Коли кажуть "Молодець"

Доброго часу доби, шановне панство.

Ну шо, мої пташечки, пощебечемо?))

Я знаю, що новини у нас що не день, то все від відчаю й до радості, але ж новий день й нові турботи. Та й я давно вам сюди не щебетала. А новин трошки назбиралося, тому ось потішу вас ними.

Можливо, потішу))

Почну з подяк. Як годиться гостинній господині (сорі за тавтологію) дякую за підтримку Ілюзії. Дякую, що купили, дякую, що купуєте, дякую, що шануєте персонажів, підтримуєте їх добрим словом й не цураєтеся коментувати. Ваша авторка завжди тішиться, як дитина, коли їй кажуть «Молодець»))

А тепер до головного. Чому, власне, цей блог виборов собі право на життя: я дописала Ілюзію. Й, напевно, це буде одна з найбільших моїх книг. П’ятдесят розділів настрочила. Оце сіла сьогодні передивитися, перечитати, підрихтувати, та й подумала: «Оце ти, Інна, дала».  Завтра, згідно графіку, вийде 29 розділ, тому ми з Ілюзією ще трохи пооремо букнетівські простори.

Зараз взяла для себе невеличку перерву, а коли сяду за нову книгу почну маякувати) Власне, ця історія давно чекає своєї черги й готувалася я до неї ще з лютого. Сподіваюся, все вийде)

А ви читайте гарні книжечки. Посилання на Ілюзію лишаю.

Ілюзія ненависті

І хай згорить москва!

19 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Клас клас! Читаю з задоволенням! Дякую!

avatar
Юлія
24.05.2026, 23:15:18

Ця історія, як і ця обкладинка займає топове місце серед всіх романів про мафію. Всіх люблю, але є певні, що найдужче припадають до душі...

Інна Камікадз
25.05.2026, 07:57:07

Юлія, за обкладинку багато хороших відгуків отримала)) От інколи вдається зробити все так як треба, під персонажів. Цього разу також вдалося

avatar
Світлана Фецич
24.05.2026, 21:17:21

Дякую від себе і від всіх шанувальників за те, що допомагаєте триматись на плаву. З героями Ваших книг почуваю себе великою дружньою родиною.

Інна Камікадз
24.05.2026, 21:41:27

Світлана Фецич, Я також тримаюся на плаву завдяки книгам)

avatar
Ольга Щербіна
24.05.2026, 20:20:22

Ваші книги чудові! Всі читаю з великим захопленням ❤️

Інна Камікадз
24.05.2026, 20:24:02

Ольга Щербіна, Рада,що подобається❤️

avatar
Валенсія
24.05.2026, 19:59:37

Кожна Ваша книга - це шедевр. Читаєш і разом з героями проходиш їхнє життя. Дякую за чудові твори, для мене найкращі. Пишу чисту правду. Успіхів подальших, а найголовніше- спокій в Україні, але його, нажаль, немає..,.

Інна Камікадз
24.05.2026, 20:23:41

Валенсія, А я вам вірю. Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Вень Чжулун
24.05.2026, 18:11:29

♥️♥️♥️

Інна Камікадз
24.05.2026, 18:23:55

Вень Чжулун, Дякую ❤️

avatar
Tetiana Romanenko
24.05.2026, 17:15:48

Спіймала себе на думці, що не поспішаю читати "Ілюзію ненависті", розтягую задоволення, смакую. Думками лину до попередніх ваших творів, вони як дерева переплелися коріннями , пустили нові пагони. Кожна ваша книга має свій післясмак і ще довго не відпускає. Дякую за вашу працю, бережіть себе !

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
24.05.2026, 18:23:48

Татьяна Романенко, Кропітка праця завше дає гарний результат. Потім і сам милуєшся та дивуєшся, як це створив)

avatar
Людмила Майдан
24.05.2026, 17:57:47

Перша ваша книга, яку я ще не читавши вже придбала))) Почала вкотрий раз перечитувати "" Геніальну..." ну а там і всіх родичів))) та й так і дійду до Ілюзії)))
А та недокраїна хай уже провалиться крізь землю!!! Задовбали вже(((

Інна Камікадз
24.05.2026, 18:22:45

Людмила Майдан, Не просто задовбали, а вже хочеться відстрілювати їх без жалю

Вітаю вас, наша плодовита авторко, ви молодець!!! Обожнюю всі ваші книги! "Ілюзію"читаю главу за главою. От би Гордій з Устиною насправді придумали таку ракету,щоб в@башили по окшані і щоб з них і цурок не залишилося!!!
Слава Україні!♥️♥️♥️

Інна Камікадз
24.05.2026, 17:37:29

Наталья Русанова, Ракету вони зроблять, а куди та полетить ми й так знаємо)

avatar
Nata Bond
24.05.2026, 17:19:45

І нехай буде побільше гарних людей! Бо ця внутрішня краса змінює світ навкруги!

Інна Камікадз
24.05.2026, 17:25:28

Nata Bond, Гарні люди, саме всередині, справді неймовірні. До них тягнешся. Але їх мало і вони зараз шифруються)

avatar
Halyna
24.05.2026, 17:09:21

❤️❤️❤️

Інна Камікадз
24.05.2026, 17:10:28

Halyna, Дякую ❤️

Дякую за цікаву історію

Інна Камікадз
24.05.2026, 17:10:20

Наталья Храпакова, Рада, що вам подобається

avatar
Таня Ковтун
24.05.2026, 16:54:58

Пані Інно, ви неодноразово молодець! За те, що пишете про наших козаків та козачок, бо вони найкращі, бо вони варті уваги та підтримки! А невмиті хай згинуть на віки!

Інна Камікадз
24.05.2026, 17:02:09

Таня Ковтун, Колись так і буде. Я вірю, що вони згинуть

Вітаю вас.

Інна Камікадз
24.05.2026, 16:50:10

Василенко Сергій, Щиро вам дякую ❤️

avatar
Олена Гушпит
24.05.2026, 16:39:26

Ви МОЛОДЕЦЬ!!! ❤️❤️❤️ І не тільки з «Ілюзією..»!!! Кожна ваша історія має такий потужний посил,що просто неможливо бути байдужим!!! Дякую вам!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
А невмиваним як тупим ножем по яйцях перемога Сашка,от і казяться!!! На порох!!!!!!!!!!!!!!!

Інна Камікадз
24.05.2026, 16:42:10

Олена Гушпит, Невмиті чекають, коли ми впадем на коліна, а ми все не падаємо

avatar
Соланж Седу
24.05.2026, 16:38:44

❤️❤️❤️

Інна Камікадз
24.05.2026, 16:41:36

Соланж Седу, Дякую ❤️

avatar
Оксана Кіс
24.05.2026, 16:35:29

Ілюзія виходить неймовірною історією ,як і всі ваші інші .Інно ,Ви молодець!Історія дуже сильно зачіпає ,тому ,Інно ,як тільки Ви даєте анонс ,ми читачки вже малюємо свої сюжети в голові.Що і як буде? Тому ,пишіть ,творіть ,витворяйте ,а ми підтримаємо і читатимемо.
А рашиська помийка нехай згорить дотла ,а попіл розвіється ,щоб і знаку не було.

Інна Камікадз
24.05.2026, 16:37:48

Оксана Кіс, Як би ж уже не було. Коли воно згорить...

Дівчатка, ця книга варта уваги!!!! Хто ще не читав приєднуйтесь! Не пожалкуєте!!!

Інна Камікадз
24.05.2026, 16:33:44

Людмила Ковалевская, Бо ж генії))) Дякую ❤️

avatar
Неонила Адинец
24.05.2026, 16:30:01

Дуже захоплююча історія

Інна Камікадз
24.05.2026, 16:33:33

Неонила Адинец, Щиро вам дякую ❤️

Інші блоги
Залишилося ще трохи
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Мелодія нової історії
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше