Додано
24.05.26 11:50:07
Обкладинка. Яку обрати?
Різниця в затемені фону.
1.

2.

3.

Агнія Бурне
162
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків
Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
20 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти3 - все добре видно✨️
Агнія Бурне, камін додає тепла та затишку закоханим)
Перша, там підвищена контрастність) та й назва краще читається завдяки затемненню
Анжеліка Вереск, мені також 1 подобається, але там чоловіка майже не видно
Все залежить від того про що книга.
1 обкладинка темна, у центрі жінка і вогонь. Це більше книга про жінку і нездорові відносини. Можливо про маньяка, чи тирана. І бачимо від першої особи скоріш за все.
2 - У центрі пара і додаткові елементи. Вогонь і картина. Це про відносини в яких своя історія, яка має десь хворобливі моменти, але це про двох. Можливо події показані з погляду двох осіб. А не тільки від однієї особи.
3. Світла. Тут все ясно, чисто, зрозуміло. В центрі пара. - Це про здорові, нормальні відносини.
Так як ви автор і краще знаете про що твір, то ви і обираєте в залежності від змісту і того, що ви хочете підкреслити.
Анастасія Коваленко, дякую за влучний аналіз, тепер мені легше визначитися❤️
1
Василенко Сергій, дякую❤️
Перша була б ідеальна, якби трохи світла вгорі додати. Але й друга нічогенька. Третя - то як займатись... оцим от... при світлі)) Ну, на мій погляд.
Очерет, це вже звучить, як початок трилера з еротичною лінією))))
Мені більше 2 варіант сподобався, хоч на третій краще все розгледюється))
Агнія Бурне, Якби ви не сказали, я б і не звернула уваги ))
2 варіант . Якраз те що треба
Айрена Стея, ❤️дякую
2, бо перша не видно чувака, а третя вже засвітла
Ulyana Summers, оптимальна 2, дякую)
2) ♥️♥️♥️
Крісті Ко, дякую, більшість за неї))
Друга оптимальна
Morwenna Moon, також так думаю, але подобається 1
або 2 або 3, перша візуально дуже темна
Вень Чжулун, дякую❤️
2
Євген Званіч, дякую❤️
Якось мені жодна, бо назва на обличчі... Хоча, мабуть перша зверху, бо там чудовий акцент на героїні, вогні, полотні та віскі. А обличчя тоді вже ні до чого)
Вадим Сухобрус, я як те перекотиполе))) туди - сюди) всі наводять якісь слушні аргументи. Треба придумати як то все зліпити в одне. Дякую❤️
2. Більш інтимно, пристрасно, бажано!)
Olena I, ай) дякую❤️
Другий))
Mayday, Дякую, за нього найбільша кількість рук))
2. Ідеальний. В першому занадто темно. Третій , камін при світлі дня сумнівна дія)
Магістр Анімарум, так))) дійсно. Камін трохи не вписується в світлу тему. Дякую за підказку❤️
Я за другий варіант❤️
Дар, ну тоже так, середнє по затемненню і деталі видно і не дуже темно, дякую за пораду❤️
Варіант 1
Іванка Сокіл, Дякую❤️
Мені подобається, третій варіант більше видно деталі ❤️
Солеста Бескид, Дякую за допомогу❤️
Я за перший варіант)) більше нуару і загадковості❤️
Ана Харві, Дякую, я також за 1, але ніби сильно затемнена)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати