Фенікс

Я досить давно вже нічого не писала, мабуть зараз у мене такий період в житті. Просто інколи кожен письменник вигорає. Або йому просто немає, що написати. Хоча інколи є дійсно багато що сказати, але в тебе просто немає сили. Дні, що проходять зараз дуже схожі один на одного. І коли в нашому житті все налагоджується в нас є кохана людина, близькі друзі, чудова робота. Я не кажу,що в нас взагалі все ідеально, але відносно краще ніж тоді коли в нас в житті були проблеми чи депресія. І чому коли людина чогось досягає вона наче стає нещасливою? Тобто самий шлях і процес досягнення цілі роблять нас щасливішими, більш мотивовані, якимось такими, що горять, але не згорають досягнувши своєї цілі...

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Ранцева
21.05.2026, 18:01:35

О, це у філософії є таке поняття: за миттю найбільшого тріумфу приходить відчуття гіркої поразки

Показати 3 відповіді
Іванна Роман
22.05.2026, 10:43:02

Олена Ранцева, ❤️

Інші блоги
Присмерк Європи.
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Найкращі татка у моїх книгах до Дня батька
Вітаю! Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
✤ От вам і імператорська родина! ✤
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Той, хто залишився назавжди
Іноді мені здається, що кожен автор має героя, який залишається з ним назавжди. Не найпопулярнішого. Не найідеальнішого. Просто того самого. Того, про кого згадуєш через роки. Того, чий біль відчував майже як власний. Того,
Моїй старшій доньці було десять, сину 8,молодшій 5
Коли почалася війна, моїй дитині було десять років, сину 8 і ще одній лише 5.Я досі думаю про те, як швидко війна змушує дітей дорослішати. Які вони були до і якими стали після. А ви помітили це в своїх дітях?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше