ВІдпустка
Вітаю усіх читачів та колег із завершенням публікації ПЕРШОЇ частини твору «Чорний Хрест»!
За цей час ми встигли добре ознайомитися зі світом, у який прийшов Філіп після закінчення свого Ритму. На цій, на перший погляд, прекрасній ноті я йду у відпустку до кінця червня, тому нових розділів «Чорного Хреста» очікуйте вже на початку липня!
На нас чекатимуть:
— довгоочікувана зустріч Генріха з Амелією;
— кульмінація лінії підсвідомих діалогів Гендарка та Генрі;
— зміна світосприйняття світу у процесі його дослідження;
— початок чогось настільки масштабного, чого ще точно ніхто не очікував побачити.
До того ж нещодавно я переглянув статистику прочитань «В’язниці Світів», яка вже майже рік як завершила свою публікацію, і був здивований тим, що її продовжують активно читати десятки людей, а за активністю вона навіть випереджає «Чорний Хрест»!
Аналогічна ситуація свого часу була і з «Фінальним Ривком», тому як подарунок нашим новим читачам та тим, хто вирішив ознайомитися з іншими моїми творами, я оновив та значно покращив обкладинки «Фінального Ривка» і «В’язниці Світів».
Свої враження обов’язково пишіть у коментарях!
А я вирушаю на довгоочікуваний відпочинок. Проте зв’язок із вами не зникне — я й надалі стежитиму за коментарями та відповідатиму на них.


6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНехай відпустка — буде розгоном перед фінальним ривком. Потужним⚡⚡⚡
Ромул Шерідан, О так! Вірю у це!
Гарної відпустки☺️
Василенко Сергій, Дуже дякую!
Гарного відпочинку!
Сергій Олексійович, Дякую)
Приємного відпочинку, бро;)
Стружик Лев, Дякую, бро!
Гарного відпочинку❤️
Агнія Бурне, Дякую!
Вдалої відпустки))))
Олена Ранцева, Дякую! :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати