Про публікацію книги та нову колаборацію із ШІ

Привіт усім, хто слідкує за моєю сторінкою та тим, хто випадково натрапив на цей допис. Минулого разу я повідомляла про те, що найближчим часом готую публікацію своєї нової книги. Так ось, нічого не змінилося. Публікація буде, але трішки пізніше. Я хочу остаточно визначитися із фіналом історії, перш ніж почати її викладання. А поки відкрию деякі секрети нової книги... Готові?)

Так ось, цього разу я взялася за доволі незвичний для себе жанр - історичного любовного роману. І це стало справжнім викликом... різні країни... різні соціальні устрої... різні епохи... Більше року мені знадобилося для написання. Я то відкидала книгу, то знову поверталася до неї, не маючи змоги думати про щось інше. Робота, обов'язки, часові обмеження теж накладали свій відбиток на темп написання, щоразу змушуючи відкладати дату публікації.

Спочатку це був кінець року, потім - кінець зими... Термін все більше віддалявся від мене, доки я, нарешті, не зрозуміла, що треба вже, врешті, визначитися, інакше ця історія ніколи не буде дописана. Тому, зібравши усі свої сили, я намагалася сконцентруватися на сюжету, хоча з моїм навантаженням це було доволі непросто.

А сюжет, до речі, доволі цікавий... Він перенесе вас в Англію початку 19 століття, де панували досить жорсткі суспільні норми, а нерівність між соціальними становищами була особливо відчутною. Проте, одразу попереджаю тих, хто очікує читати про всі ті великосвітські раути, прийоми та бали - їх там не буде! Хіба що один... і то в самому кінці... Історія зосереджена на простій дівчині, котра волею випадку стала рятівницею одного привабливого джентльмена із вищого світу. 

Це все, що я поки можу вам повідомити. Запасайтесь терпінням і заспокійливим, оскільки воно вам точно знадобиться))) 

А поки можете насолодитися моїм новим відео. Добра вам усім та Слава Україні!

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
С Осте
26.04.2026, 09:41:24

Чекаю - не дочекаюсь початку викладки!

Марі Лі
26.04.2026, 10:05:23

С Осте, ❤️

avatar
Ваня Павелко
26.04.2026, 09:26:47

Трішки підніму блог❤️❤️❤️

Марі Лі
26.04.2026, 10:05:09

Ваня Павелко, Дякую❤️

avatar
Ромул Шерідан
25.04.2026, 17:50:21

❤️❤️❤️

Марі Лі
25.04.2026, 18:40:38

Ромул Шерідан, ❤️❤️❤️

avatar
Пацюк Червоній
25.04.2026, 17:25:18

Бажаю як слід зануритись у ті часи, щоби все виглядало достовірно. Англія стрімко розвивається, хоча втрата Сполучених Штатів сильно підкосила імперію. Боючись, що революція у Франції допоможе французькій промисловості досягнути рівня Англії, корона починає подавляти революцію. У хід іде все. Французи хоробро захищаються, але сили нерівні: англійці змогли нацькувати на Францію всю Європу. Результатом стає реставрація Бурбонів і уповільнення Франції. Король там чокнутий, але це не заважає країні розвиватися і диктувати своє

Марі Лі
25.04.2026, 18:40:06

Пацюк Червоній, дякую Вам за такий розгорнутий коментар. Обов'язково візьму це до уваги

avatar
Оксана Павелко
25.04.2026, 16:32:44

❤️❤️❤️

Марі Лі
25.04.2026, 17:06:52

Оксана Павелко, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше