Додано
25.05.26 22:56:27
Наскільки «регулярно»?
Автори, хочу поцікавитися особисто у вас: як регулярно ви оновлюєте розділи? Інколи хочеться відкласти всі справи, викинути телефон й пропасти з мережі на тиждень. А потім згадуєш: ой, а я ж маю здивувати моє нішеве коло поціновувачів новим розділом. Звісно, зараз я не можу похвалитися горою шанувальників, але я щиро люблю мого читача. Напевно, якби не Букнет, то б я і не постила нічого.
А як часто оновлюєте розділи ви? Чи мотивує вас Букнет не впадавати в режим «неписуна»? І чи може читач почекати?
Маріанна Темницька
121
відслідковують
Інші блоги
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Друзі, сьогодні діє знижка на мій бестселер - "Дитина для колишнього"! Тут дуже незвичайні герої, зворушливі почуття і часом аж хочеться дати героям прочухана за те, що вони такі нездогадливі) Різниці
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
21 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯк читачка - я не люблю, коли автор зникає надовго. Я тоді знаходжу нову книжку і автора, який постійно має оновлення. Ну або завершені книжки)
Я пробувала різну викладку: і щодня і через день. Для мене оптимально вийшов графік чотири рази на тиждень. Так я встигаю зробити спойлери, візуал і подати все у соцмережах.
Краще не зникати і не робити довгих пауз, якщо ви вже викладаєте книгу. Навіть заради найцікавішої історії я б не чекала цілий тиждень до наступного оновлення.
Якщо ви пишете книгу в процесі (тобто не маєте запасу розділів) то викладайте менші частини але регулярно.
Саме регулярність і приваблює читачів. А ще звісно цікава історія, авторська подача і реклама. Успіху.
Маріанна Темницька, На безкоштовних дійсно це важко. Варто дивитися на збереження відео, не всі потім приходять читати, але відео їх все ж чимось зачепило.
Я рекламую платні книги і дуже добре відслідковую ефективність на рекламі старих книг: є реклама є покупки. А ще помітила, що там все ж краще йдуть завершені книги.
Швидко дійсно не буде, але головне результат.
Я не комерційний автор. Тож оновлюю коли заманеться))
Маріанна Темницька, Хочеться)) Що тут таїти. Але радше для галочки. Не для продажів.
Викладаю кожен день) Мені подобається коли моя книга дихає життям...Читачі кожен день щось пишуть, коментують ❤️Мене це дуже надихає. Якщо вже якийсь форс-мажор чи трохи піймала вигорання, попереджаю своїх читачів ( вони у мене всі дуже класні) ❤️
Маріанна Темницька, Щиро дякую! Навзаєм! ❤️
Щоб не трапилось - раз на три дні) Для мене це оптимальний графік.
Зодча Тіней, я теж
Мені здається, все просто - хочеться пропасти? Пиши наперед) Заплануй вихід розділу, та й гуляй)
Питання тут - мета? Для себе чи продаж. Якщо ви пишете для себе, то й робіть як заманеться.
Маріанна Темницька, Можна публікуватися для себе)
Цікаве питання....а ще цікаво як і де знаходити своїх шанувальників ❤️
Дехто каже що довгі розділи і часте оновлення втомлює читача...
Маріанна Темницька, Ну скоріш за все на кожен жанр свої читачі це стосується багато якої літератури. Смаки у всіх різні.
Як читач я люблю, коли історії викладають часто, а ще частіше читаю вже завершені книги ❤️
Але як автор поки сама не знаю, як правильно, бо на Букнеті я лише кілька місяців.
Та й зараз у мене такий період, коли не можу написати бодай щось.
Тому намагаюся не тиснути на себе надто сильно й просто потроху повертатися в історію ✨
Маріанна Темницька, Це точно♥️
Не знаю як правильно саме для алгоритмів.
Як читач я люблю чітку систему, а взагалі читаю коли дописано повністю.
Як автор історій орієнтуюся мабуть більше на свої вподобання - викладаю по графіку в один той самий час кожного дня.
Чи вигораю? Ні. Бо в мене є трохи запасів в тумбочці)) тому якщо зʼявляється бажання пропасти, то відстрочений графік публікацій дасть мені таку можливість.
Агнія Бурне, Запаси в тумбочці роблять свою справу))
Ну якщо я вже викладаю книгу - то намагаюсь кожен день чи хоча б день через день.
А ось між книгами... ну... тут як карта ляже)))
Марк Лис, Усі такі продуктивні)))
Я просто залишу ❤️❤️❤️
Крісті Ко, ❤️
Звісно, хотілося б регулярно, але бажання не завжди збігаються з можливостями ❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, Як я вас розумію))
Найкраще для читачів і для самої книги — оновлювати кожного дня або хоча б 5-6 разів на тиждень. В мене так не завжди виходить. Але стараюся. І так, Букнет мотивує писати. Якби не публікувала, то книги так би й залишилися з п'ятьма розділами і все. А коли знаєш, що читають і чекають, то сідаєш і пишеш.
Анна Потій, Так! Що мотивує, те мотивує. Коли є фідбек)
Найкраще кожен день, або через день і обов'язково читачу говорити графік. Бо тоді читачу буде не цікаво чекати вашого натхнення.
Ганна Літвін, Але ми всі люди…
Бажано щодня, бо читачі не люблять довго чекати.
Ава Роуз, Розумію, нетерплячі))
Я в таких випадках закидаю текст одразу в «призначити дату публікації» і спокійно відволікаюсь на власне життя)) першу книгу я взагалі повністю закинула на платформу і просто призначила дату на кожен розділ))) мені, особисто, так легше✨ навіть, якщо я захожу сюди кожну годину, все одно в робочі дні мені не потрібно кожного вечора в паніці йти щось викладати) а так сіла на вихідних, отримала натхнення, закинула текст і мінімум на тиждень - спокій))❤️
Ана Харві, Хороший приклад, але знову ж таки, коли книга у вас готова, а не у періоді написання або редагування)
Щодня, якщо хочете набрати регулярних читачів
Софія Анрі, Мені іноді важко писати по розділу щодня)
Зараз публікую щодня, окрім вихідних.
Книжка написана, тому тільки вичитую і редагую)
Але інколи нападає на мене цей «неписун» і думаю, а може ну його все…
Мар Тен, У такому разі збираємо себе до купи і пишемо далі ;)
Краще щодня. Але бувають не передбачені ситуації.....Тоді краще про це написати в блозі❤️
Соломія Делейн, Ваша правда)
завісіт от возраста.
в молодості можна й кілька раз на день,
в средні віка - до 3 раз на тиждень
а в підстаркуватому возрасті і раз на рік - то свято...
главне - регулярність
Світлана Бескед, апчхі
«Привіт! Пропоную взаємну підтримку, щоб підняти один одному актив і допомогти набрати перших підписників [INDEX]. Підписуйтеся на мій профіль, залишайте коментар під цим дописом — і я обов'язково підпишуся на вас у відповідь!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати