до самого кінця історії - аби пам'ять про його вчинки залишалася свіжою. Бо зі свого досвіду скажу: дуже часто доводилося читати книги, де головний герой (це чомусь завжди чоловік) ставиться до героїні на початку книги просто жахливо - зневажає її, усіляко принижує, ненавидить, висміює - але до кінця історії все це забувається, наче ніколи й не було. 

Тут все працює не так - я хочу, аби помилки Дарія пам'яталися навіть тоді, коли він вже начебто усе "виправив" зізнанням у коханні й своїми вчинками у теперішньому. 

Але розкажіть мені ви - що думаєте про Дарія зараз, після цього розділу?.. Чи заслужив він на пробачення Васси, чи йому потрібно його вимолювати ще трохи довше☹️?

І, звісно ж, ділюся кількома візуалізаціями до останніх розділів)

Зображення піна-розповіді

Васса після турніру - виснажена, покинута найближчими друзями і сумна(( Куди вона пішла прямо після академії, я думаю, здогадатися неважко. 

92f4c6cf09d3018d66a420eed3c0f9ff.jpg

Ось приблизно такий вигляд має сама арена, де відбувалися бої - трохи побільшала з часу тренувань, бо змагання ж має відвідати королівська родина...

84d32494df2d12866cec483b14e083b0.jpg

І ось який вигляд мала Авелія під час бою. 

До речі, хто ще не наважився передплатити "Лицарку її високості", то зараз - найкращий час для цього, бо події вже закрутилися до кульмінації, і до кінця залишилися лічені розділи - а тоді ціна на книгу буде вже зовсім іншою.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Таня Дзюба
27.06.2026, 11:59:51

Ну, так як я читала книгу, де Васса вже принцеса, то знаю,що вони все ж порозумілися))).
Але який довгий шлях до того(
Дякую за цікаві сюжети.

avatar
Людмила
27.06.2026, 09:41:03

Васса повинна вирішити. Хоча, звісно, зі свого боку бажаю, щоб жили довго і щасливо. Бажано разом.

avatar
Людмила
27.06.2026, 08:29:24

Дякую за Вашу творчість ❤️❤️❤️

Інші блоги
Новини від S.T.A.L.K.E.R. Ua.
погана новина книга "Шахіст. Гра в три крока." що мала завершити трилогію затримується на невідомий час. пропала флешка з чорновиким.
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Письменницька майстерня: як музика оживляє текст?
Ви коли-небудь замислювалися, як народжуються найемоційніші сцени? Для мене половина успіху книги — це правильно підібраний трек. Під потрібну музику картинка в голові стає чіткою, а текст пишеться сам, ніби я просто
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше