Роздуми письменниці

У вас теж таке буває? 

Сідаєш «на 15 хвилин почитати»… і все. Мінус сон, режим і адекватність.. 

До речі, а ви читаєте кілька книг одночасно чи тільки одну?
Бо я або повністю живу в одній історії, або хаотично стрибаю між жанрами...

І ще цікаво: ви любите читати вночі чи вдень? 

Хочу почути ваші думки... 

15 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Volodymyr Krashevskiy
11.05.2026, 17:51:13

Я перечитую книжки, які вже колись читав.Також планую читати ті, що маю в своїй бібліотеці, але ще не читав.

Стейсі Мур
12.05.2026, 03:11:01

Volodymyr Krashevskiy, О, це дуже класно.
Перечитування інколи навіть краще, ніж перше читання — помічаєш деталі, які тоді могли пройти повз.
А своя бібліотека — це взагалі скарб, там завжди є що відкрити заново.

Останнім часом читаю в дорозі, поки їду на роботу, а потім з роботи. Чесно кажучи, мені важко зосередитися на читанні, коли довкола багато людей. Але я вчуся цьому. Не думати, чи хтось дивиться. Не дослухатися до чужих голосів. Натомість занурюватися у слова, які біжать перед очима. Я повільний читець. Стараюся не підганяти себе, щоб було швидше. Читаю стільки, на скільки вистачає сил. Принаймні зараз. Для мене краще завершити одну історію і почати наступну, щоб не плутались події в голові. Хоча так багато книг, так багато життів ще можна прожити... Подумую таки почати читати паралельно. Можливо, різні жанри, щоб сюжети не спліталися воєдино )

Стейсі Мур
12.05.2026, 03:08:59

Каріна Бондаренко, Мені так відгукнулося про читання в дорозі..
І про те, що не треба себе підганяти теж. Книги ж мають приносити задоволення, а не відчуття, що ти кудись запізнюєшся ..
А різні жанри паралельно — хороша ідея, тоді історії не так змішуються в голові ..

avatar
Хелена Ніка
11.05.2026, 14:58:38

Так ,я також дуже люблю читати ,звичайно,якби був час. Скажіть будь ласка хто модератор?

Стейсі Мур
12.05.2026, 02:59:27

Хелена Ніка, Ох, це точно .. Час - це вічна проблема...

avatar
Вадим Сухобрус
11.05.2026, 10:28:54

Лише б час був та було що читати...

Стейсі Мур
12.05.2026, 02:55:44

Вадим Сухобрус, Оце точно..
Бо список “хочу прочитати” росте швидше, ніж знаходиться вільний вечір..

avatar
Вень Чжулун
11.05.2026, 09:43:05

Знайомо)

Стейсі Мур
12.05.2026, 02:54:39

Вень Чжулун, Та сама історія..
Спочатку «я так не зможу», а потім сидиш уже з кількома відкритими книгами й нормально..

avatar
Кіт Анатолій
11.05.2026, 07:48:49

Раніше ніколи не читав кілька книг одночасно, але зараз потроху починає вдаватися ʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ♥️

Стейсі Мур
12.05.2026, 02:52:49

Кіт Анатолій, Ооо, розумію..
Я теж колись думала, що одна книга за раз — максимум. А потім Букнет як затягнув..

avatar
Лана Нова
10.05.2026, 23:46:34

Раніше ніколи не читала декілька книг одночасно, а тепер на Букнеті читаю, тому що такий формат. Взагалі більше люблю читати від початку до кінця, можу й ніч. З написанням так само, буває не можливо зупинится, вже й очі не бачать, і спина не розгинається, а пальці княпають)))

Показати 2 відповіді
Лана Нова
11.05.2026, 00:56:18

Стейсі Мур, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Ранцева
10.05.2026, 21:55:36

У мене так останнім часом з дорамами)

Показати 4 відповіді
Олена Ранцева
10.05.2026, 23:42:03

Стейсі Мур, О, це теж цікава тема))

avatar
Марія Залевська
10.05.2026, 22:09:28

Звісно! І читаю кілька книг одночасно, і пишу, і ночі не сплю((
Я сова, тому вночі все люблю, але і ранок починати з гарних книг дуже приємно ❤

Стейсі Мур
10.05.2026, 22:10:41

Марія Залевська, Я також сова.. Ніч для мене - цей найпродуктивніша частина доби..

avatar
Єва Борея
10.05.2026, 21:35:15

Я можу ковтнути книгу за ніч, і так само спокійно читати оновлення (але якщо це кожен день чи через день. Чекати довго маленьку частину не можу, швидко забувається). Загалом це дійсно вечір-ніч, бо вдень не так багато вільного часу і можуть відволікати. Зараз читаю одночасно десь 7-8 книг. Стало зручно по частинах читати, коли часу не вистачає)

Показати 2 відповіді
Єва Борея
10.05.2026, 22:08:21

Стейсі Мур, Так... Але підходить, коли настрій різний)

avatar
Анна Потій
10.05.2026, 21:51:27

В мене крайнощі: можу прочитати один розділ за день, а можу прочитати всю книжку за ніч))) Часто читаю декілька в процесі. Спокійно, не гублюся в них. Так само, як і легко пишу декілька одночасно. Для мене не проблема перемикатися. Улюбленого часу немає - коли хочеться (або коли оновлення на улюбленій книзі), тоді і читаю. Воно по-різному буває.

Стейсі Мур
10.05.2026, 22:07:35

Анна Потій, Те, що ти легко перемикаєшся між кількома історіями, ще й пишеш паралельно — це взагалі рідкісна штука, більшість або губиться, або не може так розділяти сюжети.
Головне, що ти читаєш так, як тобі комфортно..

avatar
Ulyana Summers
10.05.2026, 21:34:54

Буває деколи що не можу заснути поки не почитаю і не взнаю що там було. Із недочитаних в мене лише манга. Бо мангаки довго випускають нові глави. А книжки завжди всі читаю до кінця

Стейсі Мур
10.05.2026, 21:59:54

Ulyana Summers, Ох, це дуже знайоме відчуття. Коли ніби не можеш заснути, поки не дізнаєшся, що там далі — це означає, що історія реально затягнула.
І так, з мангою у всіх одна біль, ці очікування нових глав іноді доводять до божевілля.
А от те, що книжки ти завжди дочитуєш до кінця — це прямо повага - це означає, що ти реально проживаєш історію, а не просто переглядаєш її.

Якщо книга захопила, то можу читати будь-коли та будь-де. Вночі просто спокійніше, час для себе)

Стейсі Мур
10.05.2026, 21:57:17

Маріанна Темницька, Ооо так. Вночі ніби атмосфера зовсім інша. Ніхто не відволікає, тиша, чай/кава поруч… і книга заходить у саме серце.

Іноді починаю читати одразу декілька, але як я для себе вже зрозумів, особисто мені зручніше прочитати до кінця одну історію і потім пичинати читати іншу.

Стейсі Мур
10.05.2026, 21:56:14

Василенко Сергій, У мене так само. Бо коли читаю кілька історій одночасно — починаю плутати емоції, героїв і моменти. А коли занурюєшся в одну книгу повністю, то проживаєш її набагато сильніше.

avatar
Юлія Манюта
10.05.2026, 21:21:38

Скролінг починається вночі. Найбільш цікаві історії, книги знаходяться вночі. Найінтригуючі моменти вночі. Чи можливо я просто не хочу спати вночі...

Стейсі Мур
10.05.2026, 21:55:12

Юлія Манюта, Мені здається, вночі вмикається якась особлива атмосфера.
Саме вночі знаходяться ті книги, через які потім кажеш собі: «ще один розділ і спати»… а потім за вікном уже світанок.

Інші блоги
Любителям сучасних любовних романів
Всім привіт! Сьогодні діють знижки на сучасні любовні романи про фіктивні стосунки. Знижка на сучасний любовний роман “Дружина на заміну” Уривок: — Я не пам’ятаю. Ти справді мій чоловік? — дивлюся з
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше