Додано
03.05.26 18:42:34
Читайте гарні кижечки
Доброго часу доби, шановне панство.
Сьогодні день нарешті подарував тепло та сонечко, яке гріє, а не тільки світить, а я прийшла до вас із приємностями. Про них вартувало написати уже давно, але, як то часто буває, руки доходять, коли доходять.
Тому, аби не тягнути кота за причинне місце, звернемося одразу до теми цього блогу.
Отож, ви вже напевно відаєте, що на Букнет проходить весняна акція з цінопадом на ваші улюблені книги, і я також долучилася до цієї акції. Закінчується вона п’ятого травня, затим і у вас, і у мене ще вдоста часу, аби скористатися тими вигодами.
Посилання на свою сторінку залишу вам тут, як і назви книг, що підпали під акцію. Тому читайте гарні книжечки і вірте у краще.
І хай згорить москва!
Інна Камікадз
5927
відслідковують
Інші блоги
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить

13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА, що є такі, що не прочитали? Не знаю, хіба їх можна не читати….
Валенсія, я ж не знаю - є чи нема)) Але хто ще не прочитав, то має можливість купити зі знижкою)
Ну дуже файні книжечки! От хіба вони можуть бути ще не придбані і не прочитані?
Natasha Volodimirivna, От і я кажу, як це не придбати і не прочитати)))
Шалено цікаві і любимі!!!♥️♥️♥️
Нехай згорить і попіл розвіється!!!
Наталья Русанова, І до тла!
Книги чудові, давно вже куплені і прочитані ♥️
Наталья Мараховская-Белаш, Дякую вам за це❤️
Книги чудові, перечитані багато разів!!! Дякую!!!?
Оля, Рада, що вам подобається ❤️
У вас чудові твори. Всі прочитані і перечитані.Завжди чекаю новинки з нетерпінням.
Iryna Shtogrin, Дякую❤️ Тішуся
Дякую! Якраз чекала ,, Жодних правил")). Вже буду читати далі))
Nata Bond, Починайте ❤️
❤️❤️❤️
Соланж Седу, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Svetlana Zhibort, ❤️❤️❤️
Ваші книги неймовірні!!! Придбані всі і перечитую по декілька разів, дякую!
Оля Горошок, А я вам дякую, що любите мої книги❤️
Такі чудові історії на акції!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Скажіть:))))
Зайшла на Вашу сторінку а там всі Ваші книги пишуть мені "придбано, придбано, придбано", шо це таке? :)
Irina Botsu, Ой, книги та авторка впм безмірно вдячні❤️❤️❤️
В захваті від ваших книг!❤️
Ольга Щербіна, Щиро дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати