Фатальна ніч... — наближається до фіналу!

Тихого вечора!

Запрошую одразу до трьох розділів історії Есенії та Руслана.

Роман наближається до завершення! 

Після фіналу ціну буде змінено.

✨✨✨

— Гаразд. — холодно випалює.

Я завмираю, не зовсім розуміючи, що вона мала на увазі, але це коротке слово вселило в моє серце слабку надію.

— Що гаразд? — нервово перепитую. — То ти повернешся?

— Повернуся.

Видихаю з полегшенням. Але я занадто рано розслабився. Бо наступної миті вона видає:

— Руслане, я повернуся, але за однієї умови.

— Якої? — нервово перепитую.

— Я повернуся лише тоді, якщо ти подвоїш суму моєї оплати за послуги твоєї супутниці.

Хмурюся. Мені не шкода грошей, але ця вимога неприємна мені, бо це означає, що це справді буде ділова угода. А мене це зовсім не влаштовує. Дивлюся на неї і не впізнаю цю дівчину.

Вона сидить спокійна, холодна. Наче між нами взагалі нічого не було і їй байдуже до мене. І це шалено обурює мене.

— Есеніє...

— Руслане, якщо тебе це не влаштовує, я тебе не затримую. — Її голос звучить рівно, без жодних емоцій. — Якщо тобі настільки потрібна моя присутність... Тоді вона коштуватиме вдвічі дорожче. Тож у тебе є вибір...

Саме в цей момент я розумію, що справа давно вже не в грошах. Вона просто хоче зробити мені так само боляче, як боляче зараз їй.

Не встигаю нічого відповісти, бо дзвонить мій начальник безпеки.

Фатальна ніч з босом

Також запрошую до двох інших книг у процесі.

ТАНГО З МАЖОРОМ

Танго з мажором

 

КОПІЯ ХОЛОСТЯКА 

Копія холостяка

♥️♥️♥️

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Віккі Грант
22.06.2026, 22:14:19

❤️❤️❤️

Лія Тан
22.06.2026, 22:47:45

Віккі Грант, ♥️♥️♥️

Інші блоги
Щойно фінал, а вже завтра — новинка! Пограємо?
Тільки-но ми з вами видихнули, поставили емоційну крапку в історії Сейді та Джесс і відпустили дівчат насолоджуватися фіналом, як я вже несу вам дещо новеньке! Ви ж знаєте, я просто не можу залишити вас надовго без цікавенького
"Стороння особа" новий розділ
Книга Стороння особа напевно, дійшла до середини. Як вам здається. що там зараз відбувається--штиль, хвилювання чи шторм? Опишіть свої враження. Новий розділ читайте тут
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
"Соулмеми" завершено!
Привіт усім! Ця історія добігла кінця. Якщо чесно, я досить довго носилася з задумкою твору, постійно змінювала деталі. Але текст писався важко. Складні сюжетні повороти здавалися недоречними і неприродними. Тому,
Новинка та "Мелодія кохання"
Всім привіт! Я до вас із новинкою "Бійся темної води" Анотація: Під час Русального тижня річкова вода стає темною та небезпечною. Русалки скидають хвіст та виходять на берег босоніж, пускаючи за течією заквітчані
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше