ШІ. Завершальний акцент.
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально.
Можна спробувати залаякати всіх фактом того, що ШІ проник у всі інші сфери, але хоч творчість - вона завжди стояла неприступною фортецею.
Для адептів ефективності. ШІ ефективніше.
Ті можливості, що вже зараз надає платна підписка чи клієнт, дають умовний 60% відсотковий за якістю продукт. Ні, це ще не хоч 90% але автор який його використовує вже бачить доцільність в коректуванні ніж написанні з чистого листа. Ті автори, які взагалі не бачать різницю якості, відповідно їм навіть пояснювати нічого не потрібно. Але ті, хто шарить уже зараз може переробляти продукт настільки, що там уже не відрізниш чиїх рук то справа. Їм завжди буде простіше правити ніж вигадувати та і писати вони будуть значно більше. Це дасть змогу не працювати більше але випускати мінімум на 50% більше продукту.
Але що насправді є концептуальним?
Наше відношення і чесність.
Для когось це завжди було і буде непотрібними обмеженнями.
Загалом дійсно, ШІ може дати можливість створення продукту нової якості, раніше недосяжної виключно авторськими можливостями. І я тут нікого не засуджую.
З іншого боку, сам системний підхід, бачення, спосіб мислення і виходу із складних ситуацій продумування втрачається.
Втрачається ваш унікальний шарм та почерк, хочете - втрачається той унікальний потік графоманства, ваш зв'язок з вигаданим світом і фантазією, що тепер заміщається рамками уже заданих констуркцій.
Насправді я не настільки скептичний і вважаю, що вихід на ті 90% якості уже не за горами, хоча там ніколи не буде більше.
Для мене важливіший сам аспект чесності з собою. Скажете це дрібниці? Ні.
Будьте чесними. Будьте точними і відкритими.
Що це дасть?
Дасть не втратити себе. Себе істинного і неповторного.
Це не потрібно маркетологам, це не потрібно читачам, це не потрібно в кінці-кінців тим, хто хоче заробляти чи хоче визнання будь-якою ціною.
Це потрібно Особистостям з великої літери. Спавжнім Авторам.
Будьте собою. Те, що хтось бачить недоліком чи слабкістю насправді є найбільшою силою.
Але до неї доростають не всі.
Все випущене вами в світ повертається. Випускайте свої мрії, своє бачення, будьте насамперед чесними з собою.
І не зліться на інших, хто своїми руками поховав власні амбіції.
Той, хто живе кількома обличчями рано чи пізно почне сумніватися в тому, яке з них справжнє.
Не втрачайте себе і дайте світу можливість вас віднайти. Вас справжнього.
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКількість не завжди якість.
Одноманітність швидко набридає. ШІ не створює, а копіює. ШІ видає найпередбачуваніший варіант. Гладко, без сюрпризів та роялей в кущах.
Але кожному своє.
Олеся Глазунова, Так, ШІ знайде свою нішу, але справжнім авторам це не має завадити)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати