Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою та Дарієм у минулому, і наш головний герой представлений у ному... Ну, м'яко кажучи, не у найкращому світлі.
З одного боку він робить те, що роблять сотні інших закоханих головних героїв любовних романів - за усяку ціну намагається захистити Вассу - ось тільки, я сподіваюся, не лишилося жодних сумнівів у тому, що цей його вчинок був, можливо, найгіршим, що він зробив за усе життя.
Я навмисно притримувала цей розділ до самого кінця історії - аби пам'ять про його вчинки залишалася свіжою. Бо зі свого досвіду скажу: дуже часто доводилося читати книги, де головний герой (це чомусь завжди чоловік) ставиться до героїні на початку книги просто жахливо - зневажає її, усіляко принижує, ненавидить, висміює - але до кінця історії все це забувається, наче ніколи й не було.
Тут все працює не так - я хочу, аби помилки Дарія пам'яталися навіть тоді, коли він вже начебто усе "виправив" зізнанням у коханні й своїми вчинками у теперішньому.
Але розкажіть мені ви - що думаєте про Дарія зараз, після цього розділу?.. Чи заслужив він на пробачення Васси, чи йому потрібно його вимолювати ще трохи довше☹️?
І, звісно ж, ділюся кількома візуалізаціями до останніх розділів)

Васса після турніру - виснажена, покинута найближчими друзями і сумна(( Куди вона пішла прямо після академії, я думаю, здогадатися неважко.

Ось приблизно такий вигляд має сама арена, де відбувалися бої - трохи побільшала з часу тренувань, бо змагання ж має відвідати королівська родина...

І ось який вигляд мала Авелія під час бою.
До речі, хто ще не наважився передплатити "Лицарку її високості", то зараз - найкращий час для цього, бо події вже закрутилися до кульмінації, і до кінця залишилися лічені розділи - а тоді ціна на книгу буде вже зовсім іншою.
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНу, так як я читала книгу, де Васса вже принцеса, то знаю,що вони все ж порозумілися))).
Але який довгий шлях до того(
Дякую за цікаві сюжети.
Васса повинна вирішити. Хоча, звісно, зі свого боку бажаю, щоб жили довго і щасливо. Бажано разом.
Дякую за Вашу творчість ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати