Додано
26.06.26 12:40:08
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти».
Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала писати. Закінчувала роман, розпочатий ще до війни.
І сьогодні можу сказати: нова історія готова зустрітися зі своїми читачами.
Поки що не розповідатиму подробиць. Лише зізнаюся: ця книга далась мені дуже нелегко. Спочатку переклад і аналіз написаного, потім кілька разів довелось переписувати окремі глави, бо герої вперто не хотіли поводитися так, як я задумала.
Дуже скучила за нашими обговореннями в коментарях.
Хто ще тут? ❤️
Сафо Мелі
930
відслідковують
Інші блоги
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
✨Чи є тут ті, хто зараз знаходиться в еміграції? Я маю для вас кілька питань: -Чого тобі найбільше не вистачає з дому?
-Чи змінило життя за кордоном твоє уявлення про себе?
-Який момент еміграції став переломним?
-Що допомагає
Вітаю! Запрошую до знижки на відвертий гарячий роман. Вона випадково загубила цікавий аксесуар в його машині і стало початком скандального роману... ✨✨✨ — Що ж, Зоряно, тепер поговоримо по душах. — я нервово
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже приємно, що ви повернулися Чекаю на нові ваші роботи :-)))❤️
Іванка Серкіз, І мені приємно, що мене не забули! ❤️ Нова історія зовсім скоро. Лишилось додати "останні штрихи" )
Так ми тут. Дуже чекаю ваші нові історії))
Анна Боруцька, Це дуже радісно! Вже незабаром!
Я тут ))) чекала
Іра Сітковська, ))) Клас! ❤️❤️❤️
Чекала, сумувала і радію Вашому поверненню
Віта Лісова, Щиро вам дякую! Мені неймовірно приємно! ❤️
Творчого натхнення та легкого написання!
Кілі Каель, Щиро дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати