Фенікс не просить дозволу
Пройшов рік. Рівно рік з того часу коли я змінилася. Просто сидячи сьогодні я думала про те,а чи змінилася я? Моє оточення, мої звички (в тому числі шкідливі) які вони зараз? Хто залишився зі мною?
По типу ми постійно порівнюємо себе з собою у минулому суто на день народження та новий рік. Але сьогодні звичайний день літа і чому я задалася питанням, що змінилося? Яка я була рівно рік тому у цей день? Що я робила? з ким спілкувалася? Який був мій внутрішній світ? Для чого робити порівняння ?
Моя думка така, щоб вчасно підловити себе в тому плані, а чи зростаємо ми? Чи стоїмо на місці? Люди, які були пасажирами, чи винесли ми урок з їхньої присутності в нашому житті ? А ті хто залишився мають право бути у статусі близьких друзів?
Багато питань, багато думок та легка посмішка на обличчі. І все головне думка, що я пережила сильну трансформацію. Вона булу болюча, але людину змінює біль...
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❣️❣️❣️
Ромул Шерідан, ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати