Обкладинка. Яку обрати?

Різниця в затемені фону.

1.

2.

3.

20 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Куранда Валерія
24.05.2026, 13:14:34

3 - все добре видно✨️

Показати 2 відповіді
Куранда Валерія
24.05.2026, 15:07:01

Агнія Бурне, камін додає тепла та затишку закоханим)

avatar
Анжеліка Вереск
24.05.2026, 14:38:01

Перша, там підвищена контрастність) та й назва краще читається завдяки затемненню

Агнія Бурне
24.05.2026, 14:57:36

Анжеліка Вереск, мені також 1 подобається, але там чоловіка майже не видно

Все залежить від того про що книга.
1 обкладинка темна, у центрі жінка і вогонь. Це більше книга про жінку і нездорові відносини. Можливо про маньяка, чи тирана. І бачимо від першої особи скоріш за все.
2 - У центрі пара і додаткові елементи. Вогонь і картина. Це про відносини в яких своя історія, яка має десь хворобливі моменти, але це про двох. Можливо події показані з погляду двох осіб. А не тільки від однієї особи.
3. Світла. Тут все ясно, чисто, зрозуміло. В центрі пара. - Це про здорові, нормальні відносини.

Так як ви автор і краще знаете про що твір, то ви і обираєте в залежності від змісту і того, що ви хочете підкреслити.

Агнія Бурне
24.05.2026, 14:57:04

Анастасія Коваленко, дякую за влучний аналіз, тепер мені легше визначитися❤️

1

Агнія Бурне
24.05.2026, 14:55:51

Василенко Сергій, дякую❤️

avatar
Очерет
24.05.2026, 14:11:39

Перша була б ідеальна, якби трохи світла вгорі додати. Але й друга нічогенька. Третя - то як займатись... оцим от... при світлі)) Ну, на мій погляд.

Показати 10 відповідей
Агнія Бурне
24.05.2026, 14:55:39

Очерет, це вже звучить, як початок трилера з еротичною лінією))))

avatar
Оксана Павелко
24.05.2026, 13:30:01

Мені більше 2 варіант сподобався, хоч на третій краще все розгледюється))

Показати 2 відповіді
Оксана Павелко
24.05.2026, 14:34:16

Агнія Бурне, Якби ви не сказали, я б і не звернула уваги ))

avatar
Айрена Стея
24.05.2026, 13:17:15

2 варіант . Якраз те що треба

Агнія Бурне
24.05.2026, 14:22:40

Айрена Стея, ❤️дякую

avatar
Ulyana Summers
24.05.2026, 12:35:54

2, бо перша не видно чувака, а третя вже засвітла

Агнія Бурне
24.05.2026, 14:22:27

Ulyana Summers, оптимальна 2, дякую)

avatar
Крісті Ко
24.05.2026, 12:27:51

2) ♥️♥️♥️

Агнія Бурне
24.05.2026, 14:22:01

Крісті Ко, дякую, більшість за неї))

avatar
Morwenna Moon
24.05.2026, 13:36:21

Друга оптимальна

Агнія Бурне
24.05.2026, 14:21:08

Morwenna Moon, також так думаю, але подобається 1

avatar
Вень Чжулун
24.05.2026, 13:57:21

або 2 або 3, перша візуально дуже темна

Агнія Бурне
24.05.2026, 14:20:41

Вень Чжулун, дякую❤️

avatar
Євген Званіч
24.05.2026, 14:09:59

2

Агнія Бурне
24.05.2026, 14:20:21

Євген Званіч, дякую❤️

avatar
Вадим Сухобрус
24.05.2026, 14:15:10

Якось мені жодна, бо назва на обличчі... Хоча, мабуть перша зверху, бо там чудовий акцент на героїні, вогні, полотні та віскі. А обличчя тоді вже ні до чого)

Агнія Бурне
24.05.2026, 14:20:13

Вадим Сухобрус, я як те перекотиполе))) туди - сюди) всі наводять якісь слушні аргументи. Треба придумати як то все зліпити в одне. Дякую❤️

avatar
Olena I
24.05.2026, 12:18:48

2. Більш інтимно, пристрасно, бажано!)

Агнія Бурне
24.05.2026, 12:19:25

Olena I, ай) дякую❤️

avatar
Mayday
24.05.2026, 12:15:01

Другий))

Агнія Бурне
24.05.2026, 12:15:50

Mayday, Дякую, за нього найбільша кількість рук))

2. Ідеальний. В першому занадто темно. Третій , камін при світлі дня сумнівна дія)

Агнія Бурне
24.05.2026, 12:13:22

Магістр Анімарум, так))) дійсно. Камін трохи не вписується в світлу тему. Дякую за підказку❤️

avatar
Дар'я Пойманова
24.05.2026, 12:05:48

Я за другий варіант❤️

Агнія Бурне
24.05.2026, 12:08:00

Дар, ну тоже так, середнє по затемненню і деталі видно і не дуже темно, дякую за пораду❤️

avatar
Іванка Сокіл
24.05.2026, 12:06:22

Варіант 1

Агнія Бурне
24.05.2026, 12:07:15

Іванка Сокіл, Дякую❤️

avatar
Солеста Бескид
24.05.2026, 11:51:08

Мені подобається, третій варіант більше видно деталі ❤️

Агнія Бурне
24.05.2026, 12:06:13

Солеста Бескид, Дякую за допомогу❤️

avatar
Ана Харві
24.05.2026, 11:54:34

Я за перший варіант)) більше нуару і загадковості❤️

Агнія Бурне
24.05.2026, 12:05:46

Ана Харві, Дякую, я також за 1, але ніби сильно затемнена)

Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Знайомство
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня.
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше