Фінал
От і добігла кінця публікація ще однієї книги і зізнатись вона далась мені нелегко. На історію мене надихнула близька мені людина, тому як ви вже здогадалися написана вона на основі реальних подій. Звісно весь сюжет виключно плід моєї уяви, але ситуація взята з реального життя. І якщо Софія вже покарала свого сталкера, то в реалі, такого ще не вдається покарати. Але не будемо про сумне. Я дуже радію від того, що мені вдалось завершити вже другу книгу і як для тієї яка ніколи не планувала писати це неаби яке досягнення. Сподіваюсь ця історія знайде свого читача. Тож чекаю від вас вражень. До речі, в розробці вже маю ще одну книжечку називається вона "Проклятий бар" поки накидую чернетки, але новиночка вже скоро. Тож підписуйтесь щоб не загубити. З повагою Лія Мілар
P. S Зацініть нову обкладинку

3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю із завершенням ❤️ Обкладинка супер!❤️
Ксенія Кова, Дякую ❤️♥️❤️
Вітаю вас з фіналом✨Успіхів в наступних роботах✨
Василенко Сергій, Щиро дякую ♥️
Вже біжу дочитувати
Геннадіївна, Дякую, коли починала писати цю книгу, планувала трохи інакше повернути сюжет, але в процесі мої герої повели мене трохи не в той бік і та вже не зовсім вписується
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати