Візуал до глави Некромаркетинга

— О! — видихнула я з полегшенням, борючись із бажанням кинутися йому на шию. — Людина!
Постать наблизилась. На ній був ідеально скроєний темний костюм. Пальто. Циліндр.
Я мало не розплакалася знову — цього разу вже від щастя. Нормальна людина. Нарешті.
— Перепрошую! — я пришвидшила крок. — Ви не підкажете, як…
Незнайомець повільно повернув голову. І я побачила морду. Вовчу. Величезну. Вкриту сірою шерстю. З-під циліндра стирчали гострі вуха. Жовті очі уважно втупилися в мене.
А потім істота дуже ввічливо підняла капелюха.
— Прекрасний вечір для прогулянки, пані, — прогарчало воно глибоким баритоном. — Хоча ви дивно пахнете.
Я завмерла. Мій мозок теж завис на стадії обробки картинки. Здається, навіть внутрішній голос прошепотів щось на кшталт: «Ну все. Ми старалися».
Лікантроп втягнув носом повітря й усміхнувся. Трьома рядами зубів.
Я розвернулася й побігла.
Позаду пролунало здивоване:
— Пані?..
— НІ! — крикнула я в туман. — Я вже зрозуміла, що у вас тут дуже толерантний світ, але я не готова до міжвидового нетворкінгу!

 

 

А ви готови? =) Читати Некромаркетинг. Smm для іншого світу

31 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Наче "Червона шапочка"

Анна Лінн
13.05.2026, 23:24:01

Валентина Бродська, Казки постійне лізуть, несвідомо )

avatar
Зодча Тіней
13.05.2026, 21:31:23

"Пані?.." - я прямо відчула це щире здивування вихованого лікантропа. Неймовірно затишний і водночас драйвовий текст. Назва "Некромаркетинг" інтригує не на жарт, успіхів вам з просуванням у обох світах!

Анна Лінн
13.05.2026, 22:57:27

Зодча Тіней, Ну так, Марі трохи не вихована, коли перелякана =))

avatar
Ольха Елдер
12.05.2026, 17:14:06

Я до вас обов'язково прийду) Мені теж треба повчитись маркетингу та смм)) ❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Ольха Елдер
12.05.2026, 21:22:16

Анна Лінн, Все можна адаптувати))

avatar
Нія Велесова
12.05.2026, 21:15:37

Готові?

avatar
Аріда Демоніар
12.05.2026, 21:11:45

Чудовий візуал, а ще він дуже добре передає атмосферу того, що відбувається ❤️❤️❤️☺️☕

Анна Лінн
12.05.2026, 21:12:52

Аріда Демоніар, ❤️❤️❤️

avatar
Мельська Наталі
12.05.2026, 21:09:01

❤️❤️❤️

avatar
Неба Крайчик
12.05.2026, 21:03:46

❤️❤️❤️

avatar
Люмен Белл
12.05.2026, 20:59:38

❤️❤️❤️

(✿◕‿◕✿)

avatar
Белла Ісфрелла
12.05.2026, 18:00:13

❤️❤️❤️

Анна Лінн
12.05.2026, 18:39:35

Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️

avatar
Ірина Скрипник
12.05.2026, 17:29:47

❤️❤️❤️

Анна Лінн
12.05.2026, 17:43:19

Ірина Скрипник, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Родан
12.05.2026, 16:01:59

Навіть не знаєш, як реагувати: чи то тікати, чи в реверансі кланятись)))

Показати 3 відповіді
Анна Лінн
12.05.2026, 16:29:08

Олена Родан, Та, Марі за манерами ще треба сходити то бабці ))

avatar
Христина Вілем
12.05.2026, 16:01:10

Ой, несподівано))

Анна Лінн
12.05.2026, 16:24:51

Христина Вілем, ♥️♥️♥️

avatar
Аса Шель
12.05.2026, 15:58:09

Цікаво вийшло♥️

Анна Лінн
12.05.2026, 16:24:42

Аса Шель, Дякую _)

avatar
Марія Залевська
12.05.2026, 14:44:20

Як неочікувано і цікаво!

Анна Лінн
12.05.2026, 14:51:29

Марія Залевська, =))

avatar
Джулі Мун
12.05.2026, 14:41:06

Чудовий візуал ♥️♥️♥️

Анна Лінн
12.05.2026, 14:51:24

Джулі Мун, Дякую

avatar
Тея Калиновська
12.05.2026, 14:34:26

Дійсно толерантний світ і така неввічлива пані)))❤️✨❤️✨❤️

Анна Лінн
12.05.2026, 14:51:17

Тея Калиновська, Сучасним пані треба трохи манер =))

avatar
Стасія Мун
12.05.2026, 14:45:53

Хаааа))) крутий уривок))

avatar
Крісті Ко
12.05.2026, 14:18:33

❤️❤️❤️

Анна Лінн
12.05.2026, 14:21:07

Крісті Ко, ❤️❤️❤️

avatar
Delulu Fabii
12.05.2026, 14:16:03

Ай-я-яй! Як неввічливо! Такий статечий вовчик, і така груба реакція...

Показати 2 відповіді
Delulu Fabii
12.05.2026, 14:18:56

Анна Лінн, оу) значить буде шанс перепросити) це добре)

avatar
Ганна Літвін
12.05.2026, 13:58:29

Прикольно✨️

Анна Лінн
12.05.2026, 14:16:25

Ганна Літвін, ❤️❤️❤️

avatar
Юкарі Ейрі
12.05.2026, 14:10:02

❤️❤️❤️

Анна Лінн
12.05.2026, 14:16:21

Юкарі Ейрі, ❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
12.05.2026, 14:11:45

Прикольний дуже уривок ❤️

Анна Лінн
12.05.2026, 14:16:18

Morwenna Moon, ❤️❤️❤️

avatar
Очерет
12.05.2026, 14:03:19

Еее... можливо, "міжвидового коворкінгу"?))

Анна Лінн
12.05.2026, 14:16:10

Очерет, Ні, приміщення він поки не встиг запропонувати )

Ох який бусічка ❤️

Показати 2 відповіді

Анна Лінн, Тому я і не писала, що гарний чи спокусливий. На тварин мене не тягне))) Він як цуценяточко, за вухом почухати))

avatar
Ірина Саха
12.05.2026, 13:49:53

❤️❤️❤️

Анна Лінн
12.05.2026, 13:50:22

Ірина Саха, ♥️♥️♥️

avatar
Неба Крайчик
12.05.2026, 13:31:40

ООО, це чудово! Міжвидовий нетворкінг ахахах

Анна Лінн
12.05.2026, 13:50:07

Неба Крайчик, Свою нет ще треба налаштовувати =))

avatar
Олена Ранцева
12.05.2026, 13:32:13

❤️❤️❤️

Анна Лінн
12.05.2026, 13:49:49

Олена Ранцева, ♥️♥️♥️

avatar
Мрія Чарівна
12.05.2026, 13:32:33

❣️♥️♥️♥️❣️

Анна Лінн
12.05.2026, 13:49:46

Мрія Чарівна, ♥️♥️♥️

avatar
Анна Лір
12.05.2026, 13:36:09

Яка неочікувана зустріч❤️❤️❤️

Анна Лінн
12.05.2026, 13:49:37

Анна Лір, Звичайний вечірній променад =)

avatar
Ромул Шерідан
12.05.2026, 13:45:15

Справжній джентльмен))

Анна Лінн
12.05.2026, 13:48:56

Ромул Шерідан, А то =))

Інші блоги
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Любителям сучасних любовних романів
Всім привіт! Сьогодні діють знижки на сучасні любовні романи про фіктивні стосунки. Знижка на сучасний любовний роман “Дружина на заміну” Уривок: — Я не пам’ятаю. Ти справді мій чоловік? — дивлюся з
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше