Додано
15.05.26 21:03:24
Авторка яка закінчила першу книгу!
Так, це я))
Радію як дитина! Для мене це досі щось нове і мені не віриться як швидко промайнув час з дня старту ❤️
Книга

Вже хоче бути прочитана вами!
Я читаю усі коментарі та дякую кожному хто підтримав мене!
Також, сподіваюся на нові знайомства)) Пишіть!
Луна Томс
162
відслідковують
Інші блоги
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом?
Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю! Давайте зробимо взаємну рекомендацію?
Шепіт Місяця, Добре, домовилися)) Від себе напишу рекомендацію 27 числа, вже досягла ліміту зараз)
Вітаю!
Це неймовірне відчуття ❣️
Бажаю закінчувати і наступні без проблем.
Олеся Тиха, З підтримкою від вас, обов'язково ☺️❤️❤️
Напевно більшість з нас авторів пам'ятають, як ніхто, це відчуття))
Мої найщиріші вітання ☺️❣️⭐
Оксана Павелко, Дякую вам від усього! ❤️
Вітаю!♥️♥️♥️
Євген Званіч, Приємно ☺️
Вітаю!♥️ Загляну до вас.
Олена Мисак, До зустрічі ❤️ Дякую вам!
Вітаю з закінченою роботою✨Натхненням вам в наступних нигах✨
Василенко Сергій, Дякую, непримінно ❤️❤️❤️
Вітаю ❤️❤️❤️
Ірина Скрипник, Вдячна ❤️❤️❤️
Вітаю з першою завершеною книгою! Бажаю натхненя та гарних читачів.
З вашою книгою познойомлюсь ближче непримінно. Вона в мене вже в бібліотеці.
Еллі Мун, Це дуже цінно ❤️ Напишіть свої враження, це допоможе мені ставати кращою))
Вітаю з завершенням! То неймовірне відчуття отримати доказ результату своєї праці!
Анна Лінн, Дякую ❤️❤️❤️ Стільки емоцій) Досі не вірю!
Вітаю! Це дуже приємне відчуття! Бажаю нових історій, які вас ще більше порадують.
Вадим Сухобрус, Дуууже приємно ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати