Додано
06.04.26 13:24:11
Галерея персонажів Спряжіння
Вітаю!
Попри всі негаразди рухаємося уперед!
Перша книга циклу Спряжіння вже є, але здається історії трохи бракувало візуалізації! Тому, коротко нагадаю, ось тут: Спряжіння. Втрати та здобутки перша книга циклу.
А це - персонаж цієї книги. Принаймні, такий вигляд вона могла б мати. Мабуть, ви вже зрозуміли, хто це?)

#Спряжіння #Персонажі #Арт #Фентезі #Ілюстрація
Вадим Сухобрус
128
відслідковують
Інші блоги
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
ВАУ-ЗНИЖКА!!!! Таке точно не можна пропускати! МИ ПОДІЛИМО ЇЇ -30% Коли весь коледж оголосив мені війну, а власний брат вдав, що це його не стосується, на моєму боці опинилися ті, кого бояться навіть викладачі.
Адам і Даміан.
Дорогі читачі та колеги-автори! Я досі перебуваю у приємному шоці й навіть не очікувала, що мій перший літературний флешмоб «Золоті фантазії» збере таку величезну кількість однодумців! Коли я все це задумувала, то
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже гарна ❤️❤️❤️
Olena I, Згоден)
До речі, якщо запис ще відкрито...
Можна попросити Вас переглянути ще й п'яту книгу з циклу?
Цікаво подивитися, чи сильно вони будуть відрізнятися, адже Чорна Сокира була першою серйозною працею після довгої паузи)
Вадим Сухобрус, Відстань міряти часом - це новий час - не дуже зрозумів.
Стрілу витягнути з тіла було б - можливо цілком. Так боляче, втім Ріам не з себе витягала її.
До чого їй звинувачувати, якщо повинні бути якісь в неї слуги - та тому, що Ріам, у "Чорній Сокирі" - на голову відбита збоченка! Невже я це погано показав?!
Вона до нормальної жінки прийде тільки у п'ятій книзі. На третій буде щось на подібне схоже)
А хто бачив, що вбив Найро?) - а яка різниця? Вони скинула обидві смерті на Марі та й ділу кінець. Вона ж тоді вважала, що хлопець усе - годує черв'яків у лісі)
Втім, все одно, ще раз дякую за Вашу працю)
Вітаю! Чудовий візуал героїні. Яким ШІ ви користуєтеся, якщо не секрет?
Асія Край, Дякую!
Чудовий візуал! Нетиповий...
Дієз Алго, Мені здавалось, що потрібно якраз зануритись в ту атмосферу. Звісно, я не можу знати усіх тих деталей, але хоч спробувати. З цим ШІ нам вдалося трошки порозумітися)
Дійсно, персонаж хоча б на жінку схож, а не на м'ясо для... отримання "18+" на твір)
♥️♥️♥️))
Гарно ✨
Куранда Валерія, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати