Додано
23.06.26 14:44:11
Марті, ти дістав
Цього разу уривок буде коротенький - бо з решти просто не знаю, що обрати))
– Марті, – рівним голосом промовив Володар.
– Тааак… Ваша Величносте?
– Я тобі офіційно заявляю, що ти дістав.
А також у новому розділі ви дізнаєтесь:
- чи можна бухати з вампіром;
- чи є у Темному Королівстві "зубажіння" й несправедливість, і чи утискає злочинна державонька права й свободи простих громадян;
- про особливості взаємин із хижою флорою та служницями;
- і, найголовніше - чому не можна давати Обраному нудьгувати.
━━━━━━༻❁༺━━━━━━
А чому дістав... читайте, й дізнаєтесь хх))
Очерет
211
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і


1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе знаю, як зі всім іншим, а нудьга в Темному Королівстві в дефіциті з появою Марті:)
Очерет, Ох, все, нудьгуючий юнак позбавлений інтернету це суцільна катастрофа! Для всіх, окрім читачів, бо цікаво ж, як він буде розважатися)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати