Аля хоче гру в темряві, але Рад так не грає...

Як завжди через  Жорика Аля влипає в історію, цього разу їй доведеться бути в лісі разом з Темним. Якщо тільки вона погодиться....

Ми одночасно повернулися. Перед нами стояли викладач, ректор і Темний Радомир і всі дивилися саме на нас. 

-  Коли всі вже проявили свої почуття. - спокійно сказав ректор маючи на увазі наші обійми. - Хочу зробити оголошення.

Жорику було байдуже, я ж опустила очі, відчуваючи, як горять щоки, через зауваження. 

- До дня здоров’я у нас буде квест, беруть участь двісті студентів, різні курси, з п’ятниці по понеділок. Хто бажає - записується.
Всі мовчали, певно у кожного свої плани на вихідні. 

Я підняла погляд  і натрапила на очі Рада.Він дивився прямо на мене. Не просто дивився, а ніби вивчав. 
Чого б це? Я за звичкою поправила окуляри, натягнувши їх на носа. 

 - Тим, хто погодиться. - додав викладач. - залік автоматом.

 -  Алька ж у нас бойскаут, вірніше гьолскаут! — вигукнув Жора

 Я ткнула його ліктем у бік, знову він привертає до мене увагу. 

 -  Мартинова? - підняв брову викладач.

- Жора перебільшує. - швидко сказала я, невпевненим голосом. - Просто люблю походи.

Темний ще уважніше подивився. Мене чомусь пробрало до кісточок, його поглядом. Чого він так роздивляється мене, ми з ним навіть не спілкувалися ніколи, він і мого імені не знає.

-  Підеш? - спитав Рад, ледь піднявши брову.
Я мовчала. З ним? Розглядати як він свою персону розхвалює. Я знову щось відчула, пояснивши це роздратуванням. 

Чи погодиться Аля бути ближче до того, кого бажає в темряві і не долюблює вдень? 

 Зустрічаємося опівночі в тому ж місці в той же час)))

Темний. Одна ніч без імен.- продовження тут

Ваша Даша Амфора)))

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Саенко
13.04.2026, 21:08:14

Аля не розуміє наскільки вона цікава і приваблива ,а от Темний це дуже добре розуміє ))) дуже інтринуюче )))

Даша Амфора
13.04.2026, 22:56:42

Анна Саенко, Дуже дякую Вам ❤️❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
13.04.2026, 16:10:52

❤️❤️❤️❤️

Даша Амфора
13.04.2026, 16:22:41

Крісті Ко, Дякую ❤️

avatar
Даша Амфора
13.04.2026, 16:22:23

Коментар видалено

avatar
Оля Стасина
13.04.2026, 15:30:19

Дуже гарна Аля))) Заінтригували, чекаю продовження ❤️❤️❤️

Даша Амфора
13.04.2026, 15:41:59

Оля Стасина, Я дуже дякую, мені вона також подобається❣️❣️❣️❣️

avatar
Оксана Павелко
13.04.2026, 14:31:20

❣️❣️❣️

Даша Амфора
13.04.2026, 14:37:34

Оксана Павелко, ☺️☺️❤️❤️❤️

avatar
Олена
13.04.2026, 14:01:27

Яка ж Аля гарненька ❤️❤️❤️

Даша Амфора
13.04.2026, 14:24:18

Олена, Дякую ☺️❤️❤️

Інші блоги
Вірити чи ні? Що обере героїня?
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Дві зустрічі в одному розділі…
Привіт, любі ⭐️❤️ Оновлення "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" заплановане сьогодні на 18:00 ❤️ У цьому розділі буде аж дві неочікувані зустрічі ✨ Але не буду сильно кидати Вам спойлер, просто покажу візуалізацію
Знижка на дві книжки!!!
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
І знову Знижки!
Приємні знижки на дві книги: 25%! Книги теж приємні)) А повчальні які! Особливо ця: Ніколи не їжте нічого в чужому світі! Тим більше, якщо це оранжерея Повелителя пітьми. Перевірено! Вона просто хотіла викликати дощ. А отримала: ✨
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше